Gssi emp 400 hk.

hollandali

Yeni Üye
slm usdadim ismim fikret sormus oldunuz bumakina.EMP 400 gpr bende var bu çikaz hakinda bilmek isdediniz nedir. bosluk gosdermesi için bunun hollandada bir purogrami ýar. o olmadigi sureçe gosdermez. dogru ama diyer konularda makina 10 numara sadeçe. kotu olan nedir biliyomusun. bu makinayi jiýoleji muhendisi hariç kimse kullanamaz. o kisilerde yer altinda gorduklerini sana vermez. komusmak isdersen ********* bu benim çep numaram kimki bu makinanin çekimini gorsun kesinlikle alir. yalniz usdasinin elinde olmasi gerekiyo simdiden saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
slm usdadim ismim fikret sormus oldunuz bumakina.EMP 400 gpr bende var bu çikaz hakinda bilmek isdediniz nedir. bosluk gosdermesi için bunun hollandada bir purogrami ýar. o olmadigi sureçe gosdermez. dogru ama diyer konularda makina 10 numara sadeçe. kotu olan nedir biliyomusun. bu makinayi jiýoleji muhendisi hariç kimse kullanamaz. o kisilerde yer altinda gorduklerini sana vermez. komusmak isdersen ******** bu benim çep numaram kimki bu makinanin çekimini gorsun kesinlikle alir. yalniz usdasinin elinde olmasi gerekiyo simdiden saygilar
tecrübelerini aktarman yeterliydi ustam
bu tip cihazlar nedense hep bi uzak bir erişilmez duruyor baktığınızda
site kuralları gereği iletişim bilgisi vermek yasaktır isim ve tel no sil isterseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

hollandali

Yeni Üye
ben yenı kayıt oldum uyarınız ıcın tesekur ederım

hollandali

Yeni Üye
slm menderes usdam bu çihazi sana taýsiye eden kisiye ulasma sansi ýarmi