Gelmişler ve geçmişler bize ne kaldi acep ?

oldugu kadar

Yeni Üye
@BulursamKader25 ustacığım . ok işareti koyduğum yönde dere var.dere yaklaşık 100 mt.civarı.ve buraya 250 mt civarı çok eski pınar ve biladan ağaçları var.dereye gelmeden tarlada düzeltme çalışmasında bence kaçış tüneli bir tünel bulunuyor ama fazla ileri gidemiyorlar çökük vaziyetteymiş.burayla bağlantısı ne tam bilemiyorum.ama daha önceki okuduklarımdan kaçış tünellerinden bazılarının dere kenerlarına çıktığını okumuştum. @kazama ustam gösterdiğiniz yerler dikkatimi çok çekmişti ancak yanımda sadece telefon olduğu için bu kadar oldu ustam inşallah bi dahaki sefere yakın ve biraz uzak çekimlerini yineleyeceğim notları alıyorum bir bir.birde yeni öğrendiğim bir konu 20 25 yıl önce falan izmirli bir elemanın bu kayalığın aşağısında maden arama bahanesiyle kazı yaptığını duydum ama bu kadar yükseğe çıkabilmişlermidir kazı yapıp emin değilim. Ekli dosyayı görüntüle 247567

Son düzenleme:

oldugu kadar

Yeni Üye
ustacığım burda çubuk iyi iş çıkarır, özellikle boşluk konusunda çubuk en iyi dedektörden iyidir; tavsiyen çubuk kullanmayı bilmiyorsanız öğrenin, çok zor değil, bu site de çubuk konusunda ne ararsan bulursun, özellikle benim mıcır dediğim yer ve diğer mıcırlı alanlarda boşluk bakın açılmamış mezar falan varsa rast gelirsiniz koolay gelsin
ustacığım bakır ve aliminyumu deneyeceğim inşallah başarırız kullanmayı :)

lagardel

Aktif Üye
Selamlar;
bu tür yerlerde en iyi yardimcin bir çekiçtir...