Fıkra gibi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selam ustalarım yakın ama da TV arşivlerinde Bi program izledim. Konu define arama idi konuklarise bir dedektör satıcısı bir defineci bir arkeolog bir din hocası birde müzeler müd. Yetkilisi idi ekip tam Bi fıkra gibi idi konuşma sırası müzeciye geldi Bi şikayete gitmişler tümülüsmüş. Elemanlar iki ayrı noktadan giriş için tünellemişler. Tünelin bitanesini mezar odasının yarım metre ıskayla gecmişler giriş i bulamayıp bıkıp vazgeçmişler not yazmışlar tunelın sonuna. Biz buraya kadar geldik buradan sonrası denize çıkar diye bide defineci ler bizim konferanslara sempozyumlara katılıp bilgi topluyorlar dedi vebiz onların formlarını sitelerini okuyup takip ediyoruz dedi tamamda hocam okuyamadık arkeolog olamadık merakımızı gidermek için bu ulkenın yeraltı zenginliklerini bulmanıza yardım etmeyelimmi sizde kurumunu bu konuda gelenleri mutlu etseniz köşe kapmaca oynamaya gerek kalmaz hep beraber kalkınırız

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hakkaten fıkra gibi.Bu kadar adamı 40 yılda bir araya getiremezsin.

Pscyhe

Engellendi
Cihazci orda hoca orda birde muze muduru varmis ne guzel iste ekip hazir defineciyle birlikte yer acmaya gitselermis yaaa...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Defineciler olmasa müzeler bomboş olurdu, müze müdürleride pazarda limon satardı.

Mehmet_mehmet

Engellendi
Din hocası ilk programında çubuğa inanmayıp yalanlıyor, bir sonraki programı tümülüs girişini çubukla halolunabileceğini arkeoloji profesörlerine söylüyor anlamadım gitti, bu ülkede ne garip böyle programa izin var sadece dedektörle toprak yüzeyini araştırmaya suç...ilçeler arası arabanın birindeyim yolda çevirme kimlik kontrolü var yanımda iki arap turist var polis TC vatandaşından kimlikleri topluyor yanımdakilerine de yabancıdır diye kimlik sormuyor

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mehmet_mehmet üstad bence ayrıntıya girme çünkü millet bahaneye bakıyor başın ağrımasın.. Sona o programdakilerin birine soruşturma açıldı sebebi. Önemli bir. gerçeği söyledi. Diyee. Ondan diyom hep arkadaşlara her doğru dillendirilmezzz

Mehmet_mehmet

Engellendi
Mal bulanındır ustam haklısın arada bir beni uyar farkında olmadan herkesi kendim gibi görüp gerçeği söylüyorum..demek soruşturma açılmış yazık oldu o adama doğru konuşuyordu