Görsel (Mutlu Son )

sandalci14

Operatör
ben bu konuda bir görüş sunayım arayı bulma babında;
site yöneticileri ''site çok yüklendi konuları sadeleştirip azaltalım'' diyorsa bizlerde konuların özünden fazla ayrılmayalım o zaman.mesela surfer 100 küsür sayfa.onun konu ustaları bir özet çıkarıp sonuç babında 5-10 sayfaya düşürsün yeni giren bir üye ' surferde ne oldu' sorusunu takip edebilsin..yüzlerce sayfa geçti sonuç tam alınamadı kanımca.bide (kaynak ustam yanlış anlamasın ben tüm sayfaları severek okudum) yeni giren üyelerin konuyu kavraması için bir skala cizelgesi gibi ''ritüel video''sayfasının kodlarını özet olarak alırsa yeni bir üye birkaç sayfada konuyu anlayabilir kanımca.birde konumuz harici eğlence olsun diye gereksiz paylaşımlar videolar fazla yüklemeyiz siyaset ticaret gibi konulara fazla girmeyiz olur biter gibime geliyor.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır

Sistem tıkandı desene usta

Bugün olmazsa bir gün bu işlem olucak diyorsun yane doğrumu anladım

Hele kaynak usta ortadan bir kaybolsun :)

Trafiğin açılması için ne kadar eski model varda yedi emine

Yahu ritüel üzerine yapılan tüm yorumlar insanların menfaati içindi

Kotayı rahatlatacaksa şimdiden silinebilinir şikayetçi olmam lakin kopya olan tek bir bilgi yoktur hepsi hafızamdadır.
butun dava ney biliyinmu.yinetimden bikac kisi.sadece tekresimli ve geyik goygoy yemleme girgir amacli acilmis konulari
ayikliyacak.sistem ve site rahatlayacak bilgi arz edilmis ciddi konulara ellesilmeyecek arge linki dahil.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
ben bu konuda bir görüş sunayım arayı bulma babında;
site yöneticileri ''site çok yüklendi konuları sadeleştirip azaltalım'' diyorsa bizlerde konuların özünden fazla ayrılmayalım o zaman.mesela surfer 100 küsür sayfa.onun konu ustaları bir özet çıkarıp sonuç babında 5-10 sayfaya düşürsün.yüzlerce sayfa geçti sonuç tam alınamadı kanımca.bide (kaynak ustam yanlış anlamasın ben tüm sayfaları severek okudum) yeni giren üyelerin konuyu kavraması için bir skala cizelgesi gibi ''ritüel video''sayfasının kodlarını özet olarak alırsa yeni bir üye birkaç sayfada konuyu anlayabilir kanımca.birde konumuz harici eğlence olsun diye gereksiz paylaşımlar videolar fazla yüklemeyiz siyaset ticaret gibi konulara fazla girmeyiz olur biter gibime geliyor.
Sentezlemen güzel beğendim.. eğer yetkim olsaydı? konuya girişteki üç beş mesajı silerdim !

ama inisiyatif bende değil...

Garip olan bir ara 96 ıncı sayfadan geriye doğru 70 lere doğru silinmesi :)

Başta yapılması gereken sonda yapılmış olmasına bir anlam vermek zor bilmiyorum düşüncem bu yönde..
Vel hasıl önemli değil..

Hiç bir şey sizlerden önemli değil..

Dışarda kaynak usta binlerce insanla muhatap onlarla anlaşıyorumda sizlerlemi anlaşamıcam?

Eh sanalın azizliğide yok değil hani:)

sandalci14

Operatör
Sentezlemen güzel beğendim.. eğer yetkim olsaydı? konuya girişteki üç beş mesajı silerdim !

ama inisiyatif bende değil...

Garip olan bir ara 96 ıncı sayfadan geriye doğru 70 lere doğru silinmesi :)

Başta yapılması gereken sonda yapılmış olmasına bir anlam vermek zor bilmiyorum düşüncem bu yönde..
Vel hasıl önemli değil..

