Gelmek için kendine güvenen var mı ?

erhan78

Yeni Üye
Başka bir olayda çalıştığım bölgede saat 03:00 civarı çalışma esnasında 10 metre aşagıda plastık su petiden bir ses geldi herkes duydu yanımda köpeklerimde vardı hemen o alana koştum hiç bir şey yok köpekler saga sola dolaştılar ve coçuklara bir gördünüzmü dediğimde abi bir kafa kırmızı göz kulakları acayip agacın arkasına geçti ve koyboldu dedi bende devam edelim dedim çünkü en büyük kurban olduğum allağım ondan büyük ilah yok bu varlıklar kendime göre söylüyorum insanlardan büyük değil aptesimi alıp ayatel kürsüyi 7 defa okuyorum korkma kalbinizi temiz olsun yeter

wanted.07

Member
bende goldenmask1+ var tek para dedektöru bız kazdıkça tutuk oraya ve hep sınyal verdı ve çubuklada baktık evı sahıbı çocuk bıraz karışık cinlere bu çocuk bunu ruyasında goruyor ve hocalara sormus onlarda evın ıcınde ıkı tane bahcede bıtane oldugunu söylemıs ve ablasından başka kımse alamaz demış pekı bız ılk akşam gıttıgımızde basımızda okuyan oldugu halde kazan herkesın başı neden cok agrı yapmıstır cukura gırınce orda bırsey varkı oyle agırlık çökuyor
Ablasindan başka kimse alamaz ise ablasını götürün alsın

akyol

Bilgili Üye
şimdiye kadar yüzlerce eştik içleinde mezarda vardı ama anlattıklarından sonra bırak gitmeyi o semte bile uğramam üç harfliler varsa zarar gelir :)

jetali

Engellendi
Tılsım var belli. Benim bilgisayar tılsım çözme duaları dolu. En az 8 GB Flash disk getir atayım sana. Baktın böylede olmadı ise, ikinci çare ramazan ayında orayı kazmak. Ramazan ayı, cin ve şeytanların bağlandığı ve kazmak için en ideal olan aydır....

türker

Member
herkese verdıgı bılgılerden dolayı teşekkürler arkadaslar bırını bulmuslar ben alırım demıs bu hafta kısmetse o işi halletcekler

hare05

Member
Arkadaslar goruyorumki genel kani herkes cin lere inaniyor yada tilsim a diyelim hemen hemen her gece arazideyim bu yolda cok arkadasim gordu bunlari yada anlatti ama ben hala ne gordum ne duydum sadece en ilginci 2 kez basima geldi 5 kisiydik yanimdaki 4 kisiyi tavuk ve civcivler taslarla kovalamis bende yanlarindayim ben bise gormedim tabikide :) digeri ise sabaha karsi ormanda bi adamla bayagi sohbet ettik anlattigim herkes dinlerken altina etti ama bende hala tik yok cok sukur :)

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Böyle yerlere hafif insan giremez. Kendinizi tartın, agırlıgınız yeterse 3 harfliler bile yardım eder size

Bu agırlıktaki kilo gram meselesi aslında imandır. Belki her insan imanlı fakat farklı ve dereceli elbette. Önce şu suruyu kendine sorarak başla ağırlığını tartmaya. En güçlü kutretli kimdir Allah mı? Kader Hayır ve Şer kimden gelir Allah tanmı ? Allah ın sadece yarattiklarındanmıdır o üç harfliler? Kim kime hükmedebilir?

Bunları bi yanıtla inan sonra sadece Allah a Sığın.
Unutmaki her kapının bir anahtarı mevcuttur. Bazı kapıların anahtarı ise imanla Sure ve Âyetleri dir. Bazen bir Besmele bile yeterlidir yeterki sen kapıyı çalmasını bil. Ev sahibi çok Lütüfkârdır unutma.

Son düzenleme:

musti3501

Yeni Üye
hocam çok güzel konuşmuşsun helal olsun
Böyle yerlere hafif insan giremez. Kendinizi tartın, agırlıgınız yeterse 3 harfliler bile yardım eder size

Bu agırlıktaki kilo gram meselesi aslında imandır. Belki her insan imanlı fakat farklı ve dereceli elbette. Önce şu suruyu kendine sorarak başla ağırlığını tartmaya. En güçlü kutretli kimdir Allah mı? Kader Hayır ve Şer kimden gelir Allah tanmı ? Allah ın sadece yarattiklarındanmıdır o üç harfliler? Kim kime hükmedebilir?

Bunları bi yanıtla inan sonra sadece Allah a Sığın.
Unutmaki her kapının bir anahtarı mevcuttur. Bazı kapıların anahtarı ise imanla Sure ve Âyetleri dir. Bazen bir Besmele bile yeterlidir yeterki sen kapıyı çalmasını bil. Ev sahibi çok Lütüfkârdır unutma.

kazman

Yeni Üye
gelirim.iki kisiyiz.en olmaz yerde surunmuslugum aniran domuzla bakismisligim var.ozelden yaz.aracimiz var yol masrafi ve para istemeyiz.karnimizi kendimiz doyurur kimseye el acmayiz.sana yuk olmaz gireriz.ama bizi bos beles hikayeye cagirma kardesim.bati karadeniz bolgesindeyiz.Saygilarimla

Balıkesirr

Yeni Üye
Ben de Balıkesir deym bu olayı benzeri bizm de başımıza geldi

İyimser_Asi

Yeni Üye
Arkadaşlar buna benzer bizim buradada oldu adamlar Alim(Allah Dostunun) mezarını kazmışlar muhtemelen çok çekti. Deli dediler hastanelere gitti kaç defa yeni yeni düzeldi

zivali28

Yeni Üye
Ustam sizin gittiginiz yere senin dedigin hocalar sizinle oyun oynamasin :20: