eşkıya hazınelerı (halkalı kaya)

Mihay

Yeni Üye
Halkalı kaya derken?
Benim aradığım bir kaya var...
Gemi halatı bağlamaya yarayan araba jantı genişliğinde bir halka veya duba gibi birşey arıyorum...
Fotoğraf yüklersen işaretin bir tane,inşallah teyitleşebiliriz...
Cevap yazarsan ismimi mesajında etiketleki haberdar olayım herzaman...
Merhaba, bu bahsetdiğin kayayı ben tesadüfen görmüştüm, tam anlatdığın gibi ama birazda mantara benzer gibi.. Şimdi bu işaret hakkında biraz bilgi paylaşımın da bulunabilirmisin, ne aramalıyız yakınlarında, teşekkürler..

Gök-Türk

Member
Halkalı kaya ilk aklıma bura geldi ama bura Karadeniz' de gemi bağlanma olanağı yok örnek olabilir mi diye attim

Ekli dosyalar

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba, bu bahsetdiğin kayayı ben tesadüfen görmüştüm, tam anlatdığın gibi ama birazda mantara benzer gibi.. Şimdi bu işaret hakkında biraz bilgi paylaşımın da bulunabilirmisin, ne aramalıyız yakınlarında, teşekkürler..
Yanlış hatırlamıyorsam ballı mağara denilen bir mağara olacaktı ama ben bilgiyi kesin teyit ettirince tekrar döneyim inşallah sana çünkü uzun zaman geçti belki yanlış hatırlıyorumdur ayrıntıları.

balkaya34

Bilgili Üye
merhaba deyerlı dostlarım eşkıya belgelerı ve yerlenın bilgısı olan ve elınde doru ve gerçek bır delılı olan arkadaş burdan bana yazsın .ben kayanın yerını belıyorum fakat bır ozmana ıhtyacım var .alah nasıb ederse kardeşce bır sofra korup beraber bır lokma ekmek

Bulan usta 2

Member
Halkalı kaya derken?
Gemi halatı bağlamaya yarayan araba jantı genişliğinde bir halka veya duba gibi birşey arıyorum...
Ustam o halka mı bilmiyorum ama geminin yukarısında 200 metre teprde yuvarlak simit gibi bit yaş yapıpmış aşağida iki gemi biri sağa yan yatmış biri düz düz gidenin yönü kuzey

Bulan usta 2

Member
abı bolge ıran ve turkıye sınırındadır.ben bır arkaşda tesadufen eşkıyaların bır dağ harıtası vardı gordum aynen bulgenın harıtası ve bu sıtede yazgılar aynı halka yokseklıyı ve boyoklu yada derenın şeklı aynı fakat benım bahsetım halka yata kaya vazıyete ama sıtede başka bır halkadan bahs edıyor kı sol ve sağ vazıte olması gerekı ben onu gormemışim
Vanlımısin ustam bak usta bu belgedeki halka askında geminin yanında orda sıcak su varmı yakınlarda kaplıca

Halkalı kaya derken?
Boyle bir sey mi ariyorsun usta
Baska bir arkadas paylasmis karadeniz tarafi olmali bende oradan aldim resmi