Gerçek Yaşanmış bir olay...

Zimhir

Yeni Üye
istanbuldan Gemici olan 2 arkadaşım ziyaretime geldiler ve 2 gün Kamp yapalım dediler bende okey dedım ve hazırladık malzemelrımızı metleri işte ıvır zıvırları nolur nolmaz dıye de bi otomatik 8 li tüfek aldık cıktık ormana :) burda belen diye adlandırılan yerde ilk gün ışığı biterken yani hava kararmasına yakın tahmını 20 dakika varken cay yapmak icin en yakın dereden suyumuzu da doldurduk actık cadırları kurduk yemekti vsvs uzatmayayım ali adlı arkadaşım bıze yaklaşık 30 metre uzakta bir adam ve yanında 2 tane cocuk olduğunu söyledi kendisi gördüğünü ama bizim bir türlü goremedıgımız belli oldugu ıcın bosver dedik aradan 3 dakıka gecmeden adamı tekrar gördüğünü ve arkasında 2 tane cocuk olduğunu söyledi yanımdaki diğer arkadaşım adı murat madem öyle gel buyur et dedi o esnada da ızgara yapıyorduk gördüğün kişilerin belki karnı acıkmıştır yemek yeriz beraber dedi "dalga gecercesine Hunharca gülüyordu" daha sonra tamam o zaman gidip cağarayım dedi ve gitti gözümüzün önündeki adam 10 metre yürüdükden sonra düştü ve direkt bayıldı en son olarak bizde koşarak yanına gittiğimizde burnu kanamıştı ve gozleri bembeyazdı yanı gözbebekleri sanki arkaya dönmüş gibiydi kendisine gelmesi icin o 2 dakika da herseyı yaptık yıkadık yuzunu felan kendısıne geldi daha sonra kalp atışının haddinden fazla attığını fark ettik belliki korkmuştu ama dümdüz bir alandı sadece 2 3 tane yaşlı ağac vardı neyse biz bunu kurdugumuz çadırın icine koyduk yatırdık bıraz kendı kendıne bırakalım dedık ve cadırın dışında oturduk ama gözümüz ve kulagımızda ondaydı ve cok avuk sabuk şeyler söylüyordu ve soyledıgı kelımelerı ben bugune kadar hıc bır yerde hıc bır sekılde duymadım + arapca bir kelime bıle değildi bız yıne oralı olmadık oldugumuz yerde telefon cekmıyordu 3 Km aşağımızda köy vardı artık bu kamp olayını bitirip bi an önce ordan gitmek istiyorduk neyse cadırları toplayalım dönelim dedim ali yanı rahatsızlanan arkadaş burdan gidemeyiz gibi şeyler söyledi bende gideriz gideriz dedim en son olarak cadırları herseyı topladım bıraz soğuk kanlı oldugum icin herseyı bosverdım ve arkadasımın ayaklarının tutmadıgını buz gıbı oldugunu fark ettim kısacası geçiçi felc yaşıyordu gıdıkladık catal batırıyorduk hiç bir tepkı yoktu yaşamış olduğu o korku ona geçiçi şok olarak dönüş yapmıştı en son bende artık alırım senı sırtıma aşağıdakı koye kadar yürürüz dedim yok sen koye git bıze taksı bul felan denılınce bende yapacak bırsey yok dıyerek köye kadar indim burdan sonrasına keşke inanmasam da yazmasaydım ama bu gerçek bir olay gectıgımız koyde camii onunde bıle en az 20 kişi oturuyordu sohbet edıyorlardı hatta bır teyze bıze koy ekmegı vermıstı acıkırsanız yersiniz diye ama ben köye girdiğim o anda köyde hiç kımse yoktu pencereler acıktı ve televızyondan gelen sesleri bile duyabılıyordum son olarak camii ye kadar gideyim dedim belkı orda imamı felan bulurum dıye ama yoktu lojmanına gittim ordada yok kısacası köy sankı bır anda terkedilmiş gibiydi ama gercekten hıc kımse hatta kopekler bıle yok olmuş gibiydi en son olarak köyden geri dönüşe geçtim ve çok korkmuştum soluk soluğa kaldığım bir noktada dınlenmek icin oturdum ve bir anda bayıldıgımı anladım ayıldıgımda ali ve murat yanıma ulaşmışlardı ali yani bacakları felc geçiren arkadaşın kendıne geldiğini gördüm ve sevindim ama aynı korkuyu hemen hemen bende yaşadım "*****" diye bir şeyın bağardıgını felan gercek bır sekılde en son olarak aklıma ne geldiyse felak nas ne varsa okudum hemde seri makinalı tüfek gibi :) ama velakin faydası olmamıştı şok halen üzerimdeydi üstelik arkadaşlarımda yanımdaydı neyse kalktık ve köyün icinden gecerek şehire kadar yürümeye karar verdik köyün içini geçtik 100 metre sonra bi anda 2 tane yaşlı başlı adam daha önce köyde gördüğümüz bize gelin cay icin cocuklar sonra gidersiniz diyen insanlar ellerinde Nacak yanı baltayla üzerimize koşturmaya başladılar sizin burda ne işiniz var gibilerinden bizde yalan yok kaçtık en son öyle yada böyle şehire geldik daha sonra arkadaşlarım olan ali - Murat memleketlerine döndüler murat ankaraya ali istanbula ve aradan 7 gün sonra acı haber ali evde kendisini asmıştı.. tam cenazesine gidiyordum diğer kötü haber murat da kendisini asmıştı Hayatımda belkide yaşadığım en kötü anların bedeli buydu ne olduda kendilerini bomboş bir odaya astılar düşündüm ama işin içinden cıkamadım sonra annelerı ve babalarıyla konuştum

