gece gece iyi gelebilir :) :)

beyazzadam16

Bilgili Üye
Theseus usta valla abi ben gece senin bu nineyi de görsem elinde lolipopla yine korkar kaçarım :) :)

Kristof34

DogacıyıZ
beyazzadam16 kardeşim. Şimdi bir sigara yak düşmanını üfleyip resmini cek bu yalın halleridir. Sana da böyle fotoğraf gösterseler duman der geçersin. Birde yalın halden form haline geçiş vardır atıyorum kedi formuna geçiş bu geçiş çok hızlı olmaz biraz zaman alır bu halde yakalama şansınız olursa kafası kedi altı duman şeklinde fotolayabilirsiniz. Videona gelelim ;) o eğer cin olsa ondan arabayla kacamazsın

beyazzadam16

Bilgili Üye
@Kristof34 abi sigara içtiğimi nerden anladın :) bak korkutuyorsun beni haberin olsun :zuhaha:

abi anlatıyorlar ya padişahları beyaz giyinir heybetlidir taç takar yada çok korkutucu gözükür filan diye o halleri ne peki ?

korkutmak istemiştir belki abi :) hani bizim definecileri korkutuyorlar ya köpek olarak jandarma olarak belki define vardır orada tılsımlıdır :) :) :)

Son düzenleme:

Kristof34

DogacıyıZ
@Kristof34 abi sigara içtiğimi nerden anladın :) bak korkutuyorsun beni haberin olsun :zuhaha:

abi anlatıyorlar ya padişahları beyaz giyinir heybetlidir taç takar yada çok korkutucu gözükür filan diye o halleri ne peki ?

korkutmak istemiştir belki abi :) hani bizim definecileri korkutuyorlar ya köpek olarak jandarma olarak belki define vardır orada tılsımlıdır :) :) :)
Kaçarken yan koltuğunda arka koltuğunda belirse bir daha o arabayı öyle üstüne sürmeyi bırak kendini arabadan atanları seyredersin :) sen kKorktun mu bu videodan :zuhaha:

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kristof34 yok abi eskiden pek ilgilenmediğim için biraz korkardım, şimdi de karşıma geçse korkarım ilk an ama çok araştırdım bişey yapamayacağını düşündüğüm için eğer cesaretimi toplayabilirsem konuşmaya çalışabilirim :) :) senden bi bilgi daha alayım madem ki abi konu açıldı musallat olduğunda insanın içine girenlerde var dışardan muhattap olanlarda :) denk geldiğin de içine girip seni kontrol edecek diye bir kaide var mıdır ?

Kristof34

DogacıyıZ
Musallat durumunda insanın sınır merkezini ele geçirirler bu şekilde sana bu ddüşman bunu öldür gibi telkinlerde bulunabilirler bunun tıptaki ismi paronayak şizofren'dir bir düşün adam karısını ve ccocuklarını balta ile kesiyor bu hal doğuştan yokken sonradan ortaya çıkıyor ki akıl almaz bir ruh halidir. Seansların çoğunda hastalar aynı şeyi söylüyor onları öldürmem için emir geldi veya televizyondaki ses onları öldürmemi söyledi vs. Kişilerin bir çoğu cahil ve kolay kandırılabilecek yapıdaki insanlardan seçiliyor yada doğuştan kimi insanın ruhsal yapısı enerji seviyesi kendisini hedef haline getiriyor. O kadar ortamı oldu neler anlatıldı nelere şahit oldum lakin bu meretler beni hiç sevmiyor.

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kristof34 estafurullah abi hakaret ne demek onlar yamultuyor ya insanları , seni sevmeyende yamulsun o zaman dedim :) :) ben yaratılanı severim cevabınıda tahmin etmiştim :) allaha amanetsin abi güzel insansın :)