Görmediklerimiz ?

Loopuss

Yeni Üye
S.a herkese. Yakın tanıdıklarımın başından geçen bi olayı anlatıcam doğruluk payı nedir ? sizce olabilirmi böyle bişey. Merak ettim sorayım dedim olaya geçiyorum. Çubukla bi yer tesbit edilmiş kazılmış 6 metre civari dedektör falan altın var diyip ötüyormuş fakat gözükmüyormuş hazine. Sübyen cocuk getirmişler cocuk görmüş altınları niye almıyorsunuz demiş fakat cinlerin sahiplendiği için göremiyorlarmış. Sanırım hep hristiyan hemde müslüman cin varmış hazinenin başında. Sizce böyle bi olay varsa hazineyi ordan çıkarmak mümkünmüdür. Hoca gelmiş vermiyormuş sözde cinler

S:W:A:T

Editör
Loopuss Merhabalar bu konuyla iligli başıma birşey gelmedi net yorum yapmam yanlış olur . Ama yakınımdan duydum gözünle gördüğünü fakat alamadığını . İnşallah ustalarım yardımcı olacaklardır.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu işler sakat işler.... sakata gelmemek iyi bir hoca bulmak şart katekullicilerden değil ama

timur964

konularim
kullanılan cihaz vlf se tamam diğerleri çukurda yanıltır işareti ne idi açılan yerin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
pulse olsa birde görüntülü şak diye net sonucc

Loopuss

Yeni Üye
Valla işaretle aramıyor. Zeytin dalıyla ariyordu. Ovada zaten ama eski yaşantı var. Bir zamanlar bergama krallıgının yolu geçiyormuş. Ama gelen hocanın 8-9 tane cini varmış. Şiş falan sokmuş dayı diyor kazana takıldıgını hissediyorum ama alamadık malı dedi. Anlaşamamışlar hristiyan cinle

ragıp

Uzman
@Loopuss. @

ustam,
geçenlerde bir arkadaş
işlem yaptığı araziden siteye bağlandı canlı canlı anı anlatıyordu
"taşı kırdık, altta toprak ile sıvanmış, yuvalak bir şey çıktı, altından arılar var" diyoru
bazı arkadaşlar, arıların altın para olduğunu, öldürmesi gerektiğini söylüyordu
arkadaştan bir daha haber alınamadı :)

ben şahsen, o tür bir olayla karşılaşmadım
söylüyorlar, anlatıyorlar.

o tür yerlerden uzak durulması taraftarıyım.

selametle

Loopuss

Yeni Üye
@Loopuss. @

ustam,
geçenlerde bir arkadaş
işlem yaptığı araziden siteye bağlandı canlı canlı anı anlatıyordu
"taşı kırdık, altta toprak ile sıvanmış, yuvalak bir şey çıktı, altından arılar var" diyoru
bazı arkadaşlar, arıların altın para olduğunu, öldürmesi gerektiğini söylüyordu
arkadaştan bir daha haber alınamadı :)

ben şahsen, o tür bir olayla karşılaşmadım
söylüyorlar, anlatıyorlar.

o tür yerlerden uzak durulması taraftarıyım.

selametle
Dediğim yer büyük bi ağacın altında onun karşı tarafında kazı yapmaya çalışmışlar 3 harfliler kovalamışlar kazma küregi bırakıp kaçmışlar diye bişeyde duydum. Ama tabi görmeden inanamayız