Alinin annesi: oğlum ali o kampdan geldi geleli odaya kendisini kapattı ve sürekli "******" diye birşeyler mırıldanıp durdu yeme icme yoktu bakkala gidip un alıyordu evde su ıle karıştırıp kendisi ekmek yapıyor sadece onu yıyordu doktora da getirdik anlayamadık bi anda kendısını astıgını gördük...

muratın annesi: ***** dıye bırseyler mırıldandı durdu kendısını asmadan bır gun once senı cok sayıkladı ama bız sana ulaşamadık sonradan onun cep telefonundan numaranı bulduk oylelıkle sana haber verdık..

Sonuç: bu olay 1998 yılında Haziran 14 de yaşandı. o günden sonra nerdeyse Kendisini evliya ilan eden şeyh gibi gören nice insanlar tanıdım hemde fazlasıyla kendıme baktırmaya gittiğim bir sürü il ilce vılayet koy kasaba her yere gittim ama hıc bır sonuca ulaşamadım ama cok güzel 3 kagıtcılar dolandırıcılar tanıdım :) peki ne oldu cevapları nelerdi hadı beraber bakalım..
.

sende cok güclü birşey var...
Sendeki cin cok zayıf onu guclendırelım ve yakalım
sendeki korku cin değil
sende hıc bırsey yok
gibi 100 lerce şeyler duydum bu youtube de o cok önemli kişi olarak gördüğünüz insanların bile birer aciz olduğunu unutmayın ve şunuda bilin ki hiç bir cin yakılamaz cıkarılamaz ve yok edilemez adam kibritle cin yakıyor, benzınde dökeydin dayı dıyesım gelıyor. önceki konuya yazdığım gibi tekrar buraya da yazıyorum cinleri bedenden cıkartabilen Ehli insanlar dünyada 3 kişidir bunun 1 tanesi türkiyede diğer 2 tanesi Mısır da yaşıyor mısırda yaşayan 2 kişi bayan biri 56 yaşında diğeri yani en büyük hüddamcı 80 yaşında ve şunuda unutmayın cinler tabiki vardır. ama bu işler hacı hocalarla olacak işler değil

1. bu işleri yapan kişiler asla para alamaz bu işin ticaretini yapamaz
2. bu işi yapan kişiler asla ama asla hastanın evinde su bile icemez çünki ona yasaktır hak etmediği bir şeyi yemek icmek ..

