Garrett 400i

arkadaşım her dedektör derine indimi ayrımda sorun yaşar net sinyal veremez sesi kırıntılı gelir bu dedektörü aldımmı yüzeysel araycaksın seni derine zaten fazla indirmeyecek kendini iyi alıştırırsan en fazla çekeceği belli bi mesafe çok büyük veya oksidasyona uğradı ise 2bilemedin 2.5 buna göre hesabını iyi yap ben şu ana kadar 1.5 rasladım gerisini sen düşün gerisi hep yüzeyseldi yere toprağa ıslaklığa göre bile derinlik değişir zeminin gayet çok kuru olması dedektörün daha verimli çalışmasını sağlar bunları hep denemiş olarak söylüyorum kullanımını öğrenebilecek paratik bi dedektör al bence alırsanda devamlı toprakla çalış yoksam bilmiyosan öğrenemessin çalışcan dedektör başlığını kesinlikle büyltmek istiyosan önce o dedektötün büyük başlığı çıkmışmı ona göre al yoksa sonradan takılan başlıklar sıkıntı yapabiliyor bilgin olsun orjinal takılabilen olacak daha bir çok ayrıntısı var saygı vede sevgilerimle
1,5 uğu gören ne cihazsa yazarmısın bizde bilelim

Ugurlarolsun

Yeni Üye
Tşk ederım yorumlar için. Bugun oldukça fazla parazit verdı piller2 dişe düştü okadar fazla parazit vardıki araziden cıktım sebebi piller mi yoksa Baska birsey olabilir mi. . Sinyal verıyor ancak ıkincı defa sinyali yakalayamadım. Şimdiden tşk ederim sevgiler.

Cihazin ses tonlarina calismalisiniz. Ilk ses aldiginizda cihazin hassasiyetini degistirip tekrar ayni yerde calismanizi yapin. Agac koku, toprak alti soganli bitki, zeytin gibi islak olan maddelere tinlamasi farklidir. Ayni sekilde yagmur sonrasi toprakta calismak dogrubsonuc vermiyor.

Ugurlarolsun

Yeni Üye
Yorum için teşekkür ederim bu gece çok fazla parazit verdi sinyal alıyorum ancak daha, sonra sinyal alamadım ve araziden cıkmak zorunda kaldım. Piller 2 dişe düştü parazit in sebebi bu olabilir mi Baska birseyden mi yapıyobilgı varsa aydınlatırsanız sevinirimtşkler

gülbahçeli

Editör
Tşk ederım yorumlar için. Bugun oldukça fazla parazit verdı piller2 dişe düştü okadar fazla parazit vardıki araziden cıktım sebebi piller mi yoksa Baska birsey olabilir mi. . Sinyal verıyor ancak ıkincı defa sinyali yakalayamadım. Şimdiden tşk ederim sevgiler.
piller 2 ye düşünce parazit artar iyi sonuç alamassın pil 2ye düşünce deyiştir zamanla seslere alışır neye tepki verdiğini anlarsın bu iş zamanla olur acele etme birde hava durumuna dikkat et zaman zaman havadanda etkilenir bunları kullana kullana öğrenirsin sabırla devam et

jeolog

Co Admin
Co Admin
Yarim saniyelik tek kalin ton sesli sinyal verdiyse toprak alti nemlidir. Yedek pil olsun yaninda.
Topraga 1metre arayla bozuk para gomebilirsin. Farlkli olculerde bozuk para birer adet. Once 10 cm derinlik yap. 1metre de bozuk paralar 0.5 metrelerinde de civi gom. Oyle dene.