Eşkiya belgelerinde ki işaret mantığı

teeery

Member
Arkadaşlar yeni bir konu açıp fikir Jimlastiği yapmak istiyorum . Bu konuda arkadaşlar fikirlerini belirtilerle sevinirim. Bunu da şık lara ayırarak yapmak istiyorum. Mesela ilk ini ben yazayım.

1) Eşkiya işaretleri genelde çizilidir. Yani çizimdir .

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu eşkiyaların yanında, bir kriptolog , bir işaretçi ,bir tuzakçı birde papaz bulunurmuş tılsımlama için ,bunu doğru var sayarsak işaret mantığını çözmek günler hatta aylar alır diye düşünüyorum, hatta belkide çözemeyiz.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
söz konusu olan işaretse elbette çizim şeklinde olmalıdır mantıken,
madem jimnastik yapıcaz buyrun ilk maddeyi ben kendi fikrime göre yeniden düzenleme yapayım
1- Eşkiya işaretleri hem belgede yazılıdır hem de sahada kaya üzerine işlenmiştir.
:244:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
2-Bu mevzuda yer mekan belge harita olaylarında sayısız sahtekarlık ve suistimal mevcut ve yaşanmıştır Halen de yaşanmaktadır. Bu mevzuya ayrılacak emek ve zamanı herhangi bir nekropol yada kaya mezarda harcansa vatandaşın çorbası kaynar somut doneleri olurr

teeery

Member
Arkadaşlar eşkiya işaretlerinde bir başka mantık
2) işaretleri yapıp doğal mış şekli vermek.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
1-) Mevcut dolu noktaların sayısının 5 katı kadar sahte işaretler ile oyalama amacı güdülmüştür. 66 dolu -300 sahte
2-) o papazları boş yere yanında taşımadı Volçan İti! Tılsım olayı bir çoğunda vardır.

Mushap

Editör
2-Bu mevzuda yer mekan belge harita olaylarında sayısız sahtekarlık ve suistimal mevcut ve yaşanmıştır Halen de yaşanmaktadır. Bu mevzuya ayrılacak emek ve zamanı herhangi bir nekropol yada kaya mezarda harcansa vatandaşın çorbası kaynar somut doneleri olurr
Ustam noktayı koymuş eline sağlık

teeery

Member
Bir başka mantık da belirsiz yapılan işaretleri bulmak için yapılmış kimsenin fark edemediği büyük ana işaret veya işaretlerdir.