EsSelamü Aleyküm 3 leme üçgen yapan ağaçlar

kzmkzm

Member
EsSelamü Aleyküm 3 çok yıllık ağaç üçgen yapacak şekilde. Bu konu hakkında bilgi verirmisiniz ustam? 3 leme ağaç sistemi nedir kimler kullanmışlardır?

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
EsSelamü Aleyküm 3 çok yıllık ağaç üçgen yapacak şekilde. Bu konu hakkında bilgi verirmisiniz ustam? 3 leme ağaç sistemi nedir kimler kullanmışlardır?
Arkadaşım benzer işaret benimde elimde var hemde iki adet.
üçleme yapan üç taş saç ayağı gibi.
malesef üçleme hakkında çok şey konuşulur çok şey anlatılır şifreden başlayıp işi tılsıma kadar götürürler ama iş çözüme gelince çözen çıkmaz.
Bu konuda muzdarip olduğum için yazma gerektiği duydum. Elimdeki üçleme için çözüm arayışına girdiğim zamanlarda bazı defineci arkadaşların önerileriyle sözde işin erbabı olan ve yine turkiyede üçlemeyi çözen ender insanlardan biriyle tanıştım. Alanı resimle taşların arasındaki mesafeyi ölç farklı rekte olan taş varmı üzerinde her hangi iz işaret olan varmı gibi şeyler istedi bende en ince detayına kadar bilgi verdim. Adam başladı 3_7_21 (şifre) baba oğul kutsal ruh ortadaki taşın tılsımlı olduğu yok tepeye çok uzattıkça uzattı bu vatandaş yüzünden alana git gel yapa yapa ciddi anlamda maddi zarara uğradım. O zamanın parasıyla birkaç ay boyunca her ay 100 tl ye yakın sadece telefon parası ödedim. En sonunda arkadaşım şunun malını biliyorsan söyle ikimizde faydalanalım yok bilmiyorsan kahve köşelerindeki defineci dedikodularıyla işi uzatmanın anlamı yok dedim ve telefon üzerine kapattım. işin üzücü yani bu vatandaş hala internet ortamında aynı hikayeleri atıp duruyor.
Senin işarete gelirsek bu sitede sana bu konuda on açıcı bilgi verebilecek değerli ustalar var. Ikinci husus eğer çubuk kullanmayı biliyorsan alanda öncelikle boşluk ara oda mahzen tarzı boşlukları tespit edebilirsen işin yarısını çözmüş olursun.

kzmkzm

Member
Aliömer ustam ALLAH razı olsun bi ustam surfer programıyla 3 ağaçtan 1 tanesinin ön taraflarında 2 odalı mezar ve 2 ayrı yerde metal gösterdi lakin 4 lü çubuk kullanıyoruz ama her yerde çarpı yapıyo acemiyim ondan sanırım 2 li çubuk daha mı etkili olur acaba

NURUM52

Moderatör
Moderatör
arkadaşım 3 ağaç bir taş verir diye biliyorum ağaçların arasını ölç üçgeni haç yapmaya çalış yani uzun taraftaki ağacın karşı yönüne bak bir taş bulman lazım ölçü olarak uzun tarafa giden ağacın aradaki ölçüyü ikiye katlayacak kadar bakmalısın yani ikiz kenar üçgen çizmişsin yakın olan ağaçların tam ortasından karşı tarafa uzun kenarın iki katı kadar araştırma yap

kzmkzm

Member
NURUM52 ustam mucurlu bir alanda toprağa gömülü bir kaya var sizce o taş bu olabilir mi ? Tekabülen dediğiniz ölçülere uyuyo Z ağacının istikametinde uydu ölçülerine göre 120-140 m arası ?

NURUM52

Moderatör
Moderatör
@NURUM52 ustam mucurlu bir alanda toprağa gömülü bir kaya var sizce o taş bu olabilir mi ? Tekabülen dediğiniz ölçülere uyuyo Z ağacının istikametinde uydu ölçülerine göre 120-140 m arası ?

olabilir arkadaşım ölçülere bak uyarsa değerlendir ben bu şekli çok kıymetli bir ustadan duymuştum attığı taş yere düşmeyen bir usta mekanı ve yeri bilen gören sensin herkes fikrini söyler çözümü sen yapıcan ona göre