Gül Çubuğuyla define arama bağlı define çözme

Abdullahhoca

Yeni Üye
Selamun Aleyküm Gül çubuğuyla define aramayı merak eden arkadaşlar beni takip etsin yakında kendim gül çubuğundan define arama çubuğu yapıcam videolarını paylaşıcam birde Bağlı defineler çözülür

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende takipteyim.Çok bekletme bizi:)
Daha önce ortaya böyle şeyler atıp kaybolan çok oldu.Umarım bu konunun sonu onlar gibi olmaz.

Abdullahhoca

Yeni Üye
Selamun Aleyküm kardeşlerim Şuan şehir dışındayım evime gelince videosunu çekip aticam cinci hoca değilim haram işlerle uğraşmıyorum imamlık yaptım zamanında büyüklerimden el aldım ilim sahibiyim bu işlerden anlıyorum bunu define meraklısı kardeslerimede göstermek istediğim için böyle bir paylaşımda bulunmak kararı aldım beni takip etmeye devam edin.

odin

Editör
Hoca değilim, el almadım ama tılsım çözümüne ilişkin çözümleri kısmet olursa vefk ve duaları ile yaz bitiminden sonra paylaşacağım inş. Tabi paylaşacağım çözümler her tılsımı çözmez, zaten her tılsımı çözerim diyenede itibar etmeyin.

ragıp

Uzman
odin
ustalarım her ikinizde iddialı konuşmuşsunuz
bizim dileğimiz, sizlerden isteğimiz
şu üye arkadaş ve dostlara yardımcı olmanız
hepsu bu
allah muaffak etsin

odin

Editör
ragıp ben bu tılsım konusuda eğitimli veya bilgili değilim. En basit tılsımı dahi çözemem :zuhaha:

elime geçmiş bir kaynaktan paylaşımda bulunacağım. Her tılsımı çözene inanmayın dememdeki kasıt, bazı tılsımlar insan kurban edilerek yapılmıştır ve çözümleri zordur öyleki yine insan kurban etmek gerekir. Tabi başka çözüm yolları vardır ama zordur. Demek istediğim buydu.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Siz böyle yer bulun. resim ve video çekin. Genele paylaşın. Hep beraber nasıl çözülüyormuş herkes görsün.
İnşallah demeyenden ben korkarım. Bende takipteyim :)))

odin

Editör
Siz böyle yer bulun. resim ve video çekin. Genele paylaşın. Hep beraber nasıl çözülüyormuş herkes görsün.
İnşallah demeyenden ben korkarım. Bende takipteyim :)))

Ustam beni unutmayıver haftaya inşallah bölgedeyim :beguiled:

Abdullahhoca

Yeni Üye
SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR SÖZ VERDİĞİM GİBİ GÜL DALINDAN YAPTIĞIM DEFİNE BULMA ÇUBUĞUMUZUN GÖSTERME AMAÇLI DENEMESİNİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK Define bulma - YouTube

antidepresan

Aktif Üye
Ustam eline sağlık yanlız bunu evde değilde arazide deneseydin.arazideki minerale gider mi gitmez mi. Bende evde yaptigim çubuklar hep altına gitti fakat arazide hicde öyle olmadı yinede eline sağlık vaad edilen yerine getirilmis önemli olanda bu rabbul alemine emanet dua eder dua bekleriz inşallah