Goldenking Deep Processorr Radar

MendereS

Bilgili Üye
toprak ayarı çok hassas mineralden etkileniyor özellikle büyük başlık düz zemin ister diğer başlıklarla tek para falan bulursun, büyük başlıkla toprak ayarını iyi yaparsan oda mahzen tünel bunları yakalarsın metalide yakalarsın ben goldenleri severim jeosonar çok kullandım sonuçta ikiside aynı argeden çıktı

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Bu cihaz ve noktanın aynı veya benzer cihazını gördüm.
Hatta ben cubuk çektim nokta ve derinlik verdim mineral muhtemelen dedim.
Bu cihaz 20 cm yanıldı derinlikte aynı yerde altın var dedi küple hemde.

KAzı sonucu benim 20 tllik cubukla ölçtügüm yerde verdigim derinlik ve tahmin full dogru cıktı bu makina yanıldı .)))

Ben 20 tlye bu işi yaptım bu makina 7 bin tlye yapamadı .)))

MendereS

Bilgili Üye
Bu cihaz ve noktanın aynı veya benzer cihazını gördüm.
Hatta ben cubuk çektim nokta ve derinlik verdim mineral muhtemelen dedim.
Bu cihaz 20 cm yanıldı derinlikte aynı yerde altın var dedi küple hemde.

KAzı sonucu benim 20 tllik cubukla ölçtügüm yerde verdigim derinlik ve tahmin full dogru cıktı bu makina yanıldı .)))

Ben 20 tlye bu işi yaptım bu makina 7 bin tlye yapamadı .)))
çubukla iş yapan definecilik tarihimde ilk seni gördüm bence sen ermişin :)

HİTİTLİ

Bilgili Üye
çubukla iş yapan definecilik tarihimde ilk seni gördüm bence sen ermişin :)
O zaman daha cok adam tanıman lazım menderes usta.
Çubukla ölçtügüm onlarca yerden teyit aldım.
Ben ölçtüm benden habersiz gidip kazmış bazı namussuzlar.
Ölçtügüm yerlerdeki zeminaltı odaları,mezarları filan görsen dudakların ucuklar.

Hatta manyetometreli bir cihazlada görüntü alındı bazı yerlerde.Noktası noktasına dogru ölçüm yapmışım teyit aldım hepsine.

Cihazlar alıktan sonra cubugu bıraktım ama.

MendereS

Bilgili Üye
doğrudur ama bindi birlik ihtimal o sende olmuş başka bulanı görmedim sonuçta o çubuk bu ise belirli ar-ge çalışmasından çıkmış cihaz ikisi nasıl eş olur anlayamadım ben goldenin altının altı olan jeosonarı çok kullandım hatta kullanmasını bilmezlerdi sık sık çağırırlardı onunla bile iyi işler çıkardım bulduğum metali kazmadan görüntüsünü alabiliyorduk şu var yukarıda dediğim gibi ayar tutturması zor biraz dilinden anlamak lazım birde şu büyük başlık ille düz zemin ister.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
doğrudur ama bindi birlik ihtimal o sende olmuş başka bulanı görmedim sonuçta o çubuk bu ise belirli ar-ge çalışmasından çıkmış cihaz ikisi nasıl eş olur anlayamadım ben goldenin altının altı olan jeosonarı çok kullandım hatta kullanmasını bilmezlerdi sık sık çağırırlardı onunla bile iyi işler çıkardım bulduğum metali kazmadan görüntüsünü alabiliyorduk şu var yukarıda dediğim gibi ayar tutturması zor biraz dilinden anlamak lazım birde şu büyük başlık ille düz zemin ister.
Ben tecrübemle yazdım ustam.Yoksa cihazı kötülemek derdim yok.
KAldı ki bende delta pulse ve mfd bir alan tarama vari cihaz kullanıyorum.

Cubuk işi o kadar vahim degildir eminolun.Ne adamlar var 2 adet cubukla 300 mtden malzemeyi mezarı tespit ediyor.
Fakat cok ciddi emek istiyor tecrübe istiyor.

C

caution

Misafir
ben su kanıya vardım tabi siz ne düşünürsünüz bilemem

ben burada su konuda hititli ustaya katılıyorum cubuk bir cok piyasadaki cihazdan daha net bir şekilde basarılı sonuc veriyor tabi sevmeniz lazım cubuklarınızı ve inanmanız bazı zamanlar oluyor ki hatta sizi kendisi alıp düşündüğünüz yere değilde başka bir yere cekiyor asağıda boşluk veya oda var ise sınırlarını cok rahatlıkla cizebiliyorum derinliklerde de fazla ıskalamıyrum bunu iyi bir cihazla teyit ettim

ama teknolojiyi kullanmak sart oda iyi olacak

wtrk

Engellendi
Bende var bu cihazdan, bir hevesle aldım..
Ya kullanmayı bilemedim, yada cihaz bir işe yaramaz..
Ancak 20cm den hititlinin dediği gibi altın diyor, dağdaki kefene dahi..
Aldım 2 ay sonra soğudum makinadan ve atmıstım depoya.
Bugün bir arkadaş gradiometre ile takas edelim deyince depodan çıkarıp takas edeceğim..
Ben zaten vlf oldupunu bilsem hiç almazdım.
İçanadolu bölgesinde vlf ile iş yapıyorum diyen tek para dısında yalan söyler.

Ha belkide dediğim gibi cihaz iyi biz kullanamadık..
Dene gör dicem ama 7000 verdikten sonra, denesen ne denemesen ne ☺☺