goren gezen dokunan gelsin..

deli firat

DOĞACI

sepetkaya

Editör
Mal bulanındır usta var 3kilise manastır. Birinde adamlar yıllar önce ev yaptı oturuyorlar, yani ilk sahabı doydu, diğer ikisi uzak bana ama inşallah resim çekip konu açacam ve tarihini günümüze kadar birkaç kötü hikayesi var yazacam inşallah..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır usta var 3kilise manastır. Birinde adamlar yıllar önce ev yaptı oturuyorlar, yani ilk sahabı doydu, diğer ikisi uzak bana ama inşallah resim çekip konu açacam ve tarihini günümüze kadar birkaç kötü hikayesi var yazacam inşallah..
ustam ilgisiz birakma oralari hic bos cikmaz

Mal bulanındır

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Çaylarrr

ustam.inilecek kadar guzel gizemli yerr.zaten gecisli dehlize cikar butip yerlr.dehlizn icinde tuvalet kadar geniligi olan dikdortgen odalar olur.birinde mezar digerlerinde kutsal objeler ve altin objeler olur.sendeyse guvenli ve tek olarak bak.
Herzaman hayırlı olanı diledim hayırı yoksa uzak olsun diye dua etim İmanım sağlıgım huzurum hayırlı evladım olmadıktan sonra dünyalar benim olsa neye yarar onun için herşeyin hayırlısı inşallah kaldı 8yıl kitabını yazacam 15te5 belimi olur 8yıla kadar 15te7de olabilir kitabın ismi ���� karkış çay içenmi Ekli dosyayı görüntüle 232823

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Herzaman hayırlı olanı diledim hayırı yoksa uzak olsun diye dua etim İmanım sağlıgım huzurum hayırlı evladım olmadıktan sonra dünyalar benim olsa neye yarar onun için herşeyin hayırlısı inşallah kaldı 8yıl kitabını yazacam 15te5 belimi olur 8yıla kadar 15te7de olabilir kitabın ismi ����
hersey gonlunce olsun ustam..ama surdan giripte.baspapazin hazinesini bulmadan emekli olmamalisin...Ekli dosyayı görüntüle 232822

Tastan

Editör
deli fırat üstad rabbim hayatının her anını hayırlı eylesin inşallah agzının tadı çayının demi herdaim kıvamında olsun ayagına takılan bir kazan olsun inş saygılarrr...

Tastan

Editör
Cay Fasli
Rahim Kara

Çay dedigin demli olur,
Bi yudum alırsın hatıralar canlanır gözünde,
Gurbettesindir, hasretsindir sevdiklerine.
Yudumladıkca efkar basar yüregini,
Düsunceler sarar dört bir yanını,
Derken bi bakmıssın koca bir demlik bitmiş...
Biten sadece demlik mi? bilemezsin...(-ben demde kaldım-)

Cann

Editör
Way Way ustam emeğine sağlık içelim güzel çayından