Garrett At Pro

Bu makinayı alalı 1hafta oldu ancak makinanın bir türlü ayarını yapamadım Videolar izlediğim halde ayarlarıyla oynadığım halde makina arazide çiviye bile değeli metal gösteriyor derinlik doğru değil altın ve metal para ayarı yapamıyorum bi yardımcı olurmusunuz bilgisi olanlar makina 99sinyal veriyor kazıyorum ne kazdıktan sonra ne kazdığım toprağa Sinay veriyor nede Oraya neden acaba bu arada makinayı sıfır aldım teşekkürler hayırlı geceler

Nil

Engellendi
satın aldığınız yerle irtibata geçseniz daha iyi olur bence

Bu makinayı kullanan yokmudur acaba ayarlarıyla ilgilimidir yoksa başka bişeymidir bi Bilgi verseler ona göre bende geri gönderirim onlardada oluyormu nasıl çözüp buldular nasıl bir yol izlemeliyim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu cihazların içinden genelde kullanım kulavuzu çıkar buda yardımcı olmadıysa size servis tel mevcutdur sizde arayıp bilgi kullanım teknikleri hakkında yardım alabilirsin . Yada bir süre konunuzu güncel tutun kullanan arkadaşlar bildiklerini yazarlar cihaz hakkında.

Bu cihazların içinden genelde kullanım kulavuzu çıkar buda yardımcı olmadıysa size servis tel mevcutdur sizde arayıp bilgi kullanım teknikleri hakkında yardım alabilirsin . Yada bir süre konunuzu güncel tutun kullanan arkadaşlar bildiklerini yazarlar cihaz hakkında.
Teşekkür ederim yardımınız için

Barakuda

Aktif Üye
bende garret gt2500 kullanıyorum..bendede bira kapaklarına değerli gösteriyor önüne geçemedim yazılımları bu şekilde garetlerin..

Barakuda

Aktif Üye
ama boş yere sinyal aldığım hiç olamdı daha..serçe parmak tırnağından daha küçük maddeleri bulmuşluğum dahi var...yani boşa ötmez sinyal vermez mutlak bişey vardır..

Barakuda

Aktif Üye
Yenidefineci28 aşşağıdaki metalin kesinliği için all metal modunu kullanın..eğer bulunan metalin üzerinde ses hiç kesilmiyorsa bişey var..ama üzerine geldiniz ses 3-4 saniye devam etti sonra azalarak kayboldu bu şekilde boş olduğunu parazit yaptığını yada başka bişeyden atkilendiğini anlarsınız..en azından ben bu şekilde anlıyorum..anlattığınız şekilde cihazın maddeyi krom yada bakır türünde gösterip işlem yaptıktan sonrada tepkisiz kalması bu sebepledir..bu tepkiyi genelde önce bakır yada krom kurşun tarzı metallerde yapıyor..

@Yenidefineci28 aşşağıdaki metalin kesinliği için all metal modunu kullanın..eğer bulunan metalin üzerinde ses hiç kesilmiyorsa bişey var..ama üzerine geldiniz ses 3-4 saniye devam etti sonra azalarak kayboldu bu şekilde boş olduğunu parazit yaptığını yada başka bişeyden atkilendiğini anlarsınız..en azından ben bu şekilde anlıyorum..anlattığınız şekilde cihazın maddeyi krom yada bakır türünde gösterip işlem yaptıktan sonrada tepkisiz kalması bu sebepledir..bu tepkiyi genelde önce bakır yada krom kurşun tarzı metallerde yapıyor..
çözümü nasıl acaba ne yapmam gerek parazite sinyal vermemesi için