Gözümüze takilanlar

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
değerli kardeşi ragıp seni yönlendıracak bir şey göremedim bana kalırsa hepsi doğal oluşum dur.

ben şifre vermeyen bir işarete yazı yazmam eğer yazsam sana ümit vermiş olurum ümit verirsem sonu hayal kırıklığıdır.

kusura bakma senin bu resimlere yazamayacağım çünki bir şey göremiyorum yada gözüm görmiyor.

ben sizleri yanıltırsam yada boşuna ümit verirsem yarın kiyamette (ELLAH HU TALAYA) bunun hesabı veremem.

saygılar ve sevgiler

ragıp

Uzman
değerli kardeşi ragıp seni yönlendıracak bir şey göremedim bana kalırsa hepsi doğal oluşum dur.

ben şifre vermeyen bir işarete yazı yazmam eğer yazsam sana ümit vermiş olurum ümit verirsem sonu hayal kırıklığıdır.

kusura bakma senin bu resimlere yazamayacağım çünki bir şey göremiyorum yada gözüm görmiyor.

ben sizleri yanıltırsam yada boşuna ümit verirsem yarın kiyamette (ELLAH HU TALAYA) bunun hesabı veremem.

saygılar ve sevgiler
Allah razı olun dostum
bu bile bana yeter :)

adige10

Yeni Üye
Her fotoğrafa doğal resimlere olmamış diyen ustanın mükemmel işaret ve resimleri kusura bakma iğne ne cuvaldiz hesabı olmuş

Ibrahım2

Bilgili Üye
Herşey normal ve doğal kaydadeğer birşey yok

aslan81

Moderatör
Moderatör
bu derede kaç tane şelale var yukarılarda su kuvetlimi ,kuvetliyse değirmen nerede ,değirmeni bulman gerek,suyun kuvetli ve yüksek aktığı şelalede kayalıkları bi fotola görelim ,şelale dediğim gibi varsa sondan 2ncide koltuk varmı yada bu yüksek şelalede koltuk varmı ,bu bölgeye yakın derenin yada yolun çatal yaptığı yerdeki mezarı bul kolay gelsin,
6.fotoda yüz figürü suya bakıyor gibi şelale kazanıda yuvarlak şekilde oyulmuş gibi,suyu kesilip bakılmalı ,,
3.fotoda traşlı gibi kare yerlere arkanı dön fotola ,
-kalteli bir makine bul giderken emare çok resim bozuk emin olamıyoruz.

Son düzenleme:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
adige10 Eğer bunu bana söyliyorsan ve bu işten çok anliyorsan niye noktayi vermiyorsun haydi ver noktayi tabiki noktayi veremesin çünki resimler bana göre doğldir.

Eğer ersimler doğal değilse neden noktayi vermiyorsun birakin bunlari ellah aşkina ortaliği kariştirmaktan başka ne yapiyorsun.

:16:

adige10

Yeni Üye
adige10 Eğer bunu bana söyliyorsan ve bu işten çok anliyorsan niye noktayi vermiyorsun haydi ver noktayi tabiki noktayi veremesin çünki resimler bana göre doğldir.

Eğer ersimler doğal değilse neden noktayi vermiyorsun birakin bunlari ellah aşkina ortaliği kariştirmaktan başka ne yapiyorsun.

:16:
Ne alakası var sen niye üstüne aliniyorsun ki doğal olduğu için dedim zaten lafım Ragıp a o kızgın yüz de hiç yakışmadı size :ambivalence:

Son düzenleme:

timur964

konularim
burada eşkıya gömüsu için suyun yönünü değiştirecek yer yok ya da resimlere görunmur .hayırlısı olsun

ragıp

Uzman
mayhem, @BurulursamKader25, LabarNa, deli fırat, poseidon2023, simpatyan, acemi 55, fatih7979, kabakburgiba, toyalp, kazama, PiSaGoR, nik, aslan81, timur964, adige10, ve Ibrahım

açmış olduğum konuya yorumlarını esirgemeyen dostlarım
her şeyden evvel sizlere teşekkür ederim
paylaşımımda, şelale fotoğrafının çekiliş açısı düzgün olmadığından
farklı yorumlara mahal verdiğini gördüğümden
şelale bölgesi ile ilgili yeni resimler az evvel elime ulaştı
değerli yorumlarınızı esirgemeyeğiniz ümidi ile allaha emanet olun