Gerçek Yaşanmış bir olay...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İfritler beyne baskı yapıp kişiye mutsuzluk vesvesesi verirler. Paran yok, eşin terketti seni, işin yok, bok gibi adamsın, niye yapıyorsunki, öldür kendini. Bu vesveseler içinden çıkılmaz bir hal alınca kişi bunalım haliyle kendi kendini öldürür. Aslında cinninin amacı bizdeki inancı yok edip bundan haz almaktır. Hani bizde Allahın verdiği canı Allah alır deriz ya, intihar cehenneme götürür. Cinni zafer kazanır
Üstad ben uzun süredir bu bahsettiğiniz ruh hali içindeyim.kıt kanaat geçindiğim için hep bir parasızlık korkusu,18 yıldır çalışıyor olmama rağmen hep bir işe yaramama duygusu.sürekli zayıf yönlerimi zihnimde büyüterek mutsuz olma.ortada hiçbir sebep yokken bile karamsar ruh hali.

Bu hislerimi birazda balık burcu olmama bağlıyorum.malum balık burçları genelde duygusal çalkantıya çok açık,en küçük olumsuzluklardan etkilenen tiplerdir.bunun yanında bugün böyle olmamın,geçmişte yaşadığım bazı psikolojik travmalarında etkisi olduğunu düşünüyorum.ama sürekli kafamda bana olumsuz birşeyler söyleyen bir ses var.beni sürekli mutsuz olmaya odaklamaya çalışıyor gibi.bu durumda sizin bahsettiğiniz durum daha ağır basıyor.peki başımda böyle birşey varsa bundan kurtulmanın yolu nedir?yine hocaya veya cinciye mi iş düşüyor?

Kristof34

DogacıyıZ
Bu hal görüntüye dönüşmediyse hacı ilehoca iile ugrasmana gerek yok. Sana vesvese veriyorsa sadece ggüçsüz bir varlık olmalı. Çok basit bir uygulama sunayim sana. 5 vakit kilmasanda sabah namazlarına mutlaka kalk. Devamlı tövbe istiğfar çek. Kendi kendine telkin ver ve küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkar. Sabah evden çıkınca tanimasanda ilk gordugun kişiye selamver mesela aalacağın Aleykum selam ile mutlu ol. Başina ne gelirse gelsin vardır bunda da bir hayır de unutma sizin hayır gordugunuzde şer şer gordugunuzde hayır vardır siz bilemezsiniz. Bahsettigin varlık senin karinin dir. Karın nedir diye araştır anlarsın ne olduğunu ve unutma ya sen onu yola getirirsin ya o seni yoldan çıkartır ve kulağına küpe olsun son sözüm o sana değil sen ona hükmet çünkü o senden daha aciz daha zayıf.

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kristof34 abi gece gece karin marin yapma allah aşkına yaw :) :) her insanda kesin var mı bu karin :)

S

sercan33

Misafir
Bu belen dedigin yer silifke belen mi burada duymustum buna benzer bir olay amma bu amma degil hatirlayamiyorum "toy" mu

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kristof34 peki abi bu musallat olanlar gibi gönderilemiyor mu , görevli gibi bişey anladığım kadarıya , bende diyordum ulan kim bu benle konuşan diye :) :) :)

Theseus

Member
Üstad ben uzun süredir bu bahsettiğiniz ruh hali içindeyim.kıt kanaat geçindiğim için hep bir parasızlık korkusu,18 yıldır çalışıyor olmama rağmen hep bir işe yaramama duygusu.sürekli zayıf yönlerimi zihnimde büyüterek mutsuz olma.ortada hiçbir sebep yokken bile karamsar ruh hali.

Bu hislerimi birazda balık burcu olmama bağlıyorum.malum balık burçları genelde duygusal çalkantıya çok açık,en küçük olumsuzluklardan etkilenen tiplerdir.bunun yanında bugün böyle olmamın,geçmişte yaşadığım bazı psikolojik travmalarında etkisi olduğunu düşünüyorum.ama sürekli kafamda bana olumsuz birşeyler söyleyen bir ses var.beni sürekli mutsuz olmaya odaklamaya çalışıyor gibi.bu durumda sizin bahsettiğiniz durum daha ağır basıyor.peki başımda böyle birşey varsa bundan kurtulmanın yolu nedir?yine hocaya veya cinciye mi iş düşüyor?
Kişisel tatminsizlik , gelecek kaygısı , ve yetersiz donanım ve özgüven eksikliği de bu karamsarlığa yol açar.

ne yazık ki mesleğimde üst düzey kadroda da yer alsam , İstanbulda 20 milyon kişiden 2500 ü benim yeterlilik belgeme de sahip olsa zaman zaman bu karamsarlığa ben de düşerim. Özellikle de tam uykuyla uyanıklık arasında.
sanki birkaç yıl içinde bir savaş çıkacak ve 5 parasız kalacağız _zaten param yok o ayrı :D - sevdiklerimi kaybedecekmişim gibi korkular. Veya ilerde hayatımız ya daha kötü olursa diye yersiz düşünceler.
Oysa ben sıcak yatağımda kendime kötü bahaneler üretirken sokakta binlerce insan karton üzerinde soğukta uyumaya çalışıyor.
Sahip olduğumuz güzel şeylerin , sağlığımızın sevdiklerimizin farkında olmamız gerek. Onlar olmadıüında nasıl üzülürüm deyip üzülmek yerine hala varlarken sevinmek daha sık görüşmek gerekiyor.
Kötü şeyler düşünüp kötülüğü çağırmaya gerek yok. Sağlığın yerindeyse bak ne güzel hala çalışıp kazanıyoruz, sevdiklerimiz yanımızda. Al sana parayla alamayacağın şeyler.

Dadas25

Aktif Üye
Cin yakma olayı gerçektir. Bunu yapabilen ehil kişiler sayamayacagin kadar çoktur. Bu varlıkları gözünüzde çok buyutmeyin unutmayinki yaratılmışların en üstünü insandır. İnsan her zaman onlara karşı zafer kazanır. Ben öyle yerlere girdimki birçok kişinin bazı musallat olaylarına karıştığı mevkilerde cirit attım. Bedenim temiz dilim de duam. Müminin en büyük silahıdır dua.

Piyasada evet çok hacı hoca var lakin siz siz olun pire için yorgan yakmayin. 5 liralık leblebi alıp hocaya kactane var diye sorduğunuzda hoca o soruya doğru cevap veriyorsa o hoca benim için hoca değil cincidir. Hüddam ilmi nedir bilirmisin? İki ucu keskin kılıca benzer. Bahsettigin hoca leblebiyi biliyorsa inan eskiden çok cevizde kırmıştır o. Anlattigin hikâye musallat olayı benzeri ve örnekleri çoktur. Bilmeden de olsa bir rahatsızlık vermissiniz onlara. Nı tekim sizde de musallat durumu olsaydı sizinde akıbetiniz aynı olacaktı. Arkadaşlarının bu duruma gelmelerinin bir kaç nedenini yyazayım sana; (her ne kadar sen özet gecsende)

* o mahalde arkadaşın sizden ayrılıp bir yere necis(idrar) yaparken onlardan birine değmesi.

* o gece alkol aldınız şişe fırlatma veya alkol dökme suretiyle herhangi birisine temas ettiniz.

* bilmeyerek bastiginiz yerde kül vardı ve siz de abdest yoktu.

* yaşam alanlarına müdahale ettiniz sizden rahatsız oldular.

Arkadaşlarına musallat olanlar ifrit sınıfından olmasaydı onlar ölmezdi belkide. Sizde yatıp kalkıp dua edin yiyecek ekmeğiniz varmış verilmiş sadakaniz varmış.

* bu arada dip not duseyim sana ; ateş ile cin yakma olayı gerçek bir uygulamadır. Tıpkı topraktan yaratılmış insan oğlunun kafasına toprak ile vurarak canını yakabildigin gibi.
Aklimi aldiniz aksam aksam :) Abi bu konudada cok derin bilgilere sahpsin belliki MAŞALLAH