Hiç bir şey sizlerden önemli değil..

Dışarda kaynak usta binlerce insanla muhatap onlarla anlaşıyorumda sizlerlemi anlaşamıcam?

Eh sanalın azizliğide yok değil hani:)
eksik olmayın ustalarım gönüller bil olsun maksat muhabbet birlik yardım çözüm ilim. diğer türlü kimse kimseye alınmasın önyargılı olmasın. bir sorun oldumu ortaya dökeriz ne yapalım ne edelim bir çözüme odaklanır uygulanır.yönetim durumu anlatır ne yapılabilir konuşulur herşey hallolur.gerekirse işi sayılara döker ritüel yapılır.ülkelere diz çöktüren eşkiya işaretlerini çözmüşüz bu alemde bir sanal gogıl robotundamı tıkanacağız:)

kaynak

sandalci14

Robot olan kaynak usta:)

Çaktınmı köfteyi :)

Bu ön yargı lafzıda aşırı derecede kullanıyor.

Bir tartışma doğduğu zaman , durum öyle bir hale dönüyorki görende çete savaşı var sanıcak ve buna bağlı bazı imalı cümleler kullanılıyor vs..

Son derece rahatsız oluyorum.

maviler beyazlar bordolar her ne demekse?

Ben kutsal biri değilim...

Kendini kutsal sayan veya kibirli olan varsa sakın ola bana yaklaşmasın fena konuşurum, bizlere müslüman kimliğine sahip insanlara yakışmaz.

Ahlaki edeplere yakışmaz...

Dışarda nasılsak buradada aynı olabilmeyi başarabilirsek her iş hal olunur.

Yüreği gönlü sevgisi saygısı olan

Ben bir insanım!

sandalci14

Operatör
@sandalci14

Robot olan kaynak usta:)

Çaktınmı köfteyi :)

Bu ön yargı lafzıda aşırı derecede kullanıyor.

Bir tartışma doğduğu zaman , durum öyle bir hale dönüyorki görende çete savaşı var sanıcak ve buna bağlı bazı imalı cümleler kullanılıyor vs..

Son derece rahatsız oluyorum.

maviler beyazlar bordolar her ne demekse?

Ben kutsal biri değilim...

Kendini kutsal sayan veya kibirli olan varsa sakın ola bana yaklaşmasın fena konuşurum, bizlere müslüman kimliğine sahip insanlara yakışmaz.

Ahlaki edeplere yakışmaz...

Dışarda nasılsak buradada aynı olabilmeyi başarabilirsek her iş hal olunur.

Yüreği gönlü sevgisi saygısı olan

Ben bir insanım!
ustam senin yerin ayrı seni seviyor herkes bende seviyorum. senden daha öğreneceklerimiz var.u sitedeki ustalarda değerli. bu sitenin üye sayısı her geçengün artıyorsa samimiyet ve memnuniyete binaen. ben internetteki birçok define sitesine bakarım inanın çoğunda dalga dümen.mesela bir paylaşımı çok olan bir sitede ( isim vermek hoş olmayabilir belki ama insanlar görsün babında ''define işaretleri ve arkeolojik gbt'' sorun olursa silebilirsiniz ismini) biri bişey soruyor,25-30 yorumdan biri yardım babında diğerleri hep dalga geçen lagaluga...sorun olmassa birkaç alıntı yapıp paylaşırım.ondan sonra adam çekip gidiyor tabiki.

