Frekanslı Çubuklar şeması ve Pistol Dedektör Videosu

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Yaw rahat rahat bir saf ayağına yatırtmıyorsunuz var ya hemen kestirmeden böyle, oldu mu şimdi ???
Daha ustayla metalin rezonans frekansı üzerinden laflayacaktık, gitti bütün muhabbet güme ...
:mad:?
Has frekans mı üvey evlat olan mıydı :)

define48

Aktif Üye
''Gümüş Çubuklar'' Başlığı altında Rezonans Tetikleme ile ilgili açıklama yapmıştım , istersen oradan da takip edebilrsin.
Genel olarak şoyle çalışır : Toprağa iki çubuk çakılır ve aranacak olan Metalin Rezonans frekansı toprağa gönderilir ,
ki Hedef ile cihaz arası moleculer bir hat oluşur , daha sonra Elindeki iki çubuk ile bu hattı takip ederek Hedefe kadar götürmüş olur , tabii burada Elde sadece sade iki çubuk yok , Elo devre ile başka bir frekans kullanılarak çekim-gönderme olayı da var , bu Frekans Toprağa gönderilen frekanstan başka bir frekans dir .
Benim denemelerimde sadece Elimdeki Çubukları ve Elo devresini kullanarak (toprağa çubuk çakmadan) 100- 150 metre ilerideki Höyük' ü yakaladını gördüm .
Selam ustam niyet nedir satiş pazarlamamı yoksa ihtiyacı olanlar yararlansın mı herkese ön yargılı yaklasma taraftarı degiliz lakin bu isinde pazarlaması bitmez dolandırıcısı bitmez.

humhum

Member
Selam ustam niyet nedir satiş pazarlamamı yoksa ihtiyacı olanlar yararlansın mı herkese ön yargılı yaklasma taraftarı degiliz lakin bu isinde pazarlaması bitmez dolandırıcısı bitmez.
Bende çok uzun mesafeli tespit cihazlar zaten yıllardan beri vardı , ama hiç satmayı düşünmedim ve Satmadım , sadece bir tanesinin Fotosunu yayınladım , onu da Yabancı forumda , ha Çubuklu cihazlar biraz daha sıradan olduğu için paylaşmak sorun deyil benim için .
Satmak için bu ve benzeri forumlara ihtiyaç yok , Nette binlerce ticari satış forumu var , neden burada oyalanayım ki
Yani uzun uğraş sonunda kişi başarısını onunla ilgili bir forumda paylaşma gereyi duyuyor , hemen olumsuz Puanlar .

humhum

Member
Üç tunç tas has hoş haşhaş hoşafı !!! Frekans bahane ... sana bişey olmasın.
Sponsor oluyormuşsun yine, para çok herhal topraaamm !!!
:love::eek:?
Ben sana yıllardır Frekans la ilgili Tecrube ettiğim ve kesin emin olduğum sistemi palyaşıyorum ,
Sen nasıl çalıştığını öğrenmek yerine , Dalga geçiyorsun , bu hiç hoş bir davranış değil .

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ben sana yıllardır Frekans la ilgili Tecrube ettiğim ve kesin emin olduğum sistemi palyaşıyorum ,
Sen nasıl çalıştığını öğrenmek yerine , Dalga geçiyorsun , bu hiç hoş bir davranış değil .
Beylik laflar yerine muntazam bir video yayınlasanız da alem usta görse ???

Turko

Uzman
Netice yok Kardeş , Cihazlar satılık değil , AR-GE yapmak için Test maksadı ile üretildiler.
Kardeşimmmmm can cannnn.

Yanlış anlama beni , çubuk konusunda net bir karar aldım yazıyı görsele dökmeyen üyelere çubuk konusunda katılım sağlamasına müsade etmiyorum. Çok fazla bilgi kirliliği var. Herkes bulduğunu cihaz yaptığını çubuk yaptığını iddia ediyor ve süslü fizik lafları ile kafalara ütü yapıyor. Ben net adamımdır. Buradaki %99 üye fizik mizik jeo Neo frekans atom çekirdek falan anlamaz. Anlamak içinde ayıracak zamanları yok. Bize netice lazım. Şöyle olduğu vakit kabul görüyor...

