Garret atx hakkında

laz61

Member
S.A Arkadaslar garret atx kullanan varmı çalışma sistemi vlf mi pulsemidir ? . Çivi ve Mavzer kusursunu nal bu tür şeyleri eleyebilirmi ? VE Ortalama derinliği nedir yani neyi kaçdan görür yorumlarınızı bekliyorum .

Benhur55

Yeni Üye
Arkadaslar cihazdan once nasip sonra dogru yer dogru zaman ,mücadele ve emek gelir ,bana göre gerisi masal

laz61

Member
pulse mi vlf midir acaba bide demir eleye bilirmi katılıyorum sana Benhur55

bermina

Aktif Üye
Bu cihaz pulse bir cihaz. Genel yorumlar olumlu yonde okudugum yorumlara gore yaziyorum sana. Bende bu cihaz yok eger bir cihaz alirsam lorenz z1 alacam.

MendereS

Bilgili Üye
garretlere kötü diyemeyiz hangi modeli olursa olsun sıkıntısız alınabilir, şöyle anlatayım dünyada 100 farklı model vardır garret ilk üçe girecek firmadır yani söyleyecek çok bişey yok.

birde vlf pulse diye sormuşsun evet derin arama dedektörü bir sürüde özelliği var ben bu cihazı minelab 5000 lerle eş tutmuştum ona göre anla işte. hatta minelab 5000 lerle karşılaştırma videoları falan vardı minelab bunu bastırıyo ama fiyatıda baya baya bastırıyo az bi kalite farkı neredeyse 2 katı para. ben o yüzden minelabı eleştirmiştim. farkta bu minelaba göre daha fazla parazit yapıyordu.

laz61

Member
bermina lorenz z1 de dikkatimi çok çekiyor ikisi arasından kaldım ayrımı ve derinliği nasıldır garret atx göre

bermina

Aktif Üye
para sorun değilse bu aleti bir defa alacaksın ve gidip lorenz alacaksın. daha lorenz kötü diye bir yorum okumadım. 36 başlıkla tek tek yap, 1x1 başlıkla 3 metreden sinyal bekle.

laz61

Member
iyimis pulse sonuçta ayrım nasıldır acaba çivi nal kazdırmasında

laz61

Member
deniz_efe o vlf bir cihaz daha derine bakan pulse bi cihaz düşünüyorum usta memnun kalmadım diyemm henüz tam güzel bi arazide dolaşmadım