Durum bundan ibarettir eger bır daha bır bakımcıya gidiyor olursanız 5 tl lik leblebi alın bakımcıya sorun bunun icinde kac leblebi var eğer bilirse itimat edebılırsınız :)

Dipnot: ali ve murat isimleri takma isimdir gerçek isimleri ve kimlikleri hiç bir şekilde yazılmamıştır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
C

caution

Misafir
Gecmiş olsun arkadasım

o ismi acık acık yazmasaydın keske ismi belki doğru yazdın yada yanlış bilemeyiz ama o ismi zikreden arkadaşlar aklında kalıp tekrar eden kişiler olabilir bazı konular vardır söylenmez işin ehli olmadıkça ben bu paylaşımının içeriği varmak istediği noktada biraz çekinceliyim doğrusu

bu yazdıklarım konunun gerçekliği ile alakalı olmamakla birlikte iyimser bir uyarı niteliğindedir dikkate de alır isen faydalı olur

SelçuK

DogacıyıZ
Gecmiş olsun kardeşim

Kristof34

DogacıyıZ
Cin yakma olayı gerçektir. Bunu yapabilen ehil kişiler sayamayacagin kadar çoktur. Bu varlıkları gözünüzde çok buyutmeyin unutmayinki yaratılmışların en üstünü insandır. İnsan her zaman onlara karşı zafer kazanır. Ben öyle yerlere girdimki birçok kişinin bazı musallat olaylarına karıştığı mevkilerde cirit attım. Bedenim temiz dilim de duam. Müminin en büyük silahıdır dua.

Piyasada evet çok hacı hoca var lakin siz siz olun pire için yorgan yakmayin. 5 liralık leblebi alıp hocaya kactane var diye sorduğunuzda hoca o soruya doğru cevap veriyorsa o hoca benim için hoca değil cincidir. Hüddam ilmi nedir bilirmisin? İki ucu keskin kılıca benzer. Bahsettigin hoca leblebiyi biliyorsa inan eskiden çok cevizde kırmıştır o. Anlattigin hikâye musallat olayı benzeri ve örnekleri çoktur. Bilmeden de olsa bir rahatsızlık vermissiniz onlara. Nı tekim sizde de musallat durumu olsaydı sizinde akıbetiniz aynı olacaktı. Arkadaşlarının bu duruma gelmelerinin bir kaç nedenini yyazayım sana; (her ne kadar sen özet gecsende)

* o mahalde arkadaşın sizden ayrılıp bir yere necis(idrar) yaparken onlardan birine değmesi.

* o gece alkol aldınız şişe fırlatma veya alkol dökme suretiyle herhangi birisine temas ettiniz.

* bilmeyerek bastiginiz yerde kül vardı ve siz de abdest yoktu.

* yaşam alanlarına müdahale ettiniz sizden rahatsız oldular.

Arkadaşlarına musallat olanlar ifrit sınıfından olmasaydı onlar ölmezdi belkide. Sizde yatıp kalkıp dua edin yiyecek ekmeğiniz varmış verilmiş sadakaniz varmış.

* bu arada dip not duseyim sana ; ateş ile cin yakma olayı gerçek bir uygulamadır. Tıpkı topraktan yaratılmış insan oğlunun kafasına toprak ile vurarak canını yakabildigin gibi.

zaz12

Bilgili Üye
kardesş çok geçmiş olsun Kristof34 ustam dediklerini katılıyorum.bu konuda onu dinle.türkiyede ki dediğin hoca da odur yani :biggrin-new:

Zimhir

Yeni Üye
Cin yakma olayı gerçektir. Bunu yapabilen ehil kişiler sayamayacagin kadar çoktur. Bu varlıkları gözünüzde çok buyutmeyin unutmayinki yaratılmışların en üstünü insandır. İnsan her zaman onlara karşı zafer kazanır. Ben öyle yerlere girdimki birçok kişinin bazı musallat olaylarına karıştığı mevkilerde cirit attım. Bedenim temiz dilim de duam. Müminin en büyük silahıdır dua.

