görsellerde neler görunuyor

timur964

konularim
@delifırat henüz icrat yapmadım bilgi ve fikir topluyorum not aldım teşekkür ederim hayırlı cumalar

palaks

Aktif Üye
bu ikinci yer niye yapılmış onu anlamış değilim kapısı var lakin oda yok matkapla girmişler arkada boşluk olmayınca bırakmışlar heralde neden devamı yok ustalar bi anlamı varmı?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
ustam selam kolay gelsin..
Bu ikisi arasında ölçü farkı nasıl ? Açılmamış olan mezar için uygun değilmi ?
Birde Bu deliği siz mi açtınız ?

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Deliği açan siz değilseniz , bakın ayak üstü belki 3- 5 cm şarjlı matpak sokup çekmiş olabilirler ..Açılan yere ne kadar zorlatmıslar baktınızmı kac cm ?
Bunu yapma imkanınız varsa deneyin içinizde kalmasın ,
Yani burası sunak yeri benim düşüncem açılan yerde mezarı .Etrafta bu tip kaya kütleleri varmı başka ?
Yeniden mi gittiniz mekana .Açılan yerin oraları kontrol edecektiniz ne oldu sonuç .

palaks

Aktif Üye
kazama kardeşim konu benim değil konu sahibi cevaplarsa bizde öğrenmiş oluruz

timur964

konularim
Deliği açan siz değilseniz , bakın ayak üstü belki 3- 5 cm şarjlı matpak sokup çekmiş olabilirler ..Açılan yere ne kadar zorlatmıslar baktınızmı kac cm ?
Bunu yapma imkanınız varsa deneyin içinizde kalmasın ,
Yani burası sunak yeri benim düşüncem açılan yerde mezarı .Etrafta bu tip kaya kütleleri varmı başka ?
Yeniden mi gittiniz mekana .Açılan yerin oraları kontrol edecektiniz ne oldu sonuç .
delik 30 cm . mezarın zemininde boşluk tespit edildi sağ orta bölümde nik ustamın işaretlediği yerde çalışma yapılacak .etraf ta bu tip kaya çok var açılmış açılacak

Pscyhe

Engellendi
timur964 daire icine aldigim alan icin ne dusunuyon abi..yeni gordum burayi dikkatimi cekti..