Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

indianajones

Yeni Üye
Herkese merhabalar. Sitede yeniyim ve merak ettiğim bir kaç soru var ve sizin engin fikirlerinizden yararlanmak istiyorum. Bir kaç arkadaşımla beraber bir bölgenin peşindeyiz. Araştırdık ve bize söylenilen şey o bölgenin sahipli olduğu ve çok iyi korunduğu oldu. Şimdi sorum şu bölgeyi üç harflilerden, büyü ve tılsımdan nasıl kurtarabiliriz ve kurtardığımız yerden çıkartılanların değerlendirilmesi bize bir sıkıntı olur mu ? (musallat olmaları , büyü ve tılsımdan kaynaklanan şeyler vs. ) . Kısacası paranın faydasını görebilir miyiz yoksa para bize daha gelmeden bizim cenazemiz kalkar mı bizi öldürürler mi ? (sorduğum soru biraz değişik geldi bana da allahtan başka kimse bilemez ama bu mistik olaylarında olduğunu duydum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. )

yeddum

Yeni Üye
Bölgeden şüpheleniyorsanız tılsım vb. bir şey varsa cin vs. gibi varlıklardan arındırmak için çeşitli yöntemler var ancak her alanda olduğu gibi bu alandada işi ehline bildirmek gerekir bilirkişi olmadan bu işlere girişmek sıkıntı olabilir en azından ön çalışma yapmalısınız

indianajones

Yeni Üye
Bölgeden şüpheleniyorsanız tılsım vb. bir şey varsa cin vs. gibi varlıklardan arındırmak için çeşitli yöntemler var ancak her alanda olduğu gibi bu alandada işi ehline bildirmek gerekir bilirkişi olmadan bu işlere girişmek sıkıntı olabilir en azından ön çalışma yapmalısınız
Peki bu işin ehli bilir kişiler bize garanti verebilirler mi ?

yeddum

Yeni Üye
Yani bu işi bilen insanların ne derece bilgili olduğunu anlamak için bölge hakkında sorular sorulup bir kaç kişinin fikri alınabilir
garantisini verebilirler tabiki işi bildikten sonra her trlü yardım edilebilir

indianajones

Yeni Üye
Yani bu işi bilen insanların ne derece bilgili olduğunu anlamak için bölge hakkında sorular sorulup bir kaç kişinin fikri alınabilir
garantisini verebilirler tabiki işi bildikten sonra her trlü yardım edilebilir
anladım çok teşekkürler birde bu işleri resmi yollardan yapmayı düşünüyorum prosedürü az çok biliyorum fakat devlet ne kadar sürede ödemeyi yapıyor ?