Giriş nerde olabilir....????????

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Pscyhe Konuna yorum yapan mod. arkadaşlara tek tek cevap vermişsin, bizim başımız kel mi? Pardon statümüzde üye yazıyor nasıl olsa demi. Bu tavrını yazdım, bundan böyle konularına bakmaktan ziyade giriş bile yapmamaya karar verdim, şansın bol olsun...

Kiymetli AsaR ustam,
Gorevliler icindeki en kibari kelam sahibi ustamiz Pscyhe ustamizdir. Asla kimseyi uzmez ve kirmaz.
Atlamistir muhakkak.
Ayriyeten siteye geldigin gunden beri sizin yorumlarunizi dikkatle takip ediyorum. Hatta hitap ve cizimlerunden sanki sizi taniyorum gibi geliyor. :)

Pscyhe

Engellendi
AsaR kardesim yazdiklarini okudum oyle bi algiya kapilmana uzuldum ben kimseyi ayirmam sitedeki herkes kardesimdir.sayggida sevgide kusur etmemek icin elimden gelen cabayi gosteririm...sorularina gelince ilk resimdeki kaya ustu bir adim one gidince 2 cubukta 360 derece ve seri sekilde hizloca donmekte.2 resimde 1 numarali kayalik alani inceledim kaya dizilimi var ama tespit olmadi. 2 nolu yer merdiven zaten ordan yola cikarak kaliteli bir yer bekliyorum.3 nolu kayalarda dikkatimi cekti inceledim sinyal alamadim..3 resimdeki arkadaki kayaliklardada tespitim oldu ama cok onemsemedim yada yannilmista olabilirim oralari tekrardan konteol edicem..yorumun icin tsk ederim devamini beklerim gonuk kirginligi olmasin kalplerimiz bir saygilar kardesim

Pscyhe

Engellendi
kazama kardesim haklisin daha onceden acmistim bu konuyu en basit uer olarak burayi gordugum icin buraya yogunlastim harbiden kayis yakacak bi yer ne ararsan var o yuzden olayi baside indirgemeye calisip burasi tam ortada diye ya nasip diyip buraya daldim.gidip inceleme yaptigimizda diger alanlari tekrardan incelemedim buraya yogunlasmak kafayi buraya yormak icin.simdi soruna cvp olarak dogrudur o alan dumduz tiraslanmis sekilde asagiya iniyor resim yok csli cirpidan dolayi cekemedim..isin aksi tarafi burda acilmis kaya mezar ornekleri var ayni onlarin seklinde acilan mezarlar hem ovaya yola baktigindsn dolayi bu alani ikinci plana birakmistim..carpiyla isaretledigim kayaya onecelik verip 2. planda buraya islem yapacama 2 yerden sansimi deneyecem. timur964 evet abi o tastan metal sinyali aldik sen cesitli metallerle test yaptin kurşuna sinyal vermisti.hatta sonrada ben baktim sende gozlemledin sadece kurşuna sinyal vermisti

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Alana abdestli gidin.
Donun kibleye yuksek sesle ezan okuyun.
Ezan bitince hafiif bir ruzgar cikarsa, oturun oldugunuz yere. Sesler gelmeye baslarsa, asla kalkmayin. Birkac sigara icin, yani bu kadar vakit gecsin. Sonra kalkin bir ezan daha okuyun. Ezan bitince Kible istikametine 3 adim atin ve durun sonra sesli olarak " Ya Şeyh Abdulkadir Geylani Hazretleri buradaki cinler bizi rahatsiz ediyorlar. Bize yardim ediniz " diye seslenin.
Sonra Ya Allah Bismullah devam insallah.

( Bu usul bazi arkadaslarin kafasina yatmayabilir, hemen itiraz etmesinler. Once denesinler, sonra konusalim. Geylani Hazretleri hala onlarin boyutunda etkindir, cinnilerin muslumanlari hurmeten, kafirleri korkudan o mubarege itaat ederler.)
ben kendim definede değil ama farklı bir çok konuda söylediklerinizi yaşadım ve hamdolsun bir çok sıkıntım bu vesile ile gitti. Rabbim salih kullarını başımızdan eksik etmesin. Bu dünyada ve diğer tarafta hepimizi onlarla beraber kılsın. Abdülkadiri geylani, imamı rabbani, şahı haznevi, eşşeyh abdurrahmani tağe, gavsı sani ve nice alim ulema evliyalardan Allah C.C razı olsun. Selametle

timur964

konularim
yav bu mübareklerin geçtiği yerdeki toz bile bana nur olur . toyalp ne güzel saymışın mübarekleri kardeşim .duana da gönülden amin derim ammiin