Piyasada evet çok hacı hoca var lakin siz siz olun pire için yorgan yakmayin. 5 liralık leblebi alıp hocaya kactane var diye sorduğunuzda hoca o soruya doğru cevap veriyorsa o hoca benim için hoca değil cincidir. Hüddam ilmi nedir bilirmisin? İki ucu keskin kılıca benzer. Bahsettigin hoca leblebiyi biliyorsa inan eskiden çok cevizde kırmıştır o. Anlattigin hikâye musallat olayı benzeri ve örnekleri çoktur. Bilmeden de olsa bir rahatsızlık vermissiniz onlara. Nı tekim sizde de musallat durumu olsaydı sizinde akıbetiniz aynı olacaktı. Arkadaşlarının bu duruma gelmelerinin bir kaç nedenini yyazayım sana; (her ne kadar sen özet gecsende)

* o mahalde arkadaşın sizden ayrılıp bir yere necis(idrar) yaparken onlardan birine değmesi.

* o gece alkol aldınız şişe fırlatma veya alkol dökme suretiyle herhangi birisine temas ettiniz.

* bilmeyerek bastiginiz yerde kül vardı ve siz de abdest yoktu.

* yaşam alanlarına müdahale ettiniz sizden rahatsız oldular.

Arkadaşlarına musallat olanlar ifrit sınıfından olmasaydı onlar ölmezdi belkide. Sizde yatıp kalkıp dua edin yiyecek ekmeğiniz varmış verilmiş sadakaniz varmış.

* bu arada dip not duseyim sana ; ateş ile cin yakma olayı gerçek bir uygulamadır. Tıpkı topraktan yaratılmış insan oğlunun kafasına toprak ile vurarak canını yakabildigin gibi.
Kristof34

Değerli Yorumunuz için Gerçekten çok teşekkür ederim ama şunu özellikle yazmak istiyorum..

Bu konu hakkında çok geniş araştırma ve kendimce bilgiye sahibim Küle basmak çiş yapmak abdesti yokmuş gibi şeyler.. bunlar bana göre tamamen bir uydurma eski zamana binayen.. neden diyecekseniz...

Kur'an-ı Kerim, Peygamber Efendimize Cebrail adlı melek aracılığı ile indirilmiştir. İlk vahiy geldiği zaman Peygamberimiz (s.a.s.) 40 yaşında idi. peygamberimize vahiy yoluyla gelmiştir. Vahiy: Allah tarafından doğrudan doğruya veya elçi vasıtasıyla Peygamberlere bildirilen ve kesinlik ifade eden bilgidir. Vahyin çeşitleri vardır. Allah bu vahiy yollarından biri ile sözünü peygamberlerine duyurmuştur. Daha öncesine gidelim ?...

Başlayalım. Kur'an-ı Kerim` inmeden önce en fazla 80 90 yıl öncesi yada 200 yıl öncesini hiç kimsenin tahmin bile edebilme olasılığı yoktur ?

peki o zamanlarda bu tür büyüler tılsımlar yapıldığında en fazla 2 gün içinde tuttuğunu bileniniz varmı ? yok

hadi onuda geçelim https://www.youtube.com/watch?v=K69cAueni4U bu video da gayet güzel etkileyici bir şekilde türkce konusuyor sanırım cinler de 201x yıllara ayak uydurmuş ve Speak turkish felan öğrenmiş "neden Kur'an-ı Kerim den ayet okumuyor" ? Cunki izliyen ve izleten kişileri etkı alanında kalmasını sağlıyor halbuki kendısı ün yapacak para kazanacak... keriz cok sonucunda ona göre ama...<<<<

hadi bunuda bir tarafa bırakalım siz diyorsunuz kendinizce Hüddam ın ne olduğunu daha türkiyeyi bırakın 2015 yılındaki bugüne kadar yetişmiş yetiştirilmiş hiç bir hoca bunu bilmıyor bılemıyor ve anca diyeceği şu oluyor kıtaplardan okudugum kadarı ile hüddam şunu bunu yapmak gerektiren şeyler gibi sallamasyon devam etmek de üstlerine yok.

Bunuda geçtim... Adamın tekine cin musallat oluyor benimkis çok güclü alınamıyor.. diğerine başka cin musallat oluyor kafir oluyor hristiyan oluyor.. cok iç acıcı gelıyor insanı cezbediyor size göre ama durum böyle değil ben burda sorsam bir cin nasıl müslüman olarak gelıyor diye bana Net cevap verebılecek kişiler varmıdır bılemem ama yinede ben size yazayım.. eski hüddam yapan kişiler zamanında cinler ve cinnia lara çeşitli işler yaptırılırdı koruma gözleme gözletme ve uyutmama gibi bu hüddam ın ılk 10 basamağından sadece 1.ci basamağı idi bunu yapmak icin öncelikle bir kuyu yada toprak altında inşaa edilen oda gibi yerlerde çağrı yapılırdı peki cağrısı nasıldı ?
Kur'an-ı Kerim daha inmemişti ama ??? ** *** ** ******* diye çağrı yapılırdı ve eğitime başlanırdı önce göze gelmesi sonra konusması ve daha sonra onu elde tutmak icin gerekenlerin yapılması yanı konu böyle uzar gider.. kısa ve öz olarak şunu sizlere yazayım tanıdığım kişiye kendımı bıle feda edebılırım sizin ofilm sahnelerınde gormus oldugunuz nesnelerı titretmek sallamak bu nedirki adam evı sallıyor evi onun icin derin araştırmak herseyden once cok iyidir..

Dipnot: Cinler Yakılamaz yakamazsınız hiç bir hoca bunu yapamaz ama hapis edebilir. bunu bizzat hüddamcı kişiden öğrendim Saygılar ve sevgılerle her türlü eleştiri ve yoruma açığım

Kristof34

DogacıyıZ
Eleştiri tabiki olur. Sonuçta edindiginiz bilginin çokluğu önemli değil önemli olan dogrulugudur. Güzel konulara deginmissin. Cinler türkçe İngilizce fransızca İtalyanca vs.vs her dilde konuşabilir hatta bilirsin ki davetlerde hangi dil ile cagirirsan sana o dil ile cevap verir. Cinler yerlerine ve görevlerine gore faklı tebalara ve aşiretlere sahiptir. Bunlar taife taifedir ve bu oözellikleri aynı biz insanlardaki aşiretler ile bire bir aynı özellikleri taşır. Her taifenin başında bir baş cinni bulunur. Buna kimisi kabile reisi kimisi cin padişahı vs diye isim verir. Şimdi sana cinci ve hoca arasındaki ffarkı ayan beyan anlatayım. Cinci hocalar mühürlenirler bu mühürlenme olayı kötü amaçlı muska vefk vs. İşlerle uğraştığı için melekut alemindeki meleklerin cinci üzerine lanet okumaları yüzünden olur. Çünkü o artık günahkar dır Allahın yasakladığı ve kendisine şirk gördüğü şeylerle meşgul olmuştur. Cinni'nin musallatina uğramış birisini götürdüklerinde kendi cinleri ile ya o harbi kazanıp hastasını iyi edecek yada kaba tabir ile korkutma yolunu seçerek sende en tehlikeli cinlerden var bu beni aşar deyip başından savacaktir ki unutma alemler içinde ki en tehlikeli varlık insandır. Böyle bir hastayı cami hocasına götursen ohoooo kelin ilacı yok ki başına sürsun. Eeee ne yapacaksın geldikleri gibi giderler deyip bekleyeceksin ki aklını alsınlar. Güzel kardeşim insan ne kadar okursa okusun hep biraz cahildir bilirmisin? Çünkü inandığın şey okudugun şey yaşadığın tecrübe ettiğin şey değil. İlmi vakıf olan bir hoca sana bende hüddam var benim emrimdeki hadimler şöyle böyle demez diyemez dediği anda arasındaki akit bozulur. İlme vakıf bir hoca show da yapmaz alır hastasını karşısına odayı terkettirir hastasiyla baş başa kalır. Musallat olan taife reisi çağırılır ve kabilesine bağlı cinniyi alıp götürmesini söyler kabile reisi ile yapılan görüşme neticesinde cinni genelde götürülür sizin hapis dediginiz olay budur. Çünkü o konuşma karşılıklı kibirlenme ile geçer. Hoca alıp götürmez sen yakacagim der. O ise yakarsan tüm kabilemi başına sararim der hoca ise ozaman tüm kabileni yakarim der ve sonuçta %90 cinni gider çünkü inan bırak tek bir cini kabileyi yok eden hocalar vardır.

burak020202

Engellendi
Anlamadigim burda kafir Cinlerden bahsediliyor demi yakma bağlama vs

C

caution

Misafir
konuyu birde şöyle ele alalım

bakara suresini iyice okuyalım tefsirini ve mealini
babil iki kral iki melek bu konuda derinleme arastıralım
kabala konusu eş zamanlı ve Hz Süleyman
sonra havas ilmi bu konulardan cıkabilirsek
cinlerden daha cok nurdan nurlu olan melekler var birde onlara bakalım
riyazet konusuna bakalım ömür yeter mi sorusuna da

Yaradanın ilmi kime nasıl nekadar vereceğini bilemeyiz diye bağlayalım

Zimhir

Yeni Üye
Çok doğru ama ben yine bir kaç şey eklemek istiyorum.. örnek olarak:.. şu anda insanlar Muska taşıyor kendilerine iyi geldiğini yada onları koruduğunu düşünerek Kur'an-ı Kerim den Farklı farklı ayetleri almak sonra bir mürekkep yada farklı şekillere bürüyerek farklı yorumlar halinde yazmak ? ve bunu muska haline getirip boynuna takıp gezmek dolaşmak vs neden kos koca Kur'an-ı Kerim`i boyununa takmıyor bu insanlar da tutup icinden 10 larca ayeti dua yı söküp 1 kağıda beze deriye şuna buna yazıp boyuna takıyorlar sizce..

Korkuyorlar. Çekiniyorlar istemedikleri halde takıyorlar inandıkları icin takıyorlar vsvs bugün en üfürükcü hocaya gitseniz sizlere bunları yapıyorlar adamın kendıne dermanı yok ticari amaç ev gecindirme ekmek parası adı altında yapılıyo.. aslında insanımız cahil olmasa ara dada olsa
Kur'an-ı Kerim okusa ezberlemesini bile demıyorum yanı okusa o bile ona bir şifa verir ama velakin her insanın aklı selim diil su anda türkiye de 80 mılyon insan varsa bunun en az 20 mılyonunda muska var birde fırsatcı muskacılar var büyü yapmak domuz yağları sürmek gibi onlarca seyler yaptıgını iddia eden ama gercekte nasıl yapıldıgını bıle bılmeyen Google amcaya domuz yagı ile kötülük nasıl yapılır yada Papaz büyüleri veya muska yazma teknikleri gibi yazıp şu monitöre bakıp sonra uygulamasını yapan neler var neler :) insanımız cahil yapacak birşey yok keşke herkezin aklı selim olsa da böyle seylere gerek kalmasa..

İLerleyen günlerde gerçek hüddam da nasıl neler yapıldıgını cinlerin nasıl şekilde nerelerden hangi kelımeler kullanılarak "
Kur'an-ı Kerim`" den tek bir ayet bile yoktur o kelımelerın ıcınde.." nasıl yönlendirildiğini sizlere burdan başkasının aracılığı ile yazacağım ama bu yazmakla da olmayacak iddiamız olmasın ama bilmek istiyipde ogrenemediğiniz bir çok şeyı Burdan okuyup uyguladıgınız da anlayacaksınız her zaman şunu demişimdir Lafla pilav pişmez icraat önemli :)