Garrett gti 2500

onur_1

Yeni Üye
merhaba abilerim arkadaslarım form a yeni üye oldum öncellikle böyle faydali bi form oldugu için form yetkililerine teşekkür ederim size bir sorum olacak yeni bir cihaz aldım ama her nedense bir türlü ayarı tutturamadım aldıgım cihaz garrett gti 2500 yalancı sinyalleri cok veriyor bazen çan sesi bazen degersiz yanıyor daha önce kullandıgım cihazlar loranz lpx 2 lorenz deepmax3 tm808 xp gmax2 en son xp ile garrett gti 2500 ü takas ettim ve cok pişman oldum suan elimde sadece garrett gti 2500 satsammı takasmı etsem bilemıyorum yada ayarlarımı yanlıs yapıyorum bi yardım ederseniz cok sevinirim simdiden teşekkürler

kaan5557

Engellendi
merhaba abilerim arkadaslarım form a yeni üye oldum öncellikle böyle faydali bi form oldugu için form yetkililerine teşekkür ederim size bir sorum olacak yeni bir cihaz aldım ama her nedense bir türlü ayarı tutturamadım aldıgım cihaz garrett gti 2500 yalancı sinyalleri cok veriyor bazen çan sesi bazen degersiz yanıyor daha önce kullandıgım cihazlar loranz lpx 2 lorenz deepmax3 tm808 xp gmax2 en son xp ile garrett gti 2500 ü takas ettim ve cok pişman oldum suan elimde sadece garrett gti 2500 satsammı takasmı etsem bilemıyorum yada ayarlarımı yanlıs yapıyorum bi yardım ederseniz cok sevinirim simdiden teşekkürler
Cihaz acemisi olmadığınız belli..Whitesin pulsesini bile kullanmışsınız ki çok tutulan bir cihaz değildir..deepmaxx3 ve ayrımsız lpx2 de kullanmışsınız..xp gmaxx2 de kullanmışsınız tüm bu cihazlardan sonra SEN GİT gti2500 ..Menüleri biraz karmaşık olsada sizin çözebileceğinizi tahmin ediyorum..acemi değilsiniz..

S

sercan33

Misafir
sat kardeşim sat cihaz amelelik yaptırıyor yada başlık değiştir @HİTİTLİ yardımcı olur o knuda

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sercan33 doğru söylemiş vlf iş değil ben bunu bilir bunu söylerim dostlar tek para tek para nerde hani tek para... pulse dostum ötesi yalan....

ha vlf -- 30 cm derinlik maximum.. tuğlaya iyi öter

pulse sistem 1,5 - 2 metre derinlik

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Vlf ile yüzeysel toplanacak döküntüler bitti sayılır.
Çünkü son 10 senedir yüzlerce marka model cıktı ve cok ucuzladı,herkesde vlf var.
Yüzeysel döküntüleri topladılar.
O nedenle pulselerin zamanı artık.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
HİTİTLİ döküntü buluruz diye başladık 1 yıldır vlf var bir halt bulamadım çivi nal teneke ve tuborg kapağı birde kilit bulmuştum okadar... ama kazdığım yerin haddi hesabı yok....

HİTİTLİ

Bilgili Üye
@HİTİTLİ döküntü buluruz diye başladık 1 yıldır vlf var bir halt bulamadım çivi nal teneke ve tuborg kapağı birde kilit bulmuştum okadar... ama kazdığım yerin haddi hesabı yok....
Ören yeri,ant,k şehir vb noktalarda dolaşmak lazım.
Birde höyük ve tümülüslerin özellikle güney-güneydogu-güneybatı yönlerine bakmak lazım.
Eğer cıkmıyorsa demekki toplanmıstır.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Birde şu var; piyasada genelde birkaç model vlf cihaz alınıyor.
Bunlarda derine inemiyor.
Bu yuzden bircok döküntü para vb obje birkaç cm farkla kacıyor.

Özellikle höyüklerde birkaç farklı cihazla bakmak lazım,illaki denk geliyor döküntü birşey.

Adrenalinin görmedigini garret görüyor mesela,veya minelab görüyor.