gezi görselleri.(not ; taksim gezi ile alakası yoktur:) )

sandalci14

Operatör

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Kar yağan fotolar çok güzel. Soğuğu hissettim... Mangalı yakıp üzerine çayı demlerdim..
Harikulade işaretler ve yerleriniz var. Zorlu ve meşakkatli görünüyorlar.
Bence karar verilmesi gereken durum;
Resimler üzerinde çalışmaya devam mı edeceksiniz ? Yoksa gözünüze birini kestirip eyleme geçerek olumlu/olumsuz sonuçlandıracak mısınız ? :)
Rastgele..

sandalci14

Operatör
iyi ustam şimdi size bikaç para atacağım bunlar bizim bi arkadaşın kavaklı peçenek taraflarında tarlasında çift sürerken tektük çıkan paralarmış bikaçta fakirmezartaşı takılmış.çıkanları müzeye verecek değersiz şeyler fakat bu tarla için kazı izni alıp komple elden geçirmek istiyor. birkaç fakir mezarı çıkan taşlardan bellidir bunun için yüklü masraf edilirmi veya şöyle sorayım masrafa değermiki.bu tür paralar nerelerden çıkar.

Ekli dosyayı görüntüle 240837Ekli dosyayı görüntüle 240838Ekli dosyayı görüntüle 240839Ekli dosyayı görüntüle 240840Ekli dosyayı görüntüle 240841Ekli dosyayı görüntüle 240842Ekli dosyayı görüntüle 240843Ekli dosyayı görüntüle 240846Ekli dosyayı görüntüle 240849Ekli dosyayı görüntüle 240850

sandalci14

Operatör
Kar yağan fotolar çok güzel. Soğuğu hissettim... Mangalı yakıp üzerine çayı demlerdim..
Harikulade işaretler ve yerleriniz var. Zorlu ve meşakkatli görünüyorlar.
Bence karar verilmesi gereken durum;
Resimler üzerinde çalışmaya devam mı edeceksiniz ? Yoksa gözünüze birini kestirip eyleme geçerek olumlu/olumsuz sonuçlandıracak mısınız ? :)
Rastgele..
memleketimin her yeri çok güzel değerli kardeşim o yüzden bu kadar rahat paylaşım yapabiliyoruz.eylem konusuna gelince sıkıntılı işler mümkün olduğunca resmi yapmak istiyorum .şu ana kadar hiçbirşey bulmuş değilim yoksa bu kadar afişe paylaşım yapıp kendimi sakata düşürmek istemem.bütün siteler takip ediliyorçyasak kaçak iş yapanlar anında takibe alınır sonrada ''bir ihbarı değerlendiren ekipler'' harekete geçer.biz işin hobisinde macerasındayız.devletimiz milletimiz her daim varolsun.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
tek yer benden

kardeş sıkıntılı ise uğraşma, bir tek yer benden sana, orayı iyi etüt et bakalım, çubuk kullanmayı öğren, çok şeyi anlarsın o zaman

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Güzel baglamisin konuyu gel lahit koşturak ozaman dermişim...senin plaka Bolu siive Antep Adana civarı gibigibi

sandalci14

Operatör
14 vilayet 06 mekan tüm memleket vatan benim ustalar:))

sandalci14

Operatör
lahit işleri tümülüs işleri bizleri aşar mal bulanındır ustam. belki bikaç küflü para bulup dedektör filan alırsak yer tespitini sağlam yapıp izinli kazı yapmak asıl niyetim.böylece izinli kazıdan çıkan yerleri fotolayıp burada paylaşırız.çıkanları resimler nasıl değer biçerler burada paylaşırız.böylece tüm söylentileri çürütüp olumlu olumsuz resmi sonucu paylaşırız.:))

sandalci14

Operatör
kardeş sıkıntılı ise uğraşma, bir tek yer benden sana, orayı iyi etüt et bakalım, çubuk kullanmayı öğren, çok şeyi anlarsın o zaman
ustam buraların kaya yapısı çok aldatıcı olmakla beraber büyük mağarlalar var açık kapalı.çok fazla oyuk kovuk var dağlarda.ancak rivayette çok.40 katır mağaraları diye biyer var mayhem usta bilir belki devasa mağaralar.birçoğu kapalı imiş fakat söylentiden öte geçmiyor yer çok keşif zor velhasılkelam.