golden king hakkında bilgi

Nil

Engellendi
kullanan bir tanıdığım var çook met ediyor fakat , kişinin ekonomik durumu değerlendirildiğinde teknoloji anlattığı gibi çalışmış olsaidi durumu çok farklı olması gerekirdi.

Nil

Engellendi
yardım derken ? kullanmasını ben bilmiyorum @Bereli

Son düzenleme:

Bereli

Aktif Üye
Nil aldığım görüntü hakkında bilgi edinmek

Hostia

Moderatör
Moderatör
Golden King | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

şurada yazmıştım bak bakalım uygulamışmısın..

öbür konudaki görüntüyü hangi başlıkla aldın. eğer küçük başlıkla aldıysan soruşturma açmana gerek yok soğan çapasıyla 5 dakikada çıkarırısın.

büyük başlık kullanırken toprak ayarını iyi yapa yaptıktan sonra topraktan 20 ve 30 cm yukarıdan devam et, başlığı yere koydunmu iş bitti bi daha toprak ayarı yaparsın kullanımı biraz tecrübe ister. boşluk bulmada iyidir oda mezar ara bulursun.

Bereli

Aktif Üye
Hostia otamatik aramada ve manuel aramada da aynisini yaptim görüntü bu 45 cm sonra basliyor aldigim goruntu ne yapmam gerek sizce

Hostia

Moderatör
Moderatör
kırmızı metal sarı mineral mavide boşluktur. sanırım sende metal var. metal derken her şey olabilir alüminyum bakır falan, tüm dedektörler alüminyum bakır birde kurşun bunları değerli görür bunu unutma.

Bereli

Aktif Üye
@Hosta ustam yaptığımız bir hatanın farkına vardık. Metal ayarı açık konumdaydı ayarlardan kapalı konumuna getirdik yarın ins. Daha sağlıklı görüntüler elde edilir kayde değer birşey varmı yokmu belli olur ilginiz için tesekur ederim.