Ön yazı .
İddia ettiğin konu ile alakalı detaylı yazı.
Cihaz yada çubuk görsel.
Çalışma prensibi.
Kullanım şekli.
Arazi uygulama ve sonuç. Videolu gösterim. Neyi bulduğunu iddia ediyor isen onun çıkarılma anı.

Bu şekilde olursa kabul görür ve sağlıklı olur. Varsa yaptığın cihazın bu kalemleri cevaplayacak meziyeti yap sunumunu . Bakalım iddia ettiğin durum kendini kanıtlıyor ise , hemen sitedeki bütün çubuk ve alan tarama konularını kalıcı olarak silip açtığın konuyu en başa sabit konu yapıp cihazı satmak istersen mevcut üyelere konu altına ben referans olacağım sana. Yeter ki bulsun , vatandaş gerçekten çalışan cihaz sahibi olsun Romalıların içinden geçsin . Her türlü destek veririm.

Rast gelsin inşallah.

Turko

Uzman
Bundan sonra video suz çubuk ile alakalı yorum yapanın içinden gecicem. Ben buluyorum diyen çekecek videosunu kazacak yeri altını çıkaracak. Yok bende öle g.. diyen varsa ozaman fizik bilim ayağına kafa açmayacak. Bu nedir lan aylardır gına geldi . Yok 50 defa aynı hareketi verir yok önüne koy sağına at soluna sakla. 10 adım at otur ayağa kalk. Ben bulurum ben bilirim sen bulamazsın yapamazsın. Kavga gürültü. Bulaşık teline döndü çubuk mevzusu.
3-5 gün önce bilim ve çubuk konusu içinde yazdığım mesaj..kenarda dursun vay ben görmedim vay ben duymadım olmasın.

define48

Aktif Üye
Bende çok uzun mesafeli tespit cihazlar zaten yıllardan beri vardı , ama hiç satmayı düşünmedim ve Satmadım , sadece bir tanesinin Fotosunu yayınladım , onu da Yabancı forumda , ha Çubuklu cihazlar biraz daha sıradan olduğu için paylaşmak sorun deyil benim için .
Satmak için bu ve benzeri forumlara ihtiyaç yok , Nette binlerce ticari satış forumu var , neden burada oyalanayım ki
Yani uzun uğraş sonunda kişi başarısını onunla ilgili bir forumda paylaşma gereyi duyuyor , hemen olumsuz Puanlar .
Ustam madem böyle bi konuya niyetlendin parca temini yapılısi kullanım videosu ve sonuc olarak paylasmanı rica ediyorum milletin agzı yanmış yogurdu üflemekten yemeye fırsat gelmiyor umut fakirin ekmegi ama umuda da balta vuran cok

Turko

Uzman
Ustam madem böyle bi konuya niyetlendin parca temini yapılısi kullanım videosu ve sonuc olarak paylasmanı rica ediyorum milletin agzı yanmış yogurdu üflemekten yemeye fırsat gelmiyor umut fakirin ekmegi ama umuda da balta vuran cok
Milyon dolarlık firmalar 2 tane metal parçasına kumanda devresi koyup 9 volt pil takıp alan tarama diye satıyor iken ustan ne yapsın fakiri umut dağıtacak değil ya bedava. Çebi zengin vizyonu fakir olan lazım. 2 gündür " doğru konuşup yanlış yapan cihazcıları sistemcileri çubukçuları "yazıyoruz anlatıyoruz. Burada herkes fakir herkes umudu peşinde. Burası karın doyurmak için girilecek doğru ev değil. Ekmek bile yok burda. İzleyelim vizyon sahibi olalım.