Eşkiya Belgelerinde ÇİMENİKA KALESİ

yonuzguruklu52

Yeni Üye
nereden bildiğini niye açıklamıyorsun?ragıp bey saçma saçma konuşmayın lütfen

Ozanrenasc

Bilgili Üye
Ben cimenika kalesini ve kurt kalesini biliorum. Vezir koprusunu net bir sekilde

Metalicvoice

Operatör
Paylasilan yerler hepsi burada kzan vadisi hakkaride bulunmaktadir baska yerde mevcutmu bilmiyorum ama bahsi gecen yerler doludur burada bizim disimizda kimse cikaramaz. O malzemeleri hem devlet acisindan hem teror acisindan zor bi yerdir
Yaa artık biri çıkarsın da kim çıkarırsa çıkarsın. o_O
bahsi geçen eşkiya işi o bölgede değil ayrıca mubarek...
Sen yine de tam adres verme sonra @Mal bulanındır usta siyah bir helikopterle iner,
köylüler herkes görür ama kimseyi inandıramazsın... ?

Böyle seylere zaman harcamayın kardeşim. ha olur ki dediğiniz gibi eşkiya belgeleri ile bütün şartlar tuttu
eğer kolaysa git bir tespit yap. ama belgelerin doğruluğu bile tartışılırken nasıl olacak bu. :unsure:

Ozanrenasc

Bilgili Üye
Yaa artık biri çıkarsın da kim çıkarırsa çıkarsın. o_O
bahsi geçen eşkiya işi o bölgede değil ayrıca mubarek...
Sen yine de tam adres verme sonra @Mal bulanındır usta siyah bir helikopterle iner,
köylüler herkes görür ama kimseyi inandıramazsın... ?

Böyle seylere zaman harcamayın kardeşim. ha olur ki dediğiniz gibi eşkiya belgeleri ile bütün şartlar tuttu
eğer kolaysa git bir tespit yap. ama belgelerin doğruluğu bile tartışılırken nasıl olacak bu. :unsure:
Bahai gecen yerler elimize gelen 951 senesine ait haritada her yer net bi sekilde belli ortada ama tam eskiyalarin tam belgeleri gerekli nasil ulasabilirim acaba ? Cunku bazi yerler birbirleriyle celiskili diye belgeleri dogrulayamadim sag sol gibi

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

@Metalicvoice
usta yazılanlar illaki tutucak düşün ben senin şehrini şehrindeki köyleri biliyorum bilmesem bile google bana hertürlü bilgiyi veriyor senin şehrin ve köylerin hakkında bölge bölge harita ile define var diye yazıp google servis etsem emin ol 3 ay sonra eşkiya vakko belgeleri diye piyasada dolaşır.Hemde en kralını hazırlarım eski haritaların üstünde.Daha sonra bunu görüp okuyan masum arkadaş aaaaa vallahi belge tutuyor defineyi buldum diye dağ kazan ben kepçe misali ara dur olmayan defineyi.Sonra diğeri sonra ötekisi böylece tüm türkiyeye ihale yayılmış oluyor.Yıllarca bu sahte daktilo yazıları ve haritalarla kaç bin kişiyi tokatladılar.

Akıllı adamın işi olmaz bu boş daktilo yazılarıyla.Daktilo ile kimin yazdığı aslında belli olup ama anonim olan boş belge ve yazılarla bu işe gönül veren kim varsa yol yakınken tövbe etsin.Boş işler.​

Son düzenleme:

Metalicvoice

Operatör
Bahai gecen yerler elimize gelen 951 senesine ait haritada her yer net bi sekilde belli ortada ama tam eskiyalarin tam belgeleri gerekli nasil ulasabilirim acaba ? Cunku bazi yerler birbirleriyle celiskili diye belgeleri dogrulayamadim sag sol gibi
soyle gizel cekim haritanin resmini atar misin? ne zamandir orjinal harita gormedik. @vakko gardasim bir baksin yorumlasin. bedava ceviri yapsin size olur mu?

Ozanrenasc

Bilgili Üye
soyle gizel cekim haritanin resmini atar misin? ne zamandir orjinal harita gormedik. @vakko gardasim bir baksin yorumlasin. bedava ceviri yapsin size olur mu?
Haritanin orjinali elimizde yok zaten cevirimisiz turkcesine biz haritayi ama elimizdeki haritanin orjinal olsugunu bilioruz ve bunu kanitlamaya caismiyoruz sadece benim icinde belgeler gerekli sadece merak ettigim bu.