Fikir alalım

micocu

Yeni Üye
Arsanın sağında büyük bir market,solunda arsa sahipleri (üç katlı binada) karşısında evkur tarzı 5 katlı koskoca avm,önünden 4 şeritli şehir içinden geçen yol,yine karşısında büyük bir gross market.Hatta market bile arsayı otopark için kiralamak istedi.hatta iyi de para verdiklerini biliyorum ama vermediler.Parayla pulla işleri yok.varlıklılar ama cenazelerine 20 kişi gitmiyor.Zamanında tefecilik yapmışlar.Tefeyle sadece bizim burda 100 kişinin tapusunu almışlardır zamanın da.problem bu.onlarca bina yaptılar bir tanesini ne kiraya veriyorlar ne de satıyorlar.Ayaklarındaki ayakabılar yırtık trilyonluk servet içinde 5 bin liralık arabaya biniyorlar,iş-bora traktör kullanıyorlar.Mala tapıyorlar,pintiler,lanetlenmişler.Gel de bu insanlara! anlat bu durumu.Ben daha kahveye girip selam verip çay içtiklerini görmedim :) Durum vahim arkadaşlar
Bu konuda yer sahibinin bilgisi var mı"? Arsayı sattığınız şahıs tatil yayla vs bir yere gider mi"? Arsanız ile gömünün olduğu yer yan yana ise kendi arsanız üzerinden çalışma yapabilirsiniz. Gece saati mavi yada koyu renk branda ile kamufle edersiniz.. devlete bildirirseniz zaten çalışma masrafları ile gömü kafa kafaya gelir.. Taraflar itiraz eder. İş uzar. Borçlu çıkarsınız..