Garip geldi doğal mıdır ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Evet ilgulecegin yer burasi kardasim.
Burasi tamamen iscilikli.
Altta oda var mi tespiti sart.
Keser sapiylada kontril et.
Bosluk sesi var mi?.

Storm

Editör
Yakınlaştırıp dikkatlice bakıldığında Orda garip bi işaret var. Harf gibi birşey o ne anlama geliyor sanki böyle tavuk bacağı gibi ustam gördün mü üstünde de 3 tane üçgen oluşturacak şekilde murç izi var

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
net işaret yok ama yer uygun. boşluk bakmalisin o kabartma duran yerlerde. rastgele

Storm

Editör
Ustam sana yapman gerekeni soylemis...
en son çare ustam bu dediğin. Çünkü şöyle bi incelediğinde mevzu farklılaşıyor

Ekli dosyayı görüntüle 214565

Oklarla gösterdiğim yerin birinde _||_ benzer bi işaret veya harf var fark ettiysen. Digerinde ise 3 adet üçgeni oluşturan murc izi gibi iz var. Birde kuş kafası gibi kafa var durum karışık anlayamadım ben

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ben inceledim ama bisey yok. Bir tane gulle gibi olan kayayi kir. Ne kadar dogal oldugunu foreceksin. Bu tip kaya yapisinda isaret birakmak cok kolay olur ve kus yapacaksa tereddutsuz kus oldugunu gorursun. Murc izi veya oyma veya baska bir isaret kendini belli eder. Ben buradayim diye bagirir...

Storm

Editör
Hani bilgini sınamak vesaire için değilde. Söylediğim seyler Zaten ben burdayım diyor hepsi foto uzaktam cekim olduğu icin öyle ama baktım yapacak hiç bi halt kalmadı dediğin gibi alırım elime dediğini bül bül gibi şakıtırım kayayı napalım

yolgezer

Bilgili Üye
Hani bilgini sınamak vesaire için değilde. Söylediğim seyler Zaten ben burdayım diyor hepsi foto uzaktam cekim olduğu icin öyle ama baktım yapacak hiç bi halt kalmadı dediğin gibi alırım elime dediğini bül bül gibi şakıtırım kayayı napalım
Storm kardes isaret ise eger yazik olur .
Daha cok arastir muhakkak bosluk testi yap .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kayac yapisi uygun hatta resimde belli sekilde dizilmis gibi gozukuyor.ama bazen doga olaylarindan dolayi bu seklide alabiliyolar o yuzden iyi incelemek tespit yapmak.lazim..bos düz alanda ve cevresinde bosluk tespiti yapmak bence en net çozüm olur