GOLD RAİN’mi MAKRO DEEP HUNTER PRO ‘mu tafsye lütfen

Mustafa92

Yeni Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar öncelikle bu forumu açan arkadaşlara teşekkür ederim okuduğum kadarıyla işin ehli olan insanları bir araya toplamış ve gerçekten yardımcı oluyolar
Ben dedektör alcam ama bu iki cihaz arasında çok kaldım .deep hunter pro çok öneriliyor ama kaç yılında bu cihaz piyasaya sunulmuş çünkü elektronik teknolojisi çok hızlı ilerleyen bi saha yeni nesil cihazlar daha iyi diye düşünüyorum Gold rain ise yeni çıkmış bi teknoloji fakat kullanan insanların iyi veya kötü olarak internette pek yorumda bulunmamışlar reklamı çok iyi yapılmış heryerde karşıma çıkıyor fakat ne derece güvenebilirim kimse malını kötülemez .
Tafsiyeleriniz için şimdiden teşşekkür ederim.

Nasip34

Bilgili Üye
Deep hunter proyu bilmem ama gold rain'in üreticisinden bir önceki modeli almıştık. Kurtulduğumuzda define bulmuş sevinci vardı bende :) vaat edilenler, yalanlar vs çok uzun bir diyaloğum oldu ama kısa kesicem, uzak durursan karlı çıkan sen olursun. Her ne kadar yeni cihazlarını bilmesem de artık onlardan gelene kesinlikle güvenmem.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Başka cihazlara yönel, lorenz, minelap, garrett, gmaxx2, maddiyata göre bu cihazların serileri araştırılabilir.

Wise99

Aktif Üye
Birader şimdi sen avsin mantikli düşünmen gereken birseyler var ona göre davranmalisin
Iki seçenek vermissin hangisi diye rain midir o cihaz ile araziye çıkınca soylemleri reklamlarin sadece satışla ibaret oldugunu anlarsin kötü cihaz demiyorum ama söylendiği kadar da ii degil siradan cihazlari öve ove bitiremediler ayni firmanin arex 15 16 17 al kafalari yersin gold finder al mineral en degerli malzemen olur :) 3 4 metrede varil arayacaksan al av sen avci onlar nedeni senin dedektorler hakkindaki arastirma yapmamandan faydalanacaklar sorulari bize sormak yerine dedektorleri biraz arastir bakalim neymis anlarsin
Diger cihaz kullandigim cihaz ayni sorun onda da var ama uretici firma bu kadar abarti yapmiyor ikisi ilede define bulacağını düşünüyorsan av olmuşsundur

Mustafa92

Yeni Üye
Abi peki sen olsan 6-7 bin arası bi alet alsan ne alırdın.
Hem 2.5 metreye kadar hacimli gömüyüde farketsin zemindeki çiviyide bizde merak ,kazmakta sıkıntı yok o ötsün biz kazarız habire :)
Bizde şahsen öle zengin adamlr değiliz o parayı toplamamız bile zaman aldı o yüzden korkuyoz boşa gitmesinden ama alcam bi tane kafaya koyduk bi kere birazda heves merak

Mustafa92

Yeni Üye
Deep hunter proyu bilmem ama gold rain'in üreticisinden bir önceki modeli almıştık. Kurtulduğumuzda define bulmuş sevinci vardı bende :) vaat edilenler, yalanlar vs çok uzun bir diyaloğum oldu ama kısa kesicem, uzak durursan karlı çıkan sen olursun. Her ne kadar yeni cihazlarını bilmesem de artık onlardan gelene kesinlikle güvenmem.
abi bu adamlar gerçekten interneti ele geçirmişler bu sektörde o zmn ya hangi videoya siteye baksam hep onların reklamlrı onların videoları abinin dediği gibi benim gibi acemiler çok kolay av oluyo bu sektörde . Golden raini öle bi anlatıolar ki bu işin nirvanası gibi görüyor . Senin ne gibi bi şikayetin oldu aletten mesela abi ?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Abi peki sen olsan 6-7 bin arası bi alet alsan ne alırdın.
Hem 2.5 metreye kadar hacimli gömüyüde farketsin zemindeki çiviyide bizde merak ,kazmakta sıkıntı yok o ötsün biz kazarız habire :)
Bizde şahsen öle zengin adamlr değiliz o parayı toplamamız bile zaman aldı o yüzden korkuyoz boşa gitmesinden ama alcam bi tane kafaya koyduk bi kere birazda heves merak
2,5 m deki küpü de bulur , 30 cm deki sikkeni de. Al bunu 7 liraya verelim diyen olursa eğer;
Tebessüm edip teşekkür et. Usulca exit nerede sor :)

Nasip34

Bilgili Üye
Normalde bir cihaz 20 sn de toprak ayarı tıtarken bazen 10-15 dk uğraşsan da toprak ayarı tutmuyordu. Defalarca aramamıza rağmen hep geçiştirildik "biz sizi arayacağız" yalanlarıyla. Güya test sahalarına istedikleri zaman gidip öğretiyorlar. Boşver canım sıkılıyor bahsettikçe... Tavsiye olarak Teknoloji Ekibi 'nin m1 cihazını tavsiye ederim. Mono başlıkla orta derinlik, dd başlıkla tek tek ve uçurtma başlıkla derin arama yapılabilir. Youtube de kullanıcı videoları mevcut, incelemen de fayda var.

Wise99

Aktif Üye
abi bu adamlar gerçekten interneti ele geçirmişler bu sektörde o zmn ya hangi videoya siteye baksam hep onların reklamlrı onların videoları abinin dediği gibi benim gibi acemiler çok kolay av oluyo bu sektörde . Golden raini öle bi anlatıolar ki bu işin nirvanası gibi görüyor . Senin ne gibi bi şikayetin oldu aletten mesela abi ?
Bak kardeşim şimdi elimde bir cok cihaz geldi geçti hala da bir çok cihaz var elimde peki bu cihazlar iyidi de ben neden sattım veya yeni cihazlarda elimdekinden ne farki olabilir ki
Rain mis gold findermis veya teknoloji ekiminin cihazları olsun bu emfleri m1leri veya deltalari hepsi elimden gecti bunların test videolari ceksem kimse dedektör felan almaz konu cihazların kötü olması değil konu cihazlarin neler yapabileceğini bilmen
Şimdi 6 7 bin arası cihaz alinca define bulacam aklinda dağ tepe bakarim düşünceleri veya isaretlerin cevresini gezerim dusunceleri olabilir ama derin aramalarda toprak ayar olayi cok sıkıntılı bu konuda yabanci cihazlar bile ayni sorun oluyor z1 en ideal olarak görülsede o bile sorunları aşamıyor ve ozellikle büyük başlıkla arama yapmak cok sıkıntı kullanmak için fotbol sahasi lazim sana dum duz olmali neyse diyecem su aklinda olsun diye anlatiyorum bunu ama karar senin toplu gömü için veya 2 3 metredeki küp bulacam diye bu cihazlari alicaksan bu düşüncene ulasman %99 ihtimalle olmayacak toplu gomu denk gelmek zor zaten bir küpü de 2 3 metreden görmez bile uzerinden geçer gidersin yani simdi test videolarinda denemelerde 2 3 metreye 30x30 malzeme ve duz koyarlar bunlar direk alici kisiyi görüyor bilinç alti.satistir küp testlerinde 2 3 metreyi gosteren olmaz varsa da o video bir sorin var bak ozellikle şunu da söyleyim cihazların test videolarinda o kadar acik var ki bunu onlarca insan görmüyor

Mustafa92

Yeni Üye
Abi ne alcam o zaman ben hepten bitirdin sen beni ya. ? bana en olur tafsyen ne hani bunlar iş yaramazda aralarında en idare eder hangisi z1 pahalı ama ? Allah razı olsun yinede iyi bilgilendirdin beni
Bak kardeşim şimdi elimde bir cok cihaz geldi geçti hala da bir çok cihaz var elimde peki bu cihazlar iyidi de ben neden sattım veya yeni cihazlarda elimdekinden ne farki olabilir ki
Rain mis gold findermis veya teknoloji ekiminin cihazları olsun bu emfleri m1leri veya deltalari hepsi elimden gecti bunların test videolari ceksem kimse dedektör felan almaz konu cihazların kötü olması değil konu cihazlarin neler yapabileceğini bilmen
Şimdi 6 7 bin arası cihaz alinca define bulacam aklinda dağ tepe bakarim düşünceleri veya isaretlerin cevresini gezerim dusunceleri olabilir ama derin aramalarda toprak ayar olayi cok sıkıntılı bu konuda yabanci cihazlar bile ayni sorun oluyor z1 en ideal olarak görülsede o bile sorunları aşamıyor ve ozellikle büyük başlıkla arama yapmak cok sıkıntı kullanmak için fotbol sahasi lazim sana dum duz olmali neyse diyecem su aklinda olsun diye anlatiyorum bunu ama karar senin toplu gömü için veya 2 3 metredeki küp bulacam diye bu cihazlari alicaksan bu düşüncene ulasman %99 ihtimalle olmayacak toplu gomu denk gelmek zor zaten bir küpü de 2 3 metreden görmez bile uzerinden geçer gidersin yani simdi test videolarinda denemelerde 2 3 metreye 30x30 malzeme ve duz koyarlar bunlar direk alici kisiyi görüyor bilinç alti.satistir küp testlerinde 2 3 metreyi gosteren olmaz varsa da o video bir sorin var bak ozellikle şunu da söyleyim cihazların test videolarinda o kadar acik var ki bunu onlarca insan görmüyor

Wise99

Aktif Üye
Abi ne alcam o zaman ben hepten bitirdin sen beni ya. ? bana en olur tafsyen ne hani bunlar iş yaramazda aralarında en idare eder hangisi z1 pahalı ama ? Allah razı olsun yinede iyi bilgilendirdin beni
Özel mesaj at da ben cihazlarin hepsini veya hangisini alman gerektigini bölgene göre soylerim