Görsel mezar

Gri

Aktif Üye
Sizce bu hangi döneme ait Etrafta hiç mezar işareti yok tesadufen bulunan biryer

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Roma dönemi

Nil

Engellendi
genelde bukadar yakın, :) ve genelde bukadar yakınlarını bile gradyo ve manyota lar görmüyor

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Nasıl imreniyorum bu tür yerlere. Bize de en yakını 4-5 dip olanlar çıkar. Hayırlısı.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
genelde bukadar yakın, :) ve genelde bukadar yakınlarını bile gradyo ve manyota lar görmüyor
bırak artık bunların peşini. Çubuğa gel. 1000 yıllardır kullanılan bir sistem. 10 metreden sinyal alırsın. Bir dene hele ;)

Nil

Engellendi
defalarca yılların tecrübesi olan kişiler ile deneyip envai çeşit hafriyatlar yapıp netice göremeyince kim olsa ben gibi düşünürdü, şuan sadece ve sadece gerçekten boşluğu bulan bir çubuk getirip göstersinler elimdeki yeraltı görüntüleme sistemini bağış yaparım
bırak artık bunların peşini. Çubuğa gel. 1000 yıllardır kullanılan bir sistem. 10 metreden sinyal alırsın. Bir dene hele ;)

Nil

Engellendi
bu yaşıma kadar sadece birini gözümle gördüm adam resmen çıkacak toprak taş katmanlarını söyledi hemde ağaç çubuk ile ve 2 gün sonrası yere karotlu sondaj yapıldı dediğinin aynısı çıktı hemde metresi metresine, fakat şahıs su bulucu biriydi, hemen boşluk bulurmu diye sordum tabi buluyor isede ben bilmiyorum dedi ama suyu nokta atışı buldu ve dediğim gibi katmanlara varana kadar ve derinliğe varana kadar, çınar dalı ile buldu

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Bakır cubukla muazzam boşluk alıyorum. Defalarca bulundu ama roma nekropolu olduğu için dönem çıktı tam 5 adet.