Göktaşı hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

Genc_defineci

Yeni Üye
Arkadaslar daha öncede bu konu işlenmişti ama ben tekrar açmak istedim çünkü şuanda fiyatların değiştiği ve yasal olmaktan çıktığı gibi söylenimler var. Bu son gelişmelerden bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum. İyi geceler.

D

deniz_efe

Misafir
Arkadaslar daha öncede bu konu işlenmişti ama ben tekrar açmak istedim çünkü şuanda fiyatların değiştiği ve yasal olmaktan çıktığı gibi söylenimler var. Bu son gelişmelerden bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum. İyi geceler.
Maliye bakanlığının vergi alacağı falan söyleniyordu ama
bakan çıkıp böyle bir çalışmamız yok dediydi en son.
Yasal olmaktan çıkmak derken satış yapılamaz anlamında mı söyledin ?

Genc_defineci

Yeni Üye
Deniz_efe ustam vergi olayini bende duymustum. Aciklik getirdigin icin tsklr. Evet satisi yapilamaz anlaminda soyledim. Bide fiyati hakkinda bilginiz var mi? Dedigim gibi son zamanlarda malzeme çogaldigi icin fiyatinda degisim oldugu soyleniyor. Bunlarin ne kadar asli var?

D

deniz_efe

Misafir
Deniz_efe ustam vergi olayini bende duymustum. Aciklik getirdigin icin tsklr. Evet satisi yapilamaz anlaminda soyledim. Bide fiyati hakkinda bilginiz var mi? Dedigim gibi son zamanlarda malzeme çogaldigi icin fiyatinda degisim oldugu soyleniyor. Bunlarin ne kadar asli var?
Paşam serbest piyasa ekonomisi,
kim neye tutturursa o fiyata satıyor işte.
Bak güncel liste ...
:200:

http://www.sahibinden.com/taki-mucevher-altin-taki-malzemeleri-tas?viewType=List

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bingöl'ün sarıçiçek ilçesine düşen meteor parçalarına ilk ulaşıp kafayı çalıştıranlar iyi para kazandı.yurtdışından alıcılara nasıl ulaştılar bilmiyorum ama dolar üzerinden iyi satış yapıldı.bu yüzdende maliyenin dikkatini çekti hemen.ondan bile vergi alabilirmiyiz hesabı yaptılar.vatandaşta dedi ki:tamam yeraltı kaynakları sizin,ama Allahın gökten indirdiği taşa ne karışıyorsunuz :)