Garret 2500 gtı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam sensitiv hassasiyet ile alakalı olabilirmi mineralden falan hasaasiyet 10 da idi
Kardeşim aldığın yer sana yüksek gerilim hattınon altında veya yakınında ve enerji bulunan elektrik hattının kontrolünde yapılmayacağını döylemedimi. Elektrik hattının konttrolünü yaptığında inşallah devrelere hasar vermemiştir. Yinede anlayabilecek birini bulup kontrol ettirmende fayda yoksa arazide sana boşa kürek sallatabilir.

kertenkele

Editör
@dadas_25 ikinci el aldım ustam kullanıcıdan eğer dediğin gibiyse elektrikten arıza yapmış ise nasıl anlarım ustam bunu

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Zor kardeşim bunu ya teknik servisi anlar yada bu cihazlardan anlayan iyi bir elektronikçi devre elemanlarını kontrol ederek anlar.

kertenkele

Editör
@dadas_25 ustam önceki yazında pointırı açıyorsun belkide demişsin dediğn noktalama pinpoint değilmi onu ayarlarda açma kapama olayı varmı birde şu var ben bi yerde sinyal alınca başlığı üzerinde çok sallıyorum bu makinayı etkilermi

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 ustam önceki yazında pointırı açıyorsun belkide demişsin dediğn noktalama pinpoint değilmi onu ayarlarda açma kapama olayı varmı birde şu var ben bi yerde sinyal alınca başlığı üzerinde çok sallıyorum bu makinayı etkilermi
cihazin mantiği zaten sallayarak yansıyan metal frekansına tepki göstermesidir. Yani kullanımı sallayarak tespit etmek ve sonrasında pointer yani noklamaya tuşuvardı galiba ona basılı tutarak metalin tam noktasını tespit etmek. Ama pointer da sallamayacaksın yaşça ve sinyal sesi netleşene kadar üzerine tutmaktır.

kertenkele

Editör
@dadas_25 ustam olayı çözdüm pilden kaynaklanıyormuş energizer pil takılı idi duracell takınca dedeğim olaylar bitti şimdi metali bulunca ötüyo böyle sorunu olan olursa pilden kaynaklı sanada tşkl ustam yardımlarından dolayı