Geç roma yazısı

Cengizz

Member
Selamun aleyküm arkadaşlar bu yazıyı okuyabileniniz var mı?

Son düzenleme:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Cengizz hoş geldiniz
cep telefonu gibi şahsi iletişim bilgisi paylaşımı yapmak sitemizde yasaktır
yazıyı kağıda yazacağınıza görsel fotoğraf çekseydiniz daha isabetli olurdu

Marco

Bilgili Üye
Cengizz Merhabalar hosgeldiniz ustam.Numara paylaşımı yasaktır ustam.Paylasimi düzenleyip numaranızı kaldıriniz efendim.Forumdaki ustalarimizin konuyla ilgili yorumlarını bu başlık altında takip edebilirsiniz.Saygilar sevgiler.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ceptelefonu veya iletişim bilgisi olan sayfaları alıntı yapmayalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cengizz

Member
Uyarılarınız İçin teşekkür ederim bütün arkadaşlara. Acemiliğime verin anlamıyorum fazla bu işlerden çok. Geç roma olduğunu düşünüyorum sadece bilgim yok. Bilginize danışmak istiyorum sadece. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cengizz

Member
Gerçek foto atsam da okunacak bir görsel değil. Bire bir yanından elle kontrol edilerek okunabilir. Bir buçuk metre yüksekliğinde, 60cm eninde çok özenle kesilmiş bir levhaya yazılı ve büyük bir ana kaya üzerinde oyma yapılıp içine yerleştirilmiş biçimde düşünün. Bir şehir girişindeki levha misali.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Gerçek foto atsam da okunacak bir görsel değil. Bire bir yanından elle kontrol edilerek okunabilir. Bir buçuk metre yüksekliğinde, 60cm eninde çok özenle kesilmiş bir levhaya yazılı ve büyük bir ana kaya üzerinde oyma yapılıp içine yerleştirilmiş biçimde düşünün. Bir şehir girişindeki levha misali.
Burda yatan din hizmetlisine sukranlarimizi sunuyoruz ebedi istirahatgahinda ..yaziyo..epsilon alfa omega harfleri hesaabi

Cengizz

Member
Bu başlık altında yeni görseller atacağım ama nasıl yapacağımı bulamadım yardım eder misiniz?