Görsel =》 Tümülüs mü ?

hayrını_gor

Member
Peki bende bir konda bilgi sahii olmak isterim.malum tumusler devlet yada muze mudurlugu kontrolu altinda. oraya islem yapildi diyelim .tumulusumuzde epey tenhada .cevrede yasam alani da yok.islem yapilinca hemen haberleri olur mu?ne bileyim gecen bilmem nerenin krali varmis,mezarinin yanina kamera dikmisler ondan sebep soruyorum.ayrica tumuslerin bos cikma ihtimali var mi

Monarch

Member
Peki bende bir konda bilgi sahii olmak isterim.malum tumusler devlet yada muze mudurlugu kontrolu altinda. oraya islem yapildi diyelim .tumulusumuzde epey tenhada .cevrede yasam alani da yok.islem yapilinca hemen haberleri olur mu?ne bileyim gecen bilmem nerenin krali varmis,mezarinin yanina kamera dikmisler ondan sebep soruyorum.ayrica tumuslerin bos cikma ihtimali var mi
Bn hemen bölgeye intikal edeceklerini sanmam yer dedigin gibi ise. Bizim burda odalara bile girdiler ne gelen oldu ne giden

a_g_x_14

Aktif Üye
O kadarda abartıldığı gibi değil tabiki o işler.Ha gerçekten mimli bilindik biyer olacakki belk.biri ihbar edecek vs.kamera olayları bildiğim şöyle oluyo.yer gerçekten ayyuka çıkıyo devlette bunun inceleme ve araştırmasını yapıyo onlarda kanaat getirirse kamera vs izlem yapılıyo diye biliyorum.biraz kulağınız delik olacak böyle konularda birazda gözüpek iseniz iş yapılır.erketeye bi kaç dost bırakılır sora ha babam ha:244:

Börükan Tatar

Aktif Üye
Ustaların daha önceki tecrübe dolu yorumlarına dayanarak buranın esaslı bir Tümülüs olduğu kanaatindeyim. Böyle hakim bir yerde oldukça ünvanlı biri olsa gerek..

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konuyu görünce aklıma geldi.Tümülüs girişi nasıl bulunur? Girişi açmak zor mudur?