eşkıya belgelerinde adı geçen yerleri aramayin bulamasınız!çunko

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Artvin ellerinde sazım calınır, yusufeli barajında sesim duyulur ))) Topal ayı gitti, gerisi nerde )))
Boş laf konuşanlar bulamaz yeri, bulsa bile yetmez gücü besbelli dırımrım dırımrım.Bilmiyorsun bu işlerde kimler var, Aramayın dediğini alan var, gerisinin zamanını bilen var, Boş lafla dolmaz torbaların var. dırımrım dırımrım.

Son düzenleme:

Calal

Yeni Üye
deyerli abilerim beni yanliş anlamayin .bu sıtede eşkıyaile ilgili ve benim bahsetıyım bolgeyle yozde 90 aynı bırde bahsı geçmiş bazi işaretleride gormuşoz.benım bu aramayin comlemin amacı yardim etmek ve arkadaşlar boşuna onu aramamaktır .bırde rızqımızı alah verır.ben eyer yanliş bir şey yazmişim ozur dilerim sızde istedıyınız kadar arayın her kesın elerinden operim alaha emanet olun.ozelıkle sedegor abım.

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
deyerli abilerim beni yanliş anlamayin .bu sıtede eşkıyaile ilgili ve benim bahsetıyım bolgeyle yozde 90 aynı bırde bahsı geçmiş bazi işaretleride gormuşoz.benım bu aramayin comlemin amacı yardim etmek ve arkadaşlar boşuna onu aramamaktır .bırde rızqımızı alah verır.ben eyer yanliş bir şey yazmişim ozur dilerim sızde istedıyınız kadar arayın her kesın elerinden operim alaha emanet olun.ozelıkle sedegor abım.
yanlış yazdıgından değil, sen bildiğin doğruyu yazdın belki, eşkiya belgelerine kafayı taktıkmı bir boy gider, eşkiya belgeleri 7 bölgede var, sahte işaret çok, elbette bulunan açılan gerçek yerlerde var. Her günde birileri çıkar ben buldum yerleri derler. Yani bilen çok aslında ulaşan az. Ulaşanlar ise tesadüf gidip bulanlar duyumla bulanlar yoksa ortada gezen belgelerle kimsenin bir şey bulacağı yok. Yukarda yazdım andınmı Arfinde Yusufeli barajının yapılış sebeblerinden birinin Topal ayı olduğunu, ordaki mal alındı. Birde benim bildiğim var ki aynı belgelere göre örtüsün Ayı ki buda iç anadoluda. Şimdi biri alınmış biri duruyor, belki bilmediğimiz bir veya daha fazla topal ayı daha var, sen ne sonuç cıkarırsın bundan ?

Diğer taraftan sen eşkiya belgelerini bulursunda aceba işlem yapabilirmisin o var! Bence o kadar aç kodamanın kafaya taktığı belgeler yerine ayagımızı yorgana göre uzatıp kendi capımızda yerlere bakmak iyidir.

illa eşkiya belgelerindeki yerler diyen varsa istediği isareti yeri söylesin yeter, bilmek ayrı çıkarmak ayrı, bende biliyorum bir çok yer ama kimseye buldum aramayın demiyorum bununda sebebi yerler sadece benim bildiklerimle sınırlı değil. Anadoludan karadenize ordan Trakyaya giden yol var.

Son düzenleme:

Calal

Yeni Üye
abı haklısın bız arayıcılar eşkıya efsanesinden daha boyuk ve çozulmiyecek bir efsane olmoşuz bondan sonrada yokarida yazdım gıbı ve senın soyledıyın gibi kendı yorganımizin kadarina ayamızı ozaltırız .kısmetde alahın elındedır