Gevur mezarlari ve mevkii

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Şimdi saklı bir medeniyet bulunmus tebrik ve tesekkürler .Koca bir medeniyet kalıntıları ama çoğu yer kapalı ayin yapılan yer duvardaki yada mezarın nişi sunusu hemen yanı sıva az dökülmüş mezar değilse bile boyutlarını bilmiyoruz küçük bir kasa çıkabilir inceleyin .Etrafda çalının çırpının altında kalan yerlerde kalan işaretlerde olmalıdır etrafta başka işaretlere denk gelmediniz mi ?Resimlerin hepsi kontrol edilebilir yerleri var boşluk kontrolü yapılmalı alanda komple .

kazama

İncelenecek yerler .
Dikkatli olun o düz yüzeye dayalı ve kafa gibi duran sanki giriş burda der gibi garip işaretler var .Orasına dikkat edin altta üçgen gibi duran kaya az bi oynasa o sanki üstünden düşecek gibi .Ona göre tedbirli olun .Büyük bir olay var burda çevrede kolay olanlarıda vardır . Var zaten ama resimler bilinçsiz çekilmiş .!O yassı kare açıklık olan yerde ben at üstünde birisi etrafını yılanlar felan sarmış gibi şeyler gördüm .Allah kolaylık versin .

kazama

Sakin hareketlerle acele etmeden bilerek ölçerek biçerek çizerek tedbirlice halledilir.
İyi geceler herkese uyku şimdi.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Adamın biri boşuna dememiş:

"Bana sağlam bir manivela verin dünyayı yerinden kaldırayım."

Taş kırmayı bilen bir usta al yanına, senin kömürlüğün taşlarını buradan keser.
Aldığı taşların arkasında ne çıkar bilinmez, amma bakmak lazım.

Gelişmiş ülkelerin göstergelerinden birisi de kriko sayısıdır.
Kriko öyle güzel bir icaddır ki; 60 tonluk kayayı 20 dakika içinde sırt üstü yatırır.
Acaip şekilde farklı modelleri var. Yatay dikey palalel çapraz.

Birde forkliftlere bayılıyorum.
Sadece arazide işe yaramıyorlar.

:23:kahkaha