geldim burdayim.tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
oncelikle selamlar saygilar..adimi anipta beni onure eden kiymet veren sahiplenen tum arkadaslara cok tesekkur ederim.bana.bi hata atfedilmisse oda baskasinin topraklarinda latife yapmis olmamdir ardniyetim yoktur..bundan sonra onagore plagi degistiririz..Ekli dosyayı görüntüle 231323.......simdiii herkessee benden cay....Ekli dosyayı görüntüle 231326..tamgaz disi cekilecek mekan aramaya devam herkese saglik huzur bolkazanc ve nese diliyorum

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Hoşgeldin cancağızım :D Kamhi Leonard nerde onu yolda mı bıraktın Ne ettin

shovmeks

Member
Hoşgeldiniz usta.
İnşallah kaan5557 ustamızın da engeli kalkar .
Sitede büyük emeği olan ve bilgi sahibi insanların olmaması çok üzücü olur çünkü...

Moneyman

Bilgili Üye
oncelikle selamlar saygilar..adimi anipta beni onure eden kiymet veren sahiplenen tum arkadaslara cok tesekkur ederim.bana.bi hata atfedilmisse oda baskasinin topraklarinda latife yapmis olmamdir ardniyetim yoktur..bundan sonra onagore plagi degistiririz..Ekli dosyayı görüntüle 231323.......simdiii herkessee benden cay....Ekli dosyayı görüntüle 231326..tamgaz disi cekilecek mekan aramaya devam herkese saglik huzur bolkazanc ve nese diliyorum
Hoşgeldiniz :)

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Hoşgeldiniz Mal bulanındır. Ayağınızın tozu ile benim konulara bi bak, son tesbitlerdeyim ,nokta atışı olması gerekecek, yasal izinler dahilinde, fazla maddiyatlı olmaması için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...