Görünmeyen varliklar alemi kaç çeşittir

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ağa doktora yalvardım Allah aşkına belden aşağıyı kes beni kurtar bacak macak istemiyorum al kes at gitsin . 6 ay iyi 6 ay kötü . 3 ay iyi 8 ay kötü . 7 ay iyi 3 ay kötü. Kilo alırsın ağrı verirsin ağrı . Çalışırsın ağrı yatarsın çalışmaz sin ağrı. En son felç geldi sağ bacağıma çalışırken düştüm elektrik kesti . Doktor Tamam şimdi ameliyat olur dedi. Herşey çalışacak mı doktor sıkıntı var his kaybı var hiç birşey hissetmiyorum dedim eskisinden iyi olacak dedi dediği gibi oldu biraz diz kapağı ve sağ kaval yanı uyuşuk ama sıkıntı yok şükür. Sadece 6 ay dikkat et eğilme kaldırma birşey dedi. Kestiğim yer kendine gelsin dedi . Şükür ağrı yok sıkıntı yok . Yenge hanımda dikkat edecek hiç bir sıkıntısı kalmaz inşallah.
İki sene önce yataktan kalkamaz hale gelince mecbur ameliyat oldum sağ taraftan. ameliyattan üç gün sonra yürüme egzersizi yaparken tekrar yataklık oldum ve bu defa eskisinden daha beter. bir ay hastanede yatarak ilaç tedavisiyle ayağa kaldırdılar. ameliyat olduğum omuriliğin sol taraftan patlamış bu defada fıtık. doktor bu seninkine geniş fıtık diyoruz sağlı sollu dedi neyse bir sene kafa hapı kullandım ağrıyı hissetmemek için çünki başka hiçbirşey fayda etmiyordu ve onuda üç ay kullanıp bir ay ara veriyordum yoksa oda etki etmemeye başlıyordu. Allah a şükür şimdi ayaktayım ama belden eğilemiyorum eğilirsemde akşama kadar yatırıyor yük kaldıramıyorum vs... en yakın dostummuş gibi heran berağber yaşamayı öğrendim artık. tekrar yataktan kalkamaz hale gelinceye kadar devam et böyle dedi doktor. bakalım gittiği yere kadar idare edeceğim sonrası yine ameliyat. en faydalı sporsa günlük enaz bir saat sırtüstü yüzme.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
İki sene önce yataktan kalkamaz hale gelince mecbur ameliyat oldum sağ taraftan. ameliyattan üç gün sonra yürüme egzersizi yaparken tekrar yataklık oldum ve bu defa eskisinden daha beter. bir ay hastanede yatarak ilaç tedavisiyle ayağa kaldırdılar. ameliyat olduğum omuriliğin sol taraftan patlamış bu defada fıtık. doktor bu seninkine geniş fıtık diyoruz sağlı sollu dedi neyse bir sene kafa hapı kullandım ağrıyı hissetmemek için çünki başka hiçbirşey fayda etmiyordu ve onuda üç ay kullanıp bir ay ara veriyordum yoksa oda etki etmemeye başlıyordu. Allah a şükür şimdi ayaktayım ama belden eğilemiyorum eğilirsemde akşama kadar yatırıyor yük kaldıramıyorum vs... en yakın dostummuş gibi heran berağber yaşamayı öğrendim artık. tekrar yataktan kalkamaz hale gelinceye kadar devam et böyle dedi doktor. bakalım gittiği yere kadar idare edeceğim sonrası yine ameliyat. en faydalı sporsa günlük enaz bir saat sırtüstü yüzme.
Rabbim şifa versin
Çok büyük geçmiş olsun ustam
Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin gerçekten çok zor

hatif

Bilgili Üye
Turko usta geçmiş olsun.
Allah şifa versin
"Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi!"

hatif

Bilgili Üye
Çok geçmiş olsun
Allah şifa versin

Cengizz

Member
Bütün bel fıtığı yahut muhtelif rahatsızlıkları bulunan arkadaşlarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum. Bu arada arazide çok çalışanlar ortaya çıktılar? Kamhi leonard abi sende işi kolaylaştırmak İçin yengeyi çalıştırdın herhalde?

edirne22

Editör
77 alem var. 7 tanesi biz de 1.2.3.4.5.6.7 cı boyut ta , En tehlikeli olan 4 cü boyut insan kılığına girenler ayağı ters derler ya o mevzu . 3. boyut bizde 2 cı boyutta mevcut hanalerimiz de birlikte yaşadıklarımız. 7. boyut 4 cü boyutta takılan ları tımarlayan güçte dır. ama mahkeme onlarda şeriat işler dişe diş göze göz satır çift taraflı keser onlarda mahkeme kararı alındığında 5 tanesi gelir almaya standart prosedür. isim yazamıyorum malum az bilinen isimler olduğu için zikretmek bile sıkıntılı . Hatta 4. Boyut tan takılan olursa kurtulmak için 7. Haneye mahkeme talebinde bulunup paçayı yırtan bile duydum. heleki bir tanesi var bütün haneler korkar ondan kelle avcısı gibidir secde edip dönen lerden. İşte film lerde olduğunu gibi adamı tavana falan vurma yok abbe mabbe köyde evde çekilen filmler hikaye recep ivedik diyor ya hoca kara kuşak kurtarmaz seni , muska falan kurtarmaz uzak durmak gerekiyor.
ustam pek bişey anlamadım, cahilliğime ver, kusura bakma.
ad yazmadan, tane tane anlatır mısın, bunlar tek ırk mı? yani hepsi 3harfli soyundan mı? yoksa hepsi farklı, Allah'ın yarattığı farklı yerlerde yaşayan, irade sahibi farklı soylar mı? bir birlerinin alanına bölgesine giriyorlar mı?
boyutlar nedir? malum bizim dünyamız 3 boyutlu (en, boy, yükseklik) Aynştayn, zamanı da 4. boyut olarak eklemiş ve maddeye yapışık olduğunu söylemiş...
baya kafam karıştı

Turko

Uzman
ustam pek bişey anlamadım, cahilliğime ver, kusura bakma.
ad yazmadan, tane tane anlatır mısın, bunlar tek ırk mı? yani hepsi 3harfli soyundan mı? yoksa hepsi farklı, Allah'ın yarattığı farklı yerlerde yaşayan, irade sahibi farklı soylar mı? bir birlerinin alanına bölgesine giriyorlar mı?
boyutlar nedir? malum bizim dünyamız 3 boyutlu (en, boy, yükseklik) Aynştayn, zamanı da 4. boyut olarak eklemiş ve maddeye yapışık olduğunu söylemiş...
baya kafam karıştı
Tamam ustam anlamış sin işte . Aynen boyut mevzusu Tek sıkıntı boyutları görecek göze sahip değiliz.