Fotograflar hakkında bilgisi olan

acgöz

Member
evet kardeşim anlat bakayım burayı ne üzerine buldunuz siz bulduğunuzda açık bir şekildemiydi hikayesi varmıdır girişi sizmi açtınız ?

Orhuncan

Yeni Üye
Misket oynanan çukurlar gibi yan yana çukurlar çıktı evimin altında 5 tane basma toprağın altında o 5 taneden birini kırdım buraya düştüm kardeşim daha önce açık değildi burası

acgöz

Member
Misket oynanan çukurlar gibi yan yana çukurlar çıktı evimin altında 5 tane basma toprağın altında o 5 taneden birini kırdım buraya düştüm kardeşim daha önce açık değildi burası
Galiba
eviniz eski bir rum evimidir kardeşim çünkü öyleyse o konu üzerinedüşüneceğim ve fotoğraflar biraz daha aydınlık olabilirmi ?

Orhuncan

Yeni Üye
Fotoğraflarda en netimiz bu şimdilik aydınlatma bekliyorum rum kilisesi var 200 m karsımda birtane daha rum kilisesi var evime sağda kalıyor oda 400 metre falan bu indiğim yerde karsımdaki kiliseye güneybatı istikametinde

ÖMER HATTAB

Editör
sizin ev bir kayalığın üzerinde duruyor ozaman öylemi?:)

Orhuncan

Yeni Üye
Evimin arkası kayalık dogrudur bağ evim burası benim büyük kayanın birindede kare oyma var kardesim

acgöz

Member
Ekli dosyayı görüntüle 1251643 tane daha odan var diye düşünüyorum kardeşim ama diğer ustalar ne der bilemem kendimi yüzey işaretleri konusunda geliştirmiş olmam burda bir işe yaramadi rum evleri hakkinda bilgi toplamaya başlamiştim ki sen ciktin karşima seninle beraber bende cok şey öğreneceğim gibi duruyor kardeşim selametle eve maskesiz girme ne olur ne olmaz :)

Orhuncan

Yeni Üye
Tedbirimiz tam zaten ben oda sayısı daha fazla diye düşünüyorum yerde yaya olarak gittiğim koridor gibi yer var orda karsılıklı 18 tane daha oyma var

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İlk yapacağınız iş; ağızını sıkı tutacaksınız.
Yoksa başınıza bela olur burası.

Kaliteli bir makina ile resimleri çekin.
Acele etmeden emniyetli bir şekilde çalışma gerekir.

Kolay Gelsin.

Bursa16

Member
Bendede var haç ve üçgen yapmış murç izi. Ama çözmüş değiliz. Boşuna kazma sallıyoz..