Gelmek için kendine güvenen var mı ?

türker

Member
ermenıler degılde eşkıyalar yaşamıs orlarda ataturk kovmuş onları bız kazarken topraktan keçeye benzer bez parcası cıktı bız hocalara sordugumuzda onu domuz yagınla yıkamıslar buyuk ıhtımalle tılsım yapmak ıcn valla ben acık konuşayım benım maçam yemıyor yenıden gıtmeyı varsa kendıne guvenen gelsın çıkarsın ortaklaşa bölüşmeye razı ev sahibi

türker

Member
parcada bırsey yazmıyor varsada bız dıkkat etmedıkk yer balıkesir manyas

D

deniz_efe

Misafir
bız bunu hocalara danıştık onlar bile gelemıyor sadece o duayla gıremezsın oraya
Ah o hocalar yok mu hocalar !
Azıcık para koklatsan var ya alayı takılırlar peşine.
Tabi ki siz kazdıkça mal ya derine kaçar ya da yan taraflara.
Madem o kadar eminlermiş de neden kendileri gelip çıkarmıyorlar ?
Yoksa paraya ihtiyaçları yok muymuş ?
...
Arkadaşım siz stres yapmışsınız hepsi bu.
Bir kere işler ters gitti mi, hep de ters gider, bu da Murphy kanunudur.
Siz stres yapınca, araba da ters döner dünya da.
Her işin başı besmeledir, çek besmeleni başla işine.
İnsan 18 bin alemin en güzide varlığıdır, cinler de kim oluyor ?
Vallaha şu anda İstanbuldayım, varsa buralarda bu tip bir sorunu olan,
gönüllü listesinin en başına yazabilir beni.
...
Kullandığın cihazın marka modelini de yaz da ona da yorum yapayım.

mayhem

Co Admin
Co Admin
türker kardeş kimin bünyesi zayıfsa kim daha çok korkuyorsa ona sararlar o arkadaş korkuyordu demekki anladığım kadarıyla birden fazla kişi sersemlemiş anlamamışsınızdır sizide yoklamıştır büyük ihtimalle ustalarında dediği gibi duanı oku güvenmiyorsan kendinede çalışma yapma yorumumu yanlış anlamanı istemem benimde bilip çalışma yapmadığım yerler var .

havas

Yeni Üye
ustalar arkadaslar bundan bır hafta önce bı ev kazdık ve kazarken arkadasımız fenalastı ve sesler geldıgını soyledı ve bıze saldırmya kalktı ama o yaptıgından haberı yoktu bızde evden kaçtık yolda 20 km hızla gıden araba ters dondu ucurumdan ucuyorduk sızce bunun acıklması nedır bılgısı olan varmı biz bunu hocalara danıştığımızda uzak durun dediler

türker

Member
bende goldenmask1+ var tek para dedektöru bız kazdıkça tutuk oraya ve hep sınyal verdı ve çubuklada baktık evı sahıbı çocuk bıraz karışık cinlere bu çocuk bunu ruyasında goruyor ve hocalara sormus onlarda evın ıcınde ıkı tane bahcede bıtane oldugunu söylemıs ve ablasından başka kımse alamaz demış pekı bız ılk akşam gıttıgımızde basımızda okuyan oldugu halde kazan herkesın başı neden cok agrı yapmıstır cukura gırınce orda bırsey varkı oyle agırlık çökuyor

the escape

Member
Abdesti olarak Felak,nas ve haşr 22,23,24 okunup ardından 7 ayet el kürsi sağ,sol,aşağı,yukarı,ön,arka ve içe nefes çekilerek okuma tamamlanır ve teslimiyet ile işe başlanır ayrıca ekip arkadaşlarını titizlikle seçmelisiniz bu sadece sağlam irade demek değildir Akli ve kalbi menkıbelerine sahip olmalı alkol,uyuşturucu kullanan yada kullanmış halde olmaz maazallah başa alınan sıkıntı büyük olur...
Muvaffak olmanız dilekleri ile...

obenim

Yeni Üye
Kolay iş.
her şeyden evvel abdestli olacaksınız.
işlem yapılacak alana geldiğinizde,
çukurun etrafında, bıçakla daire çizeceksiniz.
Dairenin bittiği yerde bıçak kalacak.
Daire çizme esnasında ise NAS, FELAK ve A.Kürsi dualarını bir kez okumak dahi yeterli.
işlem boyunca o daireden çıkmamalısınız,çıkan yanar. :)
işlem sonrasında ise, ters daire çizerek uzaklaşabilirsiniz.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Arkadas gelip te alabilecek arkadas varmi demis yol gostermeye calisiyorsunuz ama arkadasin oraya gidip te calisma yapacagini ben sanmiyorum yasamiyana tuaf gelir buradada var boyle biryer adamlar gidipte gostermiyor bile korkusuna varsa yakin olan ben alirim diyen korumali arkadas yardimci olsun arkadasa saygilar

zeynel

Yeni Üye
yakın olsaydım gelırdım kesın :D

erhan78

Yeni Üye
Merhaba arkadaşım geçmiş olsun sana başımdan geçen olay istanbulda yaşıyorum çok yakın bir arkadaşımla ailece bir akşam yeniköyde sohbette üç harflilerle bahsettik benim memlekete gitmişler karabüğe orda ugraşmışlar alamamışlar o gece eve geldiğimde uyuduk saati tam olarak hatırlamıyorum yatarken ayak bileklerimden yatakta bir yukarı bir aşıgıya çekildim bir anda yataktan sıçradım ufak çocugum oldugu için solonun ışıkları surekli açık allah sahidim yemin ediyorum kafamı saga çevirdim karşımda durmuş akşam sohbet ettiğim arkadaş 2 veya 3 saniye bakıştık şok oldum ve dışarı çık dediğimde bagırarak yok oldu gözümün önünden kalktım güzül aptesi ve ayatel kürsü okudum