Frekanslı alan taramalar konusu

BMW-45

Aktif Üye
BMW usta ilk yazılarında işin doğrusu hakkında olumsuz bir fikre kapılmıştım. Zaman içerisinde samimiyetle deneyimlerinizi yazdığınızı farkettim. Gönül erini şahsen de tanırım. O da nasıl biri olduğunuzdan bahsetti. İnşallah aradıklarınıza ulaşırsınız.
Çok sağolasın qardaş. Gönül eri kardeşjm Azerbaycana benim memlekete gelecek yakında. Onu konuk edecem onunla güzel bir arkadaşlığımız var. Ben yıllardır buradayım olumlu olumsuz yerli yersiz kimseyi incitmedim. Burada olma sebebim bilgi almak. Özellikle cihazlar konusunda. Bilgiyide aldım çok kardeşjmden. Burada olmasam önüme çıkan güzel görünen çok cihaz alırdım elimde patlardı çöpe atardim. Şimdi 2 cihaz aldım aradığımız nedir sarı buldummu hayir bulamadım. Aslında araziye çlkma zamanımda olmuyor iş güc çok. Ama araziye çıkdlğımdakı denemelerimi Gönül eri qardaşımla paylaşıyorum vatsapla. Hayat devam ediyor yine cihazlar yapacaklar satacaklar umutlu definecilerde peşini blrakmaz bu cihazların bizde öyle. Şimdilik cihazlarımdan memnunum umarım yakında sarıylda görürüz. Cihazımın biri yani okt oktion modda iyi çalışmlyor, onuda gideriiriz inşəAllah yakın zamanlarda.