Gül,oyma ve kesik taş

Berdan Munzur

Yeni Üye
Üstadlar bu işaretler birbirleriyle aynı alanda ve bu konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz?

hades40

Bilgili Üye
İlk iki resimde görülen kayalar küçük parça kaya olmalı öyle ise itibar etmeyiniz yok hayır köklü bir kaya ise durum değişir..Üçüncü resim kuşkusuz kapatılmış bir giriş olarak görünüyor zaman kaybetmeden yoklamanızı tavsiye ederim..

timur964

konularim
son resmi daha önce görmuştum hatta üzerindeki bomdede yuvarlak yeri işaretlemiştim .3 resim bu haliyle girişe benziyor başka resimde varsa yükleyin 2 1 resimlerde vereceyiniz bilgiye göre deyişir

Berdan Munzur

Yeni Üye
son resmi daha önce görmuştum hatta üzerindeki bomdede yuvarlak yeri işaretlemiştim .3 resim bu haliyle girişe benziyor baSon resim ve oyma olanı atmıştım daha önce ve son atılmayan iki resim tamamlayıcı olduğunu düşündüğüm için yükledim.Bölge dere ağzı ve patika yolu geçiyor,girişe benze kaya tam patika yolun üst kısmında ve en üstünde havlandırma şeklinde yuvarlak penceresi var ön kısım yani kapı dediğimiz alanda ise ufak taşlarla besleme yapmışlar.şka resimde varsa yükleyin 2 1 resimlerde vereceyiniz bilgiye göre deyişir

Berdan Munzur

Yeni Üye
Son resim ve oyma olanı atmıştım daha önce ve son atılmayan iki resim tamamlayıcı olduğunu düşündüğüm için yükledim.Bölge dere ağzı ve patika yolu geçiyor,girişe benze kaya tam patika yolun üst kısmında ve en üstünde havlandırma şeklinde yuvarlak penceresi var ön kısım yani kapı dediğimiz alanda ise ufak taşlarla besleme yapmışlar.