Eşkiya Bölgesi Nasıl Anlaşılır

Apollon01

Moderatör
Moderatör
arkadaşlar asla gömü olan yerde işaret olmaz bunun tersini söyleyenlere itibar etmeyin boşu boşuna yorulmayın

ustam bu görüşünüze %80 katılıyorum, işaret hiç olmayan çok gömü var evet ama işareti olanlarda var elbette, yoksa domuz tilki tavuk kaplumbağa daha birçok figürler boşuna yapılmamış yani

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@unal231 Arkadaşım sen denk gelmemişsindir, emek vermiş ,maddi ,manevi zarar görmüşsun belki; seni sindirmiş bu uğraş. Bilki ustaya denk gelmemişsin. Başka konuda diyeceğim yok ama sedece iki tel çubukla resim çizecek insanlar var.
sanada katılıyorum @ıbrhm ustam aynen var evet,

unal231

Member
allahım herkezin yolunu açık etsin başka nedeyimki

mayhem

Co Admin
Co Admin
unal231 kendinize sohbet bölümünde konu acabilirsiniz . Hem sohbet olur yerinizide tespitde arkadaslar yardimci olucaktir . Bildiklerinizi aktarir bilgi alis veriside yaparsiniz baska arkadaslarin konusunda farkli meseleler anlatilinca konu dagiliyor bilginize iyi forumlar .

hasantopay

Member
unal231 Benim yaşadığım il ve ilçede bu antika işinden zengin olup şu anda fabrikatör olan bir çok zengin var. Ve bulunduğum bölgede çok fazla sayıda büyük antik kent ve yerleşim yerleri var. Ben bunlara bizzat kendim şahit oldum. Siz inanmayabilirsiniz ama bunlar bir gerçek. Ben aslen Maden Mühendisiyim ve bu işe gireli 15 falan oldu. İş yerinde çalıştığım bir arkadaş ile beraber. Ayrıca çalışmış olduğum mermer firmasının sahipleride zamanında buldukları antikalar ile bu çalıştığım fabrikayı kurdular. İçin rahat olsun bulduğum şeylerin resimlerini ve nerede bulduğumi işaretleri ile birlikte paylaşacağım ki inancın kaybolmasın.

Har

Yeni Üye
Basit dille anlatmak gerekirse; altini siyanur ile birlestirisen kati halden sivi hale gelir ve siyanur altini cozeltinin icine alir. kisacasi altin sivi olur. cinko tozu ile cokertme veya elektroliz yontemi kullanilarakta saf olarak geri elde edilir.. Altin madenlerinde siyanur bu yuzden kullanilir.. belki o genc arkadasimiz bu yuzden size boyle bir sey demistir. Insanlar her seyi bilmek zorunda degiller ama bir kisi bir konuyu bilmiyorsa onlara sizin davrandiginiz gibi davranmayin lutfen..

Ibrhm

Aktif Üye
hasantopay sen öğrenmek istediğin konuda tüm duvarları yıkana kadar zorla, ufku ara , fakat gizliliği ihmal etme ve ikili çubukları kullanmayı öğren . alternatifi müsbetle harmanlamayacak hipotezleri nedenlere bağlayacak düşünenlere ihtiyaç var. Konunu bölmektende ayrıca üzgünüm.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Merhaba arkadaşlar. Bir yerin eşkiya bölgesi olup olmadığını nasıl anlarız? Ne gibi yerler de olur ve ne gibi işaretler vardır?
Kardes O bölgede mevkilerle ilgili bolca sahte harita işaret ve efsane ye denk gelirsen bilki eşkıya
bölgesidir. .çünkü taklaya getircek adam bekleyen eskiyalar hep oralarda olur kahkaha

hasantopay

Member
@hasantopay sen öğrenmek istediğin konuda tüm duvarları yıkana kadar zorla, ufku ara , fakat gizliliği ihmal etme ve ikili çubukları kullanmayı öğren . alternatifi müsbetle harmanlamayacak hipotezleri nedenlere bağlayacak düşünenlere ihtiyaç var. Konunu bölmektende ayrıca üzgünüm.
Teşekkür ederim hocam. Elimizde elekromanyetik alan tarama çubukları ve dedektör var. Ama bulunduğumuz konum biraz tehlikeli olduğu için rahat çalışamıyoruz