Son düzenleme:

kaynak

Konu başlığı neydi :)

Mutlu son :200:

Mushap

Editör
Aylarca üye olmadan takip ettim siteyi sonra bayram abiye teşekkür etmeyi bir borç bildiğim için üye oldum.Allah razı olsun kendisinden.sonra mal bulanındır ,keskingöz ustalarımla tanıştım sonrasında kahmi leonard deli fırat gönül eri kaynak ustalarımla tanıştım hepsinden Allah razı olsun ve daha birçok usta var sevip saydığım bu isimleri özellikle yazdım neden mi kibir görmedim ustalarımda tepeden bakma görmedim içlerinde kısmet olursa yanına gidip bizzat görüşmek istediğim abilerim var çok uzun yazmak bildiğiniz üzre alışkanlığım değil özetle çok sevdiğim abilerim kardeşlerim var bunlar bana yetiyor isminin yanında sıfat ve renk olarak ne yazdığı umrumda değil ben abim kardeşim ustam derim .işte bizi bir arada tutan bana göre bu.
İsmini yazamadığım ustalarım kırılmasın lar gönül bağım olan abilerim kardeşlerimsiniz.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinde (meşhur piramit) ait olma ihtiyacı vardır.
Ve piramidin ortasındadır. Fizyolojik ve güvenlikten sonra gelir.
Yani çok önemlidir benlik için!

Zaman içinde satır aralarında gördüğüm ve hissettiğim sitemler ;

- İnsanların burayı bir aile gibi görüp sahiplendiği,
- En değerli ve en pahalı şeyleri olan " zamanı " harcayarak emek verdiği,
- Her alın terinde bir tuğla ile yapıya omuz verdiği için,

tabiî ve doğal hakları olan eleştiriye yöneliyorlar. Çünkü aidiyet duydukları " bu yapı " onların canını yakıyor.

Nasıl yakıyor?

Bir bir işledikleri tuğlaların yok olduğunu görüyorlar. Aidiyet duygusu öyle güçlü ve derinden sarsılıyor ki , her tuğladaki anıları ve hatıraları da söylemlerine sirayet ederek dışa vuruma dönüşüyor.

Işin temel felsefesine bakıldığında, üyelerin (hepsi değil) kâr amacı gütmedikleri ve dünyadaki en pahalı ve değerli şey olan zamanlarını harcayarak , yine dünyadaki en büyük güç olan bilgilerini karşılıksız olarak ait olduklarını düşündükleri "bu yere" sunuyorlar..
Sunulan bu denli kutsal bir şeyin, tam olarak açıklama yapılmadan hirpalanmasina da tepki gösteriyorlar.
Ki bu denli bir özverinin yok edilmesinin bir açıklaması olabilecegine şahsen bende katılmıyorum.

Bir tarafta duyguların, diğer tarafta kapitalizm rüzgarının savurduğu esintilerin arasında dökülen sonbahar yapraklarını görmemek icin hem gönül gözünün hem de organının işlevsiz hale gelmesi gerekir diye düşünüyorum..

Velhasıl kelâm demem o ki ;

Rüzgârı durduramazsın elbet o esmeye devam edecek ,
Lâkin o rüzgâr ile duyguların, anıların, hatıraların, yasanmisliklarin da uçmasına ve yitip gitmesine izin verirsen eğer,
Yavan olur buralar..

Ve tadı gelmeye başladı sanki..

Mushap

Editör
Birde hatırlatma yaparsam mayhem ustaya Mal bulanındır ustamızı da yönetimde görmek istiyorum . sitenin tamamı için gerekli olduğunu düşünüyorum
Biraz öncede yazdığım gibi sıfatlar benim için önemli değil ancak açılan tüm konuları takip edebilen içlerinden dalga geçer gibi sahte resimlerle yada netten alıntı resimlerle siteyi meşgul edenleri ve benzer konuları herkesten önce farkedip durumu bildiren biri neden hala yönetimde değil ? Amacım sorgulamak değil isteğimi ve metakımı dile getirdim

mayhem

Co Admin
Co Admin
2 gündür takipteyim hep bir negatiflik yav az pozitif olalim Hayati ve ne kadar sanalda olsa birseyleri insan nasil gormek isterse öyle görür güzel düşünün güzel olsun inşallah herşey .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu konu sahibi kim niye ceza almis . Araplari dolandiran arkadasla bir baglantisimi var niye araplari isin icine katiyor defineci bir arap goren oldumu hic adamlarda zaten kilolarca altin var :)