Gözler ve düşünceler gelsin!

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Haç işaretinin altında bir hilal yada çapa var resimde çıkmamış!

Bu resme ekledim paintle çizdim.

Bu işaretin Haç işaretine kattığı anlam hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim arkadaşlar!

Not : haç işareti oyma iken Hilal kabatmadır.

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tumulusun olabilirmi, disariyi gorebilirsek umarim okuyabilirizde. Selametle

kaplumbaga

Member
BuLundugu yerde oda var ama cizelgeden bakarken kafam karıştı oda ya altında yada paralelinde... Haçın bir kolu uzun oda bir muhamma... giriş olabilir yada tünel.

gizemli 34

Bilgili Üye
Çözüm burda @Sedegor usta saygılar ;)Her HAÇ işareti kendine özgü ifade taşır. Buyrun çözüme ulaşılmış bir Haç işareti. Bu işde ki benim ilk çalışmam tam 6 yılımı aldı.Hiç bir yardımcı yada yön veren işaret yok TEK bu Haç işareti içinde ne anlam barındırıyor biliyormusunuz. Siz isterseniz sıralayın yada hiç bir şey deyin ben konuya tekrar dönüp sıralayımYada önce sıralayım sonra siz sorun neresine göre diyeBurda iki oda açıldı, biri işaretin tam arkasında, çünkü üst kolun ucu daha basık derin islenmişti. Diğeri karşısında boş oda çünkü magra girişi işaret sol duvarda sırtını verdiğinde sağ duvarı gösteriyordu. Peki mezar varmıydı nerdeydi? Bakın sağ alt köşe alt kol bozuk işlemiş 4 adım tabanda mezar mevcuttu. Bitmedi sağ kol kapalı sol kol ok gibi açıktı NEDEN . Evet neden ben icerdeydim mağranın ve beni neden işaret dışarı atıyordu. Çünkü işaretin arkasında bir oda vardı ve giriş dışardan ve mevcut girişin daha altındandı. Bitmedi işaret sol duvarda idi ve sağ tarafta oda hariç dahası vardı evet tabandan bir Horasan kapı kırılıp içeri girildi ......... ve dahası dahası Demekki tek bir haç işareti nelere kadirmiş. Bu haç tan sonra son 7 haç çözüldü tarafımdan ve tek kesim tek murç santim milim basık yontu meyil, en küçük detay nerelere götürdü yani demem oki dünyada her insan tekdir. Dünyada her işaret Tektir. Benzeri olsada karekteri aynı değildir amlamı ifadesi aynı değildir. Bu aslında tüm işaretler için geçerlidirHalbuki taploya göre LATİN CROSS desek sadece bize GREK anlamını verir. Fakat dönem GREK yani YUNUN değil ROMA idi.BU YAZILANLAR SEDEGOR USTAYA AİTTİR bilgi amaçlı paylaşılmıştır saygılar

Son düzenleme:

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim bu tür belli olmayan işaretlere ne olduğunu bilmeden yorum yapmak taş kaya falcılından öteye gitmez işaretlerin hiç bir anlamı yok işaret net olmalı işaretler zaten gömünün yerini derinliğini hatta içindekinin ne olduğunu söylemektedir. işarette şuna benziyor buna benziyor diye bir şey olamaz yapılış amacı zaten bir şeye benzeyip anlam ifade etmesdir.saygılar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardeşim bu tür belli olmayan işaretlere ne olduğunu bilmeden yorum yapmak taş kaya falcılından öteye gitmez işaretlerin hiç bir anlamı yok işaret net olmalı işaretler zaten gömünün yerini derinliğini hatta içindekinin ne olduğunu söylemektedir. işarette şuna benziyor buna benziyor diye bir şey olamaz yapılış amacı zaten bir şeye benzeyip anlam ifade etmesdir.saygılar
28karayel28 usta ne içtiğini merak etmeye başladım!

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Sen öyle san kardeşim bol şanslar rızkın açık olsun