Gümüş çubuk

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Selamün aleyküm hayırlı aksamlarınız olsun cümleten uzun süredir kendimi çubuğa adamış genç bir araştırmacı olarak yazıyorum pirinç kundakli ve kundaksız çubuk kullanıyorum ikametim gereği oldukça kayaların bereketli olduğu yerdeyim sürekli olarak yanılıyorum aylardır uğraşıyorum ve artık pes dedim olmuyor ne yaptımsa çubuğun mantığını çözemedim burda yazanları okumakla geliştiremiyorum kendimi nerde hata yapıyorum neden yapamıyorum bilmiyorum ama yıldım artık dağın başında elimde çubukla oturup 3 çocuğuyla orta da kalmış dul misali ağlamamak için kendimi zor tutuyorum çubukların bende ki hareketi çalışması kesin herkezde çalışmıyor burda da netim ama ilerisi yok o gidiyor ben gidiyorum yoruldum artık gümüş çubuk denemek istiyorum birazda öyle deneyecem bunları anlattım çünkü derdimi burdan başka biryere anlatamam ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bencede gümüş denemelisin bende fırıl fırıl dönüyor hepsi boşluksa boşluk hiç kaçmıyor ama nedense bir soğukluk var hiç kullanmak istemiyorum fakat deniyeceğim bundan sonra karar aldım :giggle: belki beni sarıya götürür :unsure:

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Bencede gümüş denemelisin bende fırıl fırıl dönüyor hepsi boşluksa boşluk hiç kaçmıyor ama nedense bir soğukluk var hiç kullanmak istemiyorum fakat deniyeceğim bundan sonra karar aldım :giggle: belki beni sarıya götürür :unsure:
Aynı şekilde bende de soğukluk oluyoama mücadeleye devam. Gümüş çubuğu nasıl bulabilim bilginiz varmi

Turko

Uzman
Evet önerin nedir ? O olmaz bu olmaz . Paylaş çubukları video ile altını çıkarırken çek videoya görelim. 2 gün önce ben çubuk konusunda falan filan yapan kanıt verecek altını o bulmaz bu bulur diyen altını çıkarırken çekip bize gösterecek demedim mi. Bedava üfleyin anca.

humhum

Member
Arkadaşlar kişinin Elindeki sade çubuklar Dünya manyetic alanın size getirdiği Elindeki metal türünden aynı tür moleculleri çekmesi ile çalışır, ancak aranacak nesneyi ona has olan Tetikleyici Frekans ile dürterseniz , o zaman daha güçlü bir çekim alırsınız , burada tek dezavantaj , gönderilen o dürtme frekansının harmonikleri bazan yakındaki başka metalleri de dürter ki bu da kişiyi yapıltabiliyor .

Ledun

Bilgili Üye
Dürtme frekansı nedir ya ?
40 yıllık defineciyim böyle tanım duymadım
o_Oo_Oo_O
Aslında ustamız doğru söylüyor
Ancak doğru kavramlarla söylememiş.
Söylediği doğru da bizim tespit ettiğimizin belki %5 kadarı
Bizim tespitimizde tüm doğruların belki %5 kadarı
Hal bu olunca kıymetli ustam
Bu çubukların türküsü bitmez.

Ayrıca Turko usta kızıyor artık, illa video isterim diyor
Ona güzel bir video göndereceğim inşallah.
Lakin bende zamanını bilmiyorum, nasip :))

Turko

Uzman
Aslında ustamız doğru söylüyor
Ancak doğru kavramlarla söylememiş.
Söylediği doğru da bizim tespit ettiğimizin belki %5 kadarı
Bizim tespitimizde tüm doğruların belki %5 kadarı
Hal bu olunca kıymetli ustam
Bu çubukların türküsü bitmez.

Ayrıca Turko usta kızıyor artık, illa video isterim diyor
Ona güzel bir video göndereceğim inşallah.
Lakin bende zamanını bilmiyorum, nasip :))
Ben artık arabada giderken bu senede bekar gezelim şarkısı açıp kafayı sallaya sallaya gezmek istiyorum . Çok acil çözer misiniz altın isini. Okumak istemiyorum saymak istiyorum çil çil. ?

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Güzel bir dedektör alın, tek tek yapın. Çubuk sadece boşluk bulıyor bende. Metal bulamadım. Bi video izlemiştim, dere kenarında elinde makine ham altın buluyordu. Yabancı menşei diye video. Adam hatta kamp kuruyordu geceleri sabah ateş yakıp bişey yiyip tekrar başlıyordu, baya altın buldu. Hatta kayayı dağıtarak alıyordu yaklaşık 25-30cm.