Gizli kamera Bocek bulucu dedoktor

adem44

Bilgili Üye
Fiyatı 70 ile 150 tle arası calısma frekansı 1 hz ile 6.5 mhz 10 15metre cekim mesafesi var baya ciddi mesafe belkı modıfıye ederek define cıgazına donusturulebilir.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
çevresindeki dijital veya analog sinyallere duyarlı sanırım
pasif metalleri bulmada işe yaramaz

adem44

Bilgili Üye
Sipariş verdim gelsin sagsak bakacagım neye cekiyor neye cekmiyiyor yazarım .

adem44

Bilgili Üye
Urun geldi cok buyuk demire 1 2 cmden tepkı veriyor manyetik alanın yogun oldugu yerlerde tepkı veriyor cığaz bos degıl sınyal aralıgından oynıyabılsem belkıde guzel iş gorur hesap makınesiyle bideney yapım bakalım nasıl tepkı verecek .

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Urun geldi cok buyuk demire 1 2 cmden tepkı veriyor manyetik alanın yogun oldugu yerlerde tepkı veriyor cığaz bos degıl sınyal aralıgından oynıyabılsem belkıde guzel iş gorur hesap makınesiyle bideney yapım bakalım nasıl tepkı verecek .
bende merak ettim

adem44

Bilgili Üye
bende merak ettim
Ustam uydu sınyalıne mutıs tepkı veriyor 5 6 metreden banamısın demiyor gelen cıgaz alıcı birde verici kısmı var icındekı bobını degiştirdim cekım 2 3 kat daha artti anteni uzunuyla degısınce cekım bi okada daha artar topraga uydu sınyalı versek demire carpsa uydu sın yalı belkıde bu cıgaz algılar demiri cunkı kablodakı uydu sinyalını bu cıgaz algılıyor bakalım deney yapacagım olumlu olursa yazarım direk topraktan temas eden metaller uydu elektorıgı verilirse birde toprak islaksa bu cugaz algılaması yuksek sorun tas içindekı sınyalın ulasamıyacagı yerler su ankı gozlemlerim boyle verici kısmı iyi ayarlanınca iş gorecege benciyor..

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Israr ediyom senin bir-iki cm den daha iyi iş görür gel anlaşak dünyaya pazarlayak.bunu.kahkaha.

Yeni başlayanlar kardeşinizin size kıyağıdırr... | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

adem44

Bilgili Üye
Ufak bi test yaptım manyetik alanın siddetli olduğu yerlerde 1 diş sinyal alıyorum manyetik arastırmanyontemiyle iş gorecek gibi aklımda olan sey bu idi gercek arazıde bakalım nasıl iş gorecek manyetiği fazla oldugu eksi ve artı deferler sinyal veriyor bu yanı guzel .

adem44

Bilgili Üye
Bu bocek bulucu işe yaramaz içinde bi parca var değişirse belki iş gorur .Size manyometre ile nasıl arama yapılır basıt sekılde anlatım 1 manyetık flc 100 gibi sensor alırsınız te 100 de var fiyatı uygun 250 ytl bu sensoro 5 volt verır siniz tl fonudan cıkan otm kablosuyla 5 vol verebilirsiniz fiyatı 10 tl elektirik olcu aleti ucuzu işinizi gorur fiyatı 15 tl ufak bir pusula fiyatı 10 tl toplam 295 tl kargo dahıl 320 tl 320 tly işinizi goren bi makıne den bahsedecegım .Bu manyometrenin onemli olan kulanmasını bilmektir ve manyometrenin doğru dizayla yapılırsa dedoktorden daha iyidir cunki manyometre sıfır hata ile calısır iyi bir manyometre ise .Manyometre nasıl kullanılır sayısal deger olarak anlatım 1 .Sensorunuz sakul olacak
2 . Sensorunuzun ustunde pusula olacak .
3 . Sensorunuz ne taraftan sınyal aliyorsa sen soru pusulanın ornek kuzey cızgısıne tutmak lazım cunku sayısal degerler degisir . Bu saydıklarımı yaptıktan sonra sensorunuzu cıkısını olcu aletine baglıyoruz 2.5 volt gozukecektır olcu aletının daha hassas ayara alabilirsiniz daha derinleri anlıya bilirsiniz daha derinden iş gormesi icin tabi drenc ile yada degısık parcalarla elektironık bılgınız varsa sensore guclendırmemyapabilirsiniz bu sizin becerinize kalmıs.
Gelelim en onemli olan kullanım seklıne cubukla yeri buldun derinlik aldın altta kup var altın var derinlik 4 metre bunun gercekten kup olup olmadıgını nasıl anlıyacaz iş lem cok basın hakan nicli uye vardı bu işlere vakıfti nasıl kullanılacagını yazmıstı .İlk cubugun carpı yaptıgı yerın 4 metre dişindan sensor sakullu ve pusulallı dogru istikamette tutulur olcu aletıyle 600 sayı degerı gozuktu cubugun carpı yatıgı yerin cevresi baktınız 600 600. 620. 575 sayı degeri aldınız bunları kagıda not ediyoruz 3 d seklındede not alına bılır cubugun carpı yaptıgı yere geldınız 400 sinyal verdi 1 metre kale alanda şimdi tam noktayı bulmak için 400 den asagıya dusen en kucuk sayı degerini gordugunuzde yerı işaretliyoruz tam nokta en dusuk sayı degeridir ornek 385 yeri oketliyoruz işlem bukadar basıt kaya kasalarda mara gısırlerini bulmakta hepsınde iş gorur detayları iyi anladıktan pali satılan makınelerin ozu budur 3d işin goz boyamasıdır 3d goruntu elde edılebilir ama saglıklısı gozun gordugu anlayabıldıgımız cıgazdır .

adem44

Bilgili Üye
Birde telefonla okm nin programı var akrepdiye piyasaya surmusler bu programda iş goruyor bildigimiz manyometredir dedoktor gibi kullanılmaz yeraltındakı manyetık degişimleri ekrana yansıtır demırı az cekmesi onemli değil şimdi gelelim nasıl kullanıldıgına Çubukla bosluk aldın gercek bosluk mu oğrenmek istiyoruz cığaz alacak para yok ne yapacaz cebimizde son versiyon android tel var ilk basta atozdovnloader marketi indiriyoruz scorpion gpr yazıyoruz tlefona kuruyoruz bu program okm nin bedeva versıyonudur cakallar programa modifiye yaparak pazarlıyorlar teklıf hakkı okm nındir bilmekte fayda var Şimdi gelelim kullanımına boslugu bulduk altta bosluk gercekten varmı programı acıyoruz boslugun 4 metre dısında topraga telin 10 cm mesafeyle ok a basıyoruz teli kıbıldatmadan dit dit bitene kadar teli sallatmiyoruz bir adım daha atıyoruz adım atarak boslugu 2 3 metre dişına cıkıyoruz bakıyoruz goruntuye mavilik fazla varsa burası bosluktur diyoruz ve okeyliyoruz malum elimde bişey yoktu arkadaslar yanlıs yere işlem yapmıslar bende elime kibrit kutusu birde elma dalı aldım azda olsa bosluk cekımı aldım bu sekılde tarama yaptım mavilik gordum bosluk olmıyan yerde taramanyaptım yesil mavi karısk renk cıktı bunun anlamı altta bısey yok ekranın buyuk bolumunde mavilik olması lazım demek istedim iş goruyor telefon arama yapılacagı zaman telı 8 seklınde hareket ettirmek gerekebilir sensor kendını ayarlıyor manyometreyi dedoktor gibi dusunursek cok sey kaybederiz .