Eşkiya belgelerindeki yalan

Karanlik23

Yeni Üye
Eşkiya gomuleri doğru ama belgeler kafa karıştırmak için Kilise tarafından hatalı bilgiler yayılmış amaç usandirmak. Çok yalan bilgiler var.

Balkır

Member
Arkadaşlar,
Şahsen ben karlılaştım..
İnegölde dağın tepe noktasında uzun bir kaya, tepeye tırmanarak çıkıyorsun buraya..
Yaklaşık 4 saatlik bir upraş ile ulaşıyorsun..
Bir kapı, 8 metre tünel sonra 5 kişinin girebileceği bir oda. Oda 5 kenarlı ve içerisi deniz kumu ve çakıl dolu.. O oda boş çıktı. Volcanın hazinesi diye 2 hafta çalıştık orada, 2 hafta boyunca çay, peynir ile beslendik.. Nehir suyu içtik.. O hırsla odada bulduğımuz sadece 2 adet dev erkek penisi başka birşey yoktu ve odada tünelin bitişinin altından aşağı indik..karşımıza çıkan 1 iskelet yüzü ve taban.. Ne boşluk var, nede çubuk, makinede bir işe yaramadı.. Oda boştu.. Eşkiyaların boş oda yapmalarının sebebinin anlamış değilim.. Elimde eşkiya yerlerim var, fakat o günden beri cesaret edemiyorum. ☺
Hocam ben de İnegöl'de ikamet ediyorum. Var mıymış İnegöl'de böyle şeyler yaa :)

Karabulut

Operatör
Arkadaşlar,
Şahsen ben karlılaştım..
İnegölde dağın tepe noktasında uzun bir kaya, tepeye tırmanarak çıkıyorsun buraya..
Yaklaşık 4 saatlik bir upraş ile ulaşıyorsun..
Bir kapı, 8 metre tünel sonra 5 kişinin girebileceği bir oda. Oda 5 kenarlı ve içerisi deniz kumu ve çakıl dolu.. O oda boş çıktı. Volcanın hazinesi diye 2 hafta çalıştık orada, 2 hafta boyunca çay, peynir ile beslendik.. Nehir suyu içtik.. O hırsla odada bulduğımuz sadece 2 adet dev erkek penisi başka birşey yoktu ve odada tünelin bitişinin altından aşağı indik..karşımıza çıkan 1 iskelet yüzü ve taban.. Ne boşluk var, nede çubuk, makinede bir işe yaramadı.. Oda boştu.. Eşkiyaların boş oda yapmalarının sebebinin anlamış değilim.. Elimde eşkiya yerlerim var, fakat o günden beri cesaret edemiyorum. ☺
Boş yere çaba harcanmaz siz açtıysanız iyice kontrol edin inşallah emeginiz boşa çıkmaz

Babaveys

Yeni Üye
Bu belgelere nerden ulasabilirim yada ulasanlar nasil ulasti merak ediyorum.

sandalci14

Operatör
adam yuzuk kupe icin kafa kesecek.sonra bunlari bir odaya birakip gidecek..inanmayin boyle seylere eskiya ne varsa goturur .hatta odayi bile..

Babaveys

Yeni Üye
Onca insan bu belgelerin sahteligi bu işin hikaye olduğu hakkında sayfalarca yazıp çizmişler, siz bunları okuyup bu belgeleri bulmayami karar verdiniz ? Tuhaf hemde çok tuhaf...
Bunu yazmamin nedenide buydu kim neye dayanarak bu bilgilerle ilerliyor dogruluk payi nedir diye yorum atmistim.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bunu yazmamin nedenide buydu kim neye dayanarak bu bilgilerle ilerliyor dogruluk payi nedir diye yorum atmistim.
Doğruluk payı benim nazarımda 0. Bu işle uğraşanların ömrünü yemek için bilinçli hazırlanmış bir tiyatro olarak görüyorum. Bu arada belgeleri googleye volçanin belgeleri diye yazmanız durumunda çok rahat ulaşırsınız... Düşünün yani bu belgeler doğru olsa Google'da ne işi var :D İyi geceler...

Babaveys

Yeni Üye
Doğruluk payı benim nazarımda 0. Bu işle uğraşanların ömrünü yemek için bilinçli hazırlanmış bir tiyatro olarak görüyorum. Bu arada belgeleri googleye volçanin belgeleri diye yazmanız durumunda çok rahat ulaşırsınız... Düşünün yani bu belgeler doğru olsa Google'da ne işi var :D İyi geceler...
Yorumunuz icin teşekkürler sizede iyi geceler.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Eşkiya belgelerini okumaya başladığınızda hemen başlarda karşınıza şöyle birşey çıkar.

Bu eşkiyalar 2. Mahmudu galata köprüsünde öldürdüler ve kafasını parçaladılar.

Halbuki 2 . Mahmut çamlıcada kız kardeşinin evinde verem hastalığından ölmüştür.

Buda belgelerin doğruluğunu sorgulamama sebeb oldu.

Bu güne kadar yazdığım veya soduğum hiç bir platformda tatmin edici bir cevap alamadım. Sizlerin fikirlerini sormak isterim.

Saygılar
Çok kimse kendisine uzman der usta der lakin ayıp etmişler bu kavramlara.
El cevap ; Adamlar bilmiyorlar mı sultan eceli ile öldü.Niye öldürdük galata diyorlar. Gülhane hattı hümayun bundan sonra ki süreçte okutulacak gülhanedeki tanzimat fermanı için diyorlar. Anlamadınız mı diyorlar ki biz osmanlıyı dağıttık iç düzünini herşeyini bozduk hizaya getirip ıslahatlar yaptık.Masonlar iyice yerleşti ve en son ittihat ve terakki geldi.Bu ne kadar basit bir algılayıştır çok aşırı banel. Yok efendim demişler biz ikinci mahmudu galatada öldürdük astık kestik. Yahu galata o günlerden itibaren osmanlıya ayar verdi hemde yıktı.Bugun ise Türkiyeyi boğazda ki yalı aşiretleri yönetiyor galatanın devamı.Anadolu insanı ile bu illegallerin mücadelesi şuan bile sürmektedir. Yazık diyorum ufku bilgisi kıt kişiler forumlarda çözemedikleri konuları dalgaya çevirmişler.Çözemediğiniz şifleri çözemedik diyin üst perdeden bakar gibi sallamayın lütfen. Sonra bilenler çıkar yazıp atıp tuuttuklarınıza karşı utanırsınız.Tarih bilmeyenler geleceği yazamayacaklar.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Google ve sitelerde ki belgeler değiştirilmiş yani yer yön ve anlatım hataları ile dolu olup.Bu belgeleri çöüzümünü yapamazlar.Orjinali be googlede nede sitelerde yoktur.Var olan anlatır isimleri ile işleri söyler ama hatalı bunlarla sonuç alınmaz.Elinde hakiki belge olanda siteye yazmıyor ne edelim :D