Fil sembolü

Brtn74

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba.bu islerle hic ilgilenmedim bilgi sahibi de degilim. Gecen yil memleketimde gördüğüm, selalenin ust taraflarinda bir magara girisinde bir fil sembolu filin hortumu yukariya bakiyor ve hortumun baktigi yönde küçük bir oyuk var. Magaranin icine yalniz oldugum icin girmedim.

Acemiavci1

Member
Fil iyidir malı değerlidir ama gerçekten fil midir yoksa hayal ürünümüdür ona bakmak lazım önce sonra da titiz bi araştırma şart

Brtn74

Yeni Üye
Malesef memlekete gidince vaktim olursa cekerim

İndiana jones

Editör
Hortuma cihaz tut birde belki 2 giriş olma olasılı var filde birde yavrusu varmı ona bak birde baktı yeri fotorafla

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bir fil de bizde var, bu tarife çok benzer bir yer dişleri ve hortumu var bayram sonrası resimler inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bir fil de bizde var, bu tarife çok benzer bir yer dişleri ve hortumu var bayram sonrası resimler inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ben domuza benzettim ama hortumu dişi de var sanki fil olabilirmi?

fil tecrübeniz varmı eski üstadım, bayramda gidince inşallah detaylı bakacaz, bir resim atayım görün isterseniz,ben domuza benzettim, konuda açtım ama fil e daha çok benziyor sanki kolay gelsin, yardımını bekleriz inşallah

Anke

Aktif Üye
Fil bir çok medeniyetlerde süs amaciyla kulanilmistir tabi define isareti olarakta kulanlimistin fil oymami kabartmami elinizde resim varsa yükleyin filin malzemesi genenlikle olduğu kayadadir