Görebilen varmı

sef_er

Operatör
Ya şahsen tutturamadigimdan ovunemeyecegim, fakat elimden geleni yaptım, hoca sinifta birakmaz inşallah Sedegor hocam selamlar

Ayriyetten Turko ustaya teessüf eserim, antalyadayiz ama ilimsiz kalmisiz, ilmin sadakasi olmazmi, bilgi paylasimi sadece internettemi olur, hic gel kardeş dedimi? Demedi. Bilememek ayip degil öğretmemek ayıp. Buradan Turko ustaya selamlar

Son düzenleme:

Tastan

Editör
Evet birkez daha diyoruz bakmak görmek degildir görebilmek için pişmek gerekir bunuda yazalım bir kenara. Saygılar

murat5164

Bilgili Üye
iş bazen gözle görmeyle bitmiyor.
Sana desemki Sultan Ahmet ve Ayasofyanın başına iş gelecek. Koca Mısır pramitlerimin başına taş düşecek yerle bir olacak desem sen yine sorarsın nasıl olacak. Ben anlatamam anlatsam çok uzun olur heralde. Ama sen yine sorarsın nasıl olacak.
Bakmak mesele degildir görebilmektir asıl mesele. Amâ insan imrenir gören gözü saglam insana oda bilmez aslında gören iki göz degildir.
Haklısın ustam normalde dedigin konularda da suallerimi sorardim ama o kadar laf ettinki cekindim acikcasi..az cok tanirim seni düşünce tarzini birazda olsa bilirim daha oncede bazi konulardan bahsetmistin zaten

Turko

Uzman
Ya şahsen tutturamadigimdan ovunemeyecegim, fakat elimden geleni yaptım, hoca sinifta birakmaz inşallah Sedegor hocam selamlar

Ayriyetten Turko ustaya teessüf eserim, antalyadayiz ama ilimsiz kalmisiz, ilmin sadakasi olmazmi, bilgi paylasimi sadece internettemi olur, hic gel kardeş dedimi? Demedi. Bilememek ayip degil öğretmemek ayıp. Buradan Turko ustaya selamlar
Ve aleyküm selam. Selamlar hürmetler bizden.

sef_er

Operatör
Turko, yok onun için demedim, yani gel kardeş demedin babinda söyledim. Sen kurt gibi adamsin:) bekler bekler onikiden vurursun şüphesiz, boşuna beklemezsin. Hayir bizim yuzumuzden gezdigin yerleri paylaşamiyorsun ona üzülüyorum:)))

Turko

Uzman
Turko, yok onun için demedim, yani gel kardeş demedin babinda söyledim. Sen kurt gibi adamsin:) bekler bekler onikiden vurursun şüphesiz, boşuna beklemezsin. Hayir bizim yuzumuzden gezdigin yerleri paylaşamiyorsun ona üzülüyorum:)))
Paylaşacak yer yok usta olsa ne âlâ bilgi alışveriş i yapardık. Rica usulü baktığım yerler var onlarda bana ait olmadığı için paylaşmıyorum gerektiği vakit büyüklerime WhatsApp aracılığıyla soruyorum rica eden arkadaşlara bilgiyi aktarıyorum. Basit sade sakin yaşıyorum yaklaşık 1 aydır , mübarek Ramazan ayı ile birlikte oruç tutacağım inşallah sabah namazlarını da eksiksiz kıldı mı olay tamam inşallah. Bayram dan sonra pas atarız Allah büyük bir yer denk gelir.

sef_er

Operatör
Turko hayirli ramazanlar ustam, cenabi Allah en guzel sekilde ve ihlas ile gecirmeyi nasip etsin İnşaallah

Bayram dan sonra pas atarız Allah büyük bir yer denk gelir.
Allaha gonlune gore